kontakt@obozymlodziezowe.pl
Hotel DON JUAN RESORT ze zwiedzaniem Paryża i Disneyland
Hiszpania, Francja, Lloret de Mar, Paryż
Cena od:
2799 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów8

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
29.07 - 09.08.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
2799 PLN
05 - 16.08.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
2799 PLN
12 - 23.08.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
2799 PLN
19 - 30.08.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
2799 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 7 noclegów w Hiszpanii
 • 1 nocleg we Francji
 • wyżywienie zgodne z programem
 • przejazdy metrem w Paryżu, Wieża Eiffle’a
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os.,
 • opłaty programowo- administracyjne 110 EUR/os. (opłata klimatyczno - administracyjna, bilet wstępu do parku rozrywki , rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN
 • UWAGA !!! od dnia 21.07 na powrót do Polski z Hiszpanii konieczne jest wykonanie testu antygenowego. Koszt testu to 20 euro. Organizacją testów zajmuje się rezydent. Osoby zaszczepione zwolnione są z testów.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
 • 7 dniowy karnet do klubu TROPICS / Wstęp do klubu dozwolony od 16 lat,
 • dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
 • dieta bezglutenowa 150 PLN/os.
Hotel

Hotel DON JUAN RESORT ****

To zdecydowanie najlepszy hotel w naszej ofercie. Położony w samym sercu Lloret de Mar, tuż obok dyskoteki TROPICS. Odłegłośc od plaży około 200 metrów. Hotel oddaje do Waszej dyspozycji: basen, strefę chill out na dachu, salę gier oraz restaurację z ogromnym wyborem świeżych dań (potrawy dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących specjalną dietę). Zakwaterowanie w pokojach 3 oraz 4 osobowych z klimatyzacją. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Sejf dodatkowo płatny (ok. 5 euro za tydzień + kaucja w wysokości 20 euro).

TROPISC info: Karnet podstawowy 25 eur 7 - dniowy karnet obejmuje 3 napoje i upoważnia do wstępu przez 7 dni. Od drugiego wejścia obowiązuje dopłata za napój w cenie 6 euro.

Cena pojedynczego wejścia 10-25 eur w zależności od imprezy i zaproszonych DJ'ów

Program ramowy

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Przejazd na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.

2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do PARYŻA. Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu lub wejścia (II pięto) na wieżę WIEŻĘ EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później popłyniemy w rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych zebranie organizacyjne i kolacja.

3-10 dzień Program pobytu.

10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki.

11dzień Przyjazd do Disneylandu Paryż.

 • w terminach 29.07 - 09.08.2021, 12 - 23.08.2021, 19 - 30.08.2021. Bilety wstępu z powodu wysokiego sezonu są wyższe, w związku z tym opłata programowo - administracyjna wynosi 110 EUR/os. - w terminie 05.08-16.08.2021 w programie jest Parc Asterix.

 • DISNEYLAND PARIS. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto.

Po pobycie w parku obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.

Program pobytu:

Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !

Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady

Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka

Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Ale zwiedzanie to nie wszystko !

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie i wieczorny CLUBBING w legendarnym TROPICSIE pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free :)

Wyżywienie

Możliwość wyboru diety, dostępne warianty:

 • dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
 • dieta bezglutenowa 150 PLN/os.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej do Paryża. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię po zwiedzaniu Paryża. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 10:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

29.07.2021 - 09.08.2021
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
28.07.2021 r.Środa21:30220 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
28.07.2021 r.Środa23:50130 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
28.07.2021 r.Środa22:55100 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
29.07.2021 r.Czwartek06:350 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
29.07.2021 r.Czwartek03:500 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
28.07.2021 r.Środa22:35100 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
29.07.2021 r.Czwartek03:10130 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
29.07.2021 r.Czwartek01:45140 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
29.07.2021 r.Czwartek04:00100 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
28.07.2021 r.Środa23:20200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
28.07.2021 r.Środa22:25200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
29.07.2021 r.Czwartek02:050 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
29.07.2021 r.Czwartek03:35130 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
29.07.2021 r.Czwartek04:4560 PLN
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13
29.07.2021 r.Czwartek06:15150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
29.07.2021 r.Czwartek04:15140 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
29.07.2021 r.Czwartek01:40160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
29.07.2021 r.Czwartek03:30100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
29.07.2021 r.Czwartek03:30160 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
29.07.2021 r.Czwartek00:35110 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
28.07.2021 r.Środa22:50130 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
29.07.2021 r.Czwartek07:350 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
29.07.2021 r.Czwartek01:200 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26
29.07.2021 r.Czwartek00:05180 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
28.07.2021 r.Środa22:05160 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120
29.07.2021 r.Czwartek01:20120 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
29.07.2021 r.Czwartek02:20170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
29.07.2021 r.Czwartek04:150 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
29.07.2021 r.Czwartek00:15180 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
29.07.2021 r.Czwartek00:050 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
29.07.2021 r.Czwartek05:200 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
29.07.2021 r.Czwartek04:20100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
29.07.2021 r.Czwartek03:3080 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
29.07.2021 r.Czwartek02:450 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
29.07.2021 r.Czwartek06:45130 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
28.07.2021 r.Środa22:10160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
28.07.2021 r.Środa23:3080 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
29.07.2021 r.Czwartek05:45160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
29.07.2021 r.Czwartek03:2090 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
29.07.2021 r.Czwartek02:50130 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
29.07.2021 r.Czwartek06:300 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
29.07.2021 r.Czwartek04:4580 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
28.07.2021 r.Środa20:20230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
28.07.2021 r.Środa21:20210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
29.07.2021 r.Czwartek02:500 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
28.07.2021 r.Środa20:50200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
28.07.2021 r.Środa23:00120 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
29.07.2021 r.Czwartek03:00130 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
28.07.2021 r.Środa23:00120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
29.07.2021 r.Czwartek04:05100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
29.07.2021 r.Czwartek05:450 PLN
Pszczyna kier. Katowice
Stacja paliw ORLEN, ul. Górnośląska 42
29.07.2021 r.Czwartek00:20120 PLN
Rybnik kier. Gliwice
Stacja paliw AMIC, Wodzisławska 181
29.07.2021 r.Czwartek01:1070 PLN
Rzepin
Stacja paliw EURO OIL, ul. Mickiewicza 75
29.07.2021 r.Czwartek08:000 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
28.07.2021 r.Środa21:05180 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
28.07.2021 r.Środa23:15180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
28.07.2021 r.Środa22:50200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
29.07.2021 r.Czwartek00:40170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
29.07.2021 r.Czwartek04:45180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
29.07.2021 r.Czwartek01:30150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
29.07.2021 r.Czwartek04:40100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
29.07.2021 r.Czwartek07:150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
29.07.2021 r.Czwartek02:10160 PLN
Świecko
Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎
29.07.2021 r.Czwartek08:450 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
28.07.2021 r.Środa22:05150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
29.07.2021 r.Czwartek00:10180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
29.07.2021 r.Czwartek02:30130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
29.07.2021 r.Czwartek03:30120 PLN
Tychy kier. Katowice
Stacja paliw BP, ul Przemysłowa 48
29.07.2021 r.Czwartek00:3580 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
29.07.2021 r.Czwartek02:30140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
29.07.2021 r.Czwartek00:300 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
28.07.2021 r.Środa23:3560 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34
29.07.2021 r.Czwartek00:50160 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
29.07.2021 r.Czwartek01:150 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
29.07.2021 r.Czwartek01:15150 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
29.07.2021 r.Czwartek01:0080 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
29.07.2021 r.Czwartek04:200 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
28.07.2021 r.Środa23:30100 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
28.07.2021 r.Środa22:30160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
29.07.2021 r.Czwartek02:50150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
29.07.2021 r.Czwartek02:20140 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
29.07.2021 r.Czwartek04:10130 PLN
Żywiec
Dworzec PKP
28.07.2021 r.Środa23:20150 PLN
Lokalizacja

