kontakt@obozymlodziezowe.pl
Euro Trip - baw się i zwiedzaj
Anglia, Francja, Holandia, Paryż, Amsterdam, Londyn
Cena od:
2199 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów6

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
02 - 10.08.2021 r.
9Brak miejsc
12 - 20.08.2021 r.
9Pokój wieloosobowy
2199 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 6 noclegów w hotelach **/***
 • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje,
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
 • zwiedzanie wg. programu,
Obowiązkowe
 • bilety i opłata promowa, przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych, zestawy słuchawkowe: 40 funtów/os. i 100 euro/os. (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu). W skorygowanym programie opłata w funtach zmienia się w opłatę w euro, czyli łącznie będzie 140 euro.
 • ubezpieczenie KL/NNW: 80 PLN/os.
Opcjonalne

• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN, • Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi), • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os., • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os., • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os., • wycieczki fakultatywne

 • prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • sugerowane kieszonkowe: 100 euro, 20 funtów
Program ramowy
POLSKA - ANTWERPIA - BRUGIA - ETRETAT - HONFLEUR - ROUEN - PARYŻ - DISNEYLAND - AMSTERDAM - BERLIN

**UWAGA !!!: w związku z wprowdzenie przepisów utrudniających podróże do Wielkie Brytanii, program imprezy uległ korekcie w dniach 1-3:

Dzień 1: - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię.

Dzień 2: - w godzinach porannych przyjazd do Antwerpii. Pierwszym punktem zwiedzania będzie majestatyczny dworzec kolejowy Antwerpen-Centraal, określany mianem Kolejowej Katedry, jest jednym z największych i najpiękniejszych dworców kolejowych w Belgii. Zwiedzanie miasta, podczas którego zobaczymy: Dom Rubensa, Stare Miasto i Rynek Rękawiczek z Katedrą Onze – Lieve – Vrouwe (z zewnątrz) – największą gotycka katedrą w Belgii, Zamek Het Steen - najstarsza budowla w Belgii, Grote Markt z ratuszem oraz fontanną Brabo oraz XVI wieczne domy cechowe. Po południu przejazd pociągiem przez Flandrię do Brugii - zwiedzanie jednego z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w zachodniej Europie, które połączone jest kanałami z Ostendą i pobliską Gandawą. Historyczna część Brugii została w 2000 roku wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. To przepiękne, przeplatane kanałami miasto otrzymało prawa miejskie w 1128 roku, a znaczna część Brugii wygląda niemal tak samo jak w okresie średniowiecznej świetności. W programie zwiedzania: spacer po przepięknej starówce, wizyta w katedrze Notre Dame z rzeźbą Michała Anioła – Madonna z Dzieciątkiem, bazylika Świętej Krwi. Czas wolny w centrum miasta. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3: - Po śniadaniu przejazd do francuskiej miejscowości Étretat, nadmorskiej miejscowości, którą cały świat zna z charakterystycznych, dwóch białych klifów. Wjedziemy oczywiście na popularny punkt widokowy. Przejazd riwierą normandzką na zwiedzanie Honfleur - uroczego miasteczka, które z wioski rybackiej u ujścia Sekwany wyrosło na popularny kurort. Zobaczymy zabudowę starego portu, XV wieczny drewniany kościół Św. Katarzyny. Znajdziemy też kilka chwil na samodzielny spacer. Kolejnym punktem dnia będzie wizyta w Rouen- stolicy Normandii, gdzie zobaczymy m.in. Pałac Sprawiedliwości, Katedrę Notre Dame - arcydzieło gotyku francuskiego, bohatera serii obrazów Claude’a Monet oraz zabytkowe uliczki miasta, znane z uroczych domów w zabudowie szachulcowej. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4: - po śniadaniu przejazd na północne wybrzeże Francji – wypoczynek na plaży. Obiadokolacja i przejazd na nocleg w okolicach Paryża.

Dzień 5: - po śniadaniu przyjazd do Paryża. Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od przejazdu przez dzielnicę Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim. Następnie pojedziemy na Pola Elizejskie, najsłynniejszą aleję świata, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd udamy się do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiemz stolicy Francji. Zobaczymy dotkniętą pożarem katedrę Notre Dame- zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Koniec dnia spędzimy w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża. Czas wolny na wjazd lub wejście na II p. Obiadokolacja i przejazd na nocleg.

Dzień 6: - po śniadaniu przejazd do Disneyland Paris. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto. Po pobycie w Disneylandzie obiadokolacja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 7: - po wczesnym śniadaniu przejazd do Amsterdamu. W trakcie zwiedzania miasta zobaczymy m.in. Plac Damm, Targ Kwiatowy, Plac Rembranta, Kwartał Muzeualny na którym znajdują się m.in. Rijksmuseum i Muzeum Van Gogha. Obiadokolacja i spacer po turystycznej części Dzielnicy Czerwonych Latarnii. Przejazd do hotelu w późnych godzinach nocnych.

Dzień 8: - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Berlina. W programie m.in.: Reichstag, Brama Brandenburska, Plac Poczdamski, Aleja Unter den Linden, Plac Żandarmerii, Bebel Plac, Katedra Św. Jadwigi, Katedra Berlińska, Wieża TV, Wyspa Muzealna, Plac Alexandra, West Side Gallery. Obiadokolacja i wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 9: - przyjazd do Polski w godzinach nocnych/nad ranem.

Program pierwszych 3 dni przed zmianą (program nieobowiązujący w sezonie 2021):

*Dzień 1: - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję.

Dzień 2: - poranny przyjazd do Calais i przeprawa przez kanał La Manche (prom lub tunel). Przejazd do centrum Londynu. Rozpoczniemy od wizyty przy słynnym Obserwatorium w Greenwich, gdzie znajduje się południk zerowy, dalej zobaczymy m.in Uniwersytet Greenwich, Cutty Sark ,a następnie ruszymy na zwiedzanie m.in Parlament Square, gdzie znajdują się gmach parlamentu i wieża zegarowa ze słynnym dzwonem Big Ben. W dalszej części dnia zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego – miejsca koronacji i pogrzebów królów Anglii, obok katedry św. Pawła i Canterbury najważniejszej świątyni anglikańskiej (z zewnątrz). Przejdziemy przez przepiękny St. James's Park aź pod Pałac Buckingham - możliwość obejrzenia zmiany warty, a dalej spacer do Trafalgar Square ze słynną kolumną Nelsona upamiętniającą admirała, który stoczył zwycięