kontakt@obozymlodziezowe.pl
Euro Trip - baw się i zwiedzaj
Holandia, Niemcy, Francja, Amsterdam, Londyn, Berlin
Cena od:
2599 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów6

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
09 - 17.07.2022 r.
9Brak miejsc
23 - 31.07.2022 r.
9Brak miejsc
06 - 14.08.2022 r.
9Pokój wieloosobowy
2599 PLN
20 - 28.08.2022 r.
9Pokój wieloosobowy
2599 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 6 noclegów w hotelach 2 i 3*
 • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje,
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
 • zwiedzanie wg. programu,
Obowiązkowe
 • bilety i opłata promowa, przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych, zestawy słuchawkowe: 50 funtów/os. i 100 euro/os. (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu).
 • ubezpieczenie KL/NNW: 90 PLN/os.
Opcjonalne

• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN, • Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi), • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os., • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os., • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os., • wycieczki fakultatywne

 • prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • sugerowane kieszonkowe: 100 euro, 20 funtów
Program ramowy
POLSKA - LONDYN - CANTERBURY- PARYŻ - DISNEYLAND - AMSTERDAM - BERLIN

**UWAGA !!!: wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać paszport, jako jedyny dokument uprawniający do wjazdu do Anglii

Dzień 1: - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję.

Dzień 2: - poranny przyjazd do Calais i przeprawa przez kanał La Manche (prom lub tunel). Przejazd do centrum Londynu. Rozpoczniemy od wizyty przy słynnym Obserwatorium w Greenwich, gdzie znajduje się południk zerowy, dalej zobaczymy m.in Uniwersytet Greenwich, Cutty Sark ,a następnie ruszymy na zwiedzanie m.in Parlament Square, gdzie znajdują się gmach parlamentu i wieża zegarowa ze słynnym dzwonem Big Ben. W dalszej części dnia zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego – miejsca koronacji i pogrzebów królów Anglii, obok katedry św. Pawła i Canterbury najważniejszej świątyni anglikańskiej (z zewnątrz). Przejdziemy przez przepiękny St. James's Park aź pod Pałac Buckingham - możliwość obejrzenia zmiany warty, a dalej spacer do Trafalgar Square ze słynną kolumną Nelsona upamiętniającą admirała, który stoczył zwycięską bitwę pod Trafalgarem. W bezpośredniej bliskości placu znajduje się National Gallery, w której zgromadzono jedne z największych na świecie zbiorów dzieł sztuki. Znajdują się tu między innymi dzieła Tycjana, Botticellego, Caravaggia czy Michała Anioła. Obiadokolacja w Soho – dzielnicy znanej z klubów, kawiarenek i tajemniczych zaułków. W godzinach popołudniowych udamy się pod Tower Bridge i Tower of London. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3: - po śniadaniu przejazd do Canterbury w południowej Anglii, gdzie mieści się siedziba arcybiskupstwa Kościoła anglikańskiego. Zwiedzanie przepięknej katedry wpisanej na listę UNESCO, która zbudowana jest w stylu gotyku angielskiego. Chwila czasu wolnego na spacer po urokliwym miasteczku. Przejazd do Dover, gdzie mieści się najpotężniejszy, nigdy nie zdobyty angielski zamek warowny, który od setek lat strzeże Wysp Brytyjskich przed wrogami. Z punktu widokowego zobaczymy zamek wraz z okolicą, a następnie przeprawimy się przez kanał La Manche (prom lub tunel). Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4: -Dzień 4- po śniadaniu przejazd na północne wybrzeże Francji– wypoczynek na plaży. Następnie udamy się do Rouen- stolicy Normandii, gdzie zobaczymy m.in. Pałac Sprawiedliwości, Katedrę Notre Dame - arcydzieło gotyku francuskiego, bohatera serii obrazów Claude’a Monet oraz zabytkowe uliczki miasta, znane z uroczych domów w zabudowie szachulcowej. Obiadokolacja i przejazd na nocleg w okolicach Paryża.

Dzień 5: - po śniadaniu przyjazd do Paryża. Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od przejazdu przez dzielnicę Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim. Następnie pojedziemy na Pola Elizejskie, najsłynniejszą aleję świata, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd udamy się do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiemz stolicy Francji. Zobaczymy dotkniętą pożarem katedrę Notre Dame- zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Koniec dnia spędzimy w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża. Czas wolny na wjazd lub wejście na II p. Obiadokolacja i przejazd na nocleg.

Dzień 6: - po śniadaniu przejazd do Disneyland Paris. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto. Po pobycie w Disneylandzie obiadokolacja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 7: - po wczesnym śniadaniu przejazd do Amsterdamu. W trakcie zwiedzania miasta zobaczymy m.in. Plac Damm, Targ Kwiatowy, Plac Rembranta, Kwartał Muzeualny na którym znajdują się m.in. Rijksmuseum i Muzeum Van Gogha. Obiadokolacja i spacer po turystycznej części Dzielnicy Czerwonych Latarnii. Przejazd do hotelu w późnych godzinach nocnych.

Dzień 8: - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Berlina. W programie m.in.: Reichstag, Brama Brandenburska, Plac Poczdamski, Aleja Unter den Linden, Plac Żandarmerii, Bebel Plac, Katedra Św. Jadwigi, Katedra Berlińska, Wieża TV, Wyspa Muzealna, Plac Alexandra, West Side Gallery. Obiadokolacja i wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 9: - przyjazd do Polski w godzinach nocnych/nad ranem.

Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Hotele **/***  na trasie zwiedzania (pokoje 3,4 osobowe)

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do kanału La Manche. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

09.07.2022 - 17.07.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
08.07.2022 r.Piątek23:30250 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
09.07.2022 r.Sobota13:050 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
09.07.2022 r.Sobota10:15100 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
09.07.2022 r.Sobota05:10130 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
09.07.2022 r.Sobota03:45200 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
09.07.2022 r.Sobota06:00150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
09.07.2022 r.Sobota01:20250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
09.07.2022 r.Sobota00:25250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
09.07.2022 r.Sobota08:35160 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
09.07.2022 r.Sobota10:05150 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
09.07.2022 r.Sobota06:45100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
09.07.2022 r.Sobota04:55170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
09.07.2022 r.Sobota08:0080 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
09.07.2022 r.Sobota03:40200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
09.07.2022 r.Sobota05:30150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
09.07.2022 r.Sobota06:50100 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
09.07.2022 r.Sobota13:350 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
09.07.2022 r.Sobota06:40200 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
09.07.2022 r.Sobota07:50170 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
09.07.2022 r.Sobota08:50170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
09.07.2022 r.Sobota06:0070 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
09.07.2022 r.Sobota02:15250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
09.07.2022 r.Sobota08:300 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
09.07.2022 r.Sobota06:30200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
09.07.2022 r.Sobota07:55150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
09.07.2022 r.Sobota11:500 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
09.07.2022 r.Sobota08:550 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
09.07.2022 r.Sobota10:50150 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
09.07.2022 r.Sobota10:0080 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
09.07.2022 r.Sobota04:4570 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
09.07.2022 r.Sobota05:25170 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
09.07.2022 r.Sobota00:10200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
09.07.2022 r.Sobota01:30100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
09.07.2022 r.Sobota04:25200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
09.07.2022 r.Sobota09:5090 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
09.07.2022 r.Sobota09:20150 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
09.07.2022 r.Sobota06:45100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
09.07.2022 r.Sobota06:45100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
08.07.2022 r.Piątek22:20250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
08.07.2022 r.Piątek23:20250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
09.07.2022 r.Sobota09:35150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
08.07.2022 r.Piątek22:50250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
09.07.2022 r.Sobota01:00150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
09.07.2022 r.Sobota07:10150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
09.07.2022 r.Sobota05:00150 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
09.07.2022 r.Sobota06:25150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
09.07.2022 r.Sobota01:00150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
09.07.2022 r.Sobota10:35150 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
09.07.2022 r.Sobota07:450 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
09.07.2022 r.Sobota09:250 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
09.07.2022 r.Sobota01:15250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
09.07.2022 r.Sobota00:50250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
09.07.2022 r.Sobota02:40250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
09.07.2022 r.Sobota03:35200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
09.07.2022 r.Sobota03:30250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
09.07.2022 r.Sobota07:30100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
09.07.2022 r.Sobota06:00150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
09.07.2022 r.Sobota04:10200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
09.07.2022 r.Sobota02:10250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
09.07.2022 r.Sobota04:30150 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
09.07.2022 r.Sobota05:30150 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
09.07.2022 r.Sobota04:30150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
09.07.2022 r.Sobota02:30100 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
09.07.2022 r.Sobota03:15100 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
09.07.2022 r.Sobota03:15200 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
09.07.2022 r.Sobota10:500 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
09.07.2022 r.Sobota01:30100 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
09.07.2022 r.Sobota00:30200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
09.07.2022 r.Sobota09:20150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
09.07.2022 r.Sobota08:50150 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
09.07.2022 r.Sobota06:10150 PLN
Dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć
 • walutą obowiązującą w Wielkiej Brytanii jest Funt szterling (GBP)
 • Wielkiej Brytanii w przeciwieństwie do większości krajów świata obowiązuje ruch lewostronny.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.