kontakt@obozymlodziezowe.pl
DJ RESORT z Paryżem i Disneylandem
Francja, Hiszpania, Lloret de Mar, Paryż
Cena od:
2799 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów8

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
09 - 20.07.2022 r.
12Pokój wieloosobowy
2999 PLN
16 - 27.07.2022 r.
12Pokój wieloosobowy
2999 PLN
23.07 - 03.08.2022 r.
12Pokój wieloosobowy
2999 PLN
30.07 - 10.08.2022 r.
12Pokój wieloosobowy
2999 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 7 noclegów w Hiszpanii z 3 posiłkami dziennie
 • 1 nocleg we Francji
 • wyżywienie zgodne z programem
 • przejazdy metrem w Paryżu, Wieża Eiffle’a
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os.,
 • opłaty programowo- administracyjne: 130 EUR/os. (opłata klimatyczno - administracyjna, bilet wstępu do parku rozrywki, bilety na metro, realizacja programu zwiedzania Paryża),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
 • dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
 • dieta bezglutenowa 150 PLN/os.
Hotel

Hotel DON JUAN RESORT ****

To zdecydowanie najlepszy hotel w naszej ofercie. Położony w samym sercu Lloret de Mar, tuż obok dyskoteki TROPICS. Odłegłośc od plaży około 200 metrów. Hotel oddaje do Waszej dyspozycji: basen, strefę chill out, salę gier oraz restaurację z ogromnym wyborem świeżych dań (potrawy dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących specjalną dietę). Zakwaterowanie w pokojach 3 oraz 4 osobowych z klimatyzacją. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Sejf dodatkowo płatny (ok. 5 euro za tydzień + kaucja w wysokości 20 euro).

Program ramowy

Od 18 maja, na wjazd do Hiszpanii drogą lądową od strony Francji, nie są już wymagane certyfikaty covid ani testy.

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Przejazd na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.

2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do PARYŻA. Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu lub wejścia (II pięto) na wieżę WIEŻĘ EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później przespacerujemy się wzdłuż Sekwany. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych zebranie organizacyjne i kolacja.

3-10 dzień Program pobytu.

10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki.

11dzień Przyjazd do Disneylandu Paryż.

 • DISNEYLAND PARIS. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto.

Po pobycie w parku obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.

Program pobytu:

Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !

Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady

Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka

Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Ale zwiedzanie to nie wszystko !

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie i wieczorny CLUBBING w legendarnym TROPICSIE pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free :)

Wyżywienie

Możliwość wyboru diety, dostępne warianty:

 • dieta wegetariańska 150 PLN/os.,
 • dieta bezglutenowa 150 PLN/os.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej do Paryża. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię po zwiedzaniu Paryża. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 10:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