Lloret de Mar to NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ IMPREZOWY KURORT na wybrzeżu Costa Brava! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ !

Dokumenty

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

• paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu

• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego

• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Pozostałe informacje

UWAGA !!! W przypadku powrotu do Polski z Hiszpanii koniecznym jest wykonanie testu na drogę powrotną. Koszt testu to 20 euro. Organizacją testów zajmuje się rezydent. Osoby zaszczepione zwolnione są z testów.

Wejściówki na dyskoteki można zakupić na miejscu. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod opieką opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5 h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest kolacja.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest obiad.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

  Cena: BARCELONA: 200 PLN kwota płatna w Polsce lub 50 EUR u rezydenta

  BARCELONA + CAMP NOU: 325 PLN kwota płatna w Polsce lub 81 EUR u rezydenta

  Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  Cena: 210 PLN kwota płatna w Polsce lub 52 EUR u rezydenta

  Flamenco

  niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

  Cena: 165 PLN kwota płatna w Polsce lub 41 EUR u rezydenta

  Tossa de Mar

  to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Cena: 110 PLN kwota płatna w Polsce lub 28 EUR u rezydenta

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 155 PLN kwota płatna w Polsce lub 39 EUR u rezydenta

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 130 PLN kwota płatna w Polsce lub 32 EUR u rezydenta

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 155 PLN kwota płatna w Polsce lub 39 EUR u rezydenta

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 305 PLN kwota płatna w Polsce lub 76 EUR u rezydenta

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 220 PLN kwota płatna w Polsce lub 55 EUR u rezydenta

  L'escala i Empuriabrava

  W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

  Cena: 200 PLN kwota płatna w Polsce lub 50 EUR u rezydenta

  Rupit i Besalu

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 220 PLN kwota płatna w Polsce lub 55 EUR u rezydenta

  SANDDANCE - Piana&Pool Party !

  Clubing i plażing w ciągu dnia i w jednym miejscu? Czemu nie! Tylko tu połączymy zabawę z odpoczynkiem, imprezę z chilloutem, plażę z parkietem. Miejsce gdzie albo ładujesz akumulatory przed wieczorną imprezą w Lloret, albo odpowiednio się do niej nakręcasz przy plażowych rytmach. Sanddance to doskonała ucieczka od miasta, idealne miejsce by odpocząć, skorzystać z wszystkich możliwych sportów plażowych, nakręcić się na wieczorną imprezę w Lloret a wszystko to w unikalnej scenerii nad śródziemnomorskim słońcem Costa Brava!

  Cena: 90 PLN kwota płatna w Polsce lub 22 EUR u rezydenta

  Boat Beach Party

  to nie tylko rejs statkiem i plażowanie to o wiele więcej! Atrakcje jakich sie nie spodziewacie! Całodniowa impreza, która zapadnie na długo w pamięci :) Impreza rozpoczyna się od dzikiego rejsu katamaranem na jeszcze bardziej dziką plażę Porto Pi ! A to dopiero początek zabawy ! Na miejscu oprócz plażowania i smażenia ciała na dziki brąz mamy zapewnione wiele animacji i zabawy m.in. Disco z Dj’em, jazda na bananie i innych podobnych wynalazkach, konkursy, wyścigi na …z resztą nie będziemy zdradzać wszystkiego. Dla odwodnionych i tych, którym poziom mocy spadnie czeka pyszne jedzonko z grilla i napoje ! A wszystko w jednej cenie.

  Cena: 165 PLN kwota płatna w Polsce lub 41 EUR u rezydenta

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.