09.07.2022 - 20.07.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
08.07.2022 r.Piątek18:00250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
09.07.2022 r.Sobota00:45200 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
08.07.2022 r.Piątek23:50150 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
09.07.2022 r.Sobota07:350 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
09.07.2022 r.Sobota04:4580 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
08.07.2022 r.Piątek23:30150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
08.07.2022 r.Piątek23:40150 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
08.07.2022 r.Piątek22:15200 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
09.07.2022 r.Sobota00:30150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
08.07.2022 r.Piątek19:50250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
08.07.2022 r.Piątek18:55250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
09.07.2022 r.Sobota03:00160 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
09.07.2022 r.Sobota04:35150 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
09.07.2022 r.Sobota01:15100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
08.07.2022 r.Piątek23:25170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
09.07.2022 r.Sobota02:30100 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
08.07.2022 r.Piątek22:10200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
09.07.2022 r.Sobota00:00150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
09.07.2022 r.Sobota01:20150 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
09.07.2022 r.Sobota01:30200 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
08.07.2022 r.Piątek23:45200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
09.07.2022 r.Sobota08:050 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
09.07.2022 r.Sobota01:10150 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
09.07.2022 r.Sobota02:15170 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
08.07.2022 r.Piątek23:00200 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
09.07.2022 r.Sobota03:20170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
09.07.2022 r.Sobota00:30100 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
08.07.2022 r.Piątek20:45250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
09.07.2022 r.Sobota03:0050 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
09.07.2022 r.Sobota01:00200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
09.07.2022 r.Sobota02:25150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
09.07.2022 r.Sobota06:200 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
09.07.2022 r.Sobota03:2550 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
09.07.2022 r.Sobota05:20100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
09.07.2022 r.Sobota04:30100 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
08.07.2022 r.Piątek23:15100 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
08.07.2022 r.Piątek23:55150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
08.07.2022 r.Piątek18:40200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
08.07.2022 r.Piątek20:00100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
08.07.2022 r.Piątek22:55200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
09.07.2022 r.Sobota04:20100 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
09.07.2022 r.Sobota03:50150 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
09.07.2022 r.Sobota01:15100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
09.07.2022 r.Sobota01:15100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
08.07.2022 r.Piątek16:50250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
08.07.2022 r.Piątek17:50250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
09.07.2022 r.Sobota03:45150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
08.07.2022 r.Piątek17:20250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
08.07.2022 r.Piątek19:30150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
09.07.2022 r.Sobota01:40150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
08.07.2022 r.Piątek23:30150 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
09.07.2022 r.Sobota00:55150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
08.07.2022 r.Piątek19:30150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
09.07.2022 r.Sobota05:05100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
09.07.2022 r.Sobota02:1550 PLN
Pszczyna kier. Katowice
Stacja paliw ORLEN, ul. Górnośląska 42
09.07.2022 r.Sobota01:15200 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
09.07.2022 r.Sobota03:5550 PLN
Rybnik kier. Gliwice
Stacja paliw AMIC, Wodzisławska 181
09.07.2022 r.Sobota02:05170 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
08.07.2022 r.Piątek22:00200 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
08.07.2022 r.Piątek19:45250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
08.07.2022 r.Piątek19:20250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
08.07.2022 r.Piątek21:10250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
08.07.2022 r.Piątek22:05200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
08.07.2022 r.Piątek22:00250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
09.07.2022 r.Sobota02:00100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
09.07.2022 r.Sobota00:30150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
08.07.2022 r.Piątek22:40200 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
08.07.2022 r.Piątek23:00200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
08.07.2022 r.Piątek20:40250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
08.07.2022 r.Piątek23:00200 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
09.07.2022 r.Sobota00:00150 PLN
Tychy kier. Katowice
Stacja paliw BP, ul Przemysłowa 48
09.07.2022 r.Sobota01:30150 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
08.07.2022 r.Piątek23:00150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
08.07.2022 r.Piątek21:00100 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
09.07.2022 r.Sobota00:30100 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
08.07.2022 r.Piątek21:45100 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
08.07.2022 r.Piątek21:45200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
09.07.2022 r.Sobota01:55200 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
09.07.2022 r.Sobota05:200 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
08.07.2022 r.Piątek20:00150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
08.07.2022 r.Piątek19:00200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
09.07.2022 r.Sobota03:50150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
09.07.2022 r.Sobota03:20150 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
09.07.2022 r.Sobota00:40150 PLN
Żywiec
Dworzec PKP
09.07.2022 r.Sobota00:15250 PLN
Lokalizacja

Lloret de Mar to NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ IMPREZOWY KURORT na wybrzeżu Costa Brava! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ !

Dokumenty

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

• paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu

• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego

• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Pozostałe informacje
 • DISCO INFO: TROPISC/LONDONER/SANTTROP - karnet w cenie: 30 - 35 eur (obejmuje 7 wejść). Cena pojedynczego wejścia: 10 - 25 eur; uzależniona jest od imprezy i zaproszonych DJ’ów.

Wejściówki na dyskoteki można zakupić na miejscu. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod opieką opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5 h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest kolacja.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest obiad.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

  Cena: BARCELONA: 290 PLN

  BARCELONA + CAMP NOU: 432 PLN

  Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  Cena: 290 PLN

  Tossa de Mar

  to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Cena: 140 PLN

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 199 PLN

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 160 PLN

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 214 PLN

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 432 PLN

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 290 PLN

  Rupit i Besalu

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 290 PLN

  SANDDANCE - Piana&Pool Party !

  Clubing i plażing w ciągu dnia i w jednym miejscu? Czemu nie! Tylko tu połączymy zabawę z odpoczynkiem, imprezę z chilloutem, plażę z parkietem. Miejsce gdzie albo ładujesz akumulatory przed wieczorną imprezą w Lloret, albo odpowiednio się do niej nakręcasz przy plażowych rytmach. Sanddance to doskonała ucieczka od miasta, idealne miejsce by odpocząć, skorzystać z wszystkich możliwych sportów plażowych, nakręcić się na wieczorną imprezę w Lloret a wszystko to w unikalnej scenerii nad śródziemnomorskim słońcem Costa Brava!

  Cena: 150 PLN

  CATAMARAN PARTY

  kultowe party na catamaranie w wersji dziennej lub wieczornej. Podczas tego rejsu czeka nas prawdziwa imprezowa bomba i niezapomniana dawka zabawy. Catamaran zatrzymuje się w okolicy plaży PORTO PI. Miłośnicy kąpieli morskich będą skakać i zjeżdżać do wody na dmuchanych zjeżdzalniach, a spragnieni słońca kołysać się na falach na pływających platformach. Załoga catamaranu zadba o to by po wyjściu z wody uczestnicy nabrali sił, przygotowując bufet smacznych przekąsek i hamburgerów z grilla oraz napojów orzeźwiających. Na catamaranie nie zabraknie tańców, animacji i konkursów przygotowanych przez polskich animatorów. Dobra muza, fajna atmosfera a do tego piękne widoki na wybrzeże Costa Barva i Lloret de Mar ze strony morza… Z tej imprezy po prostu nie chce się wracać na ląd :)

  Cena: 240 PLN

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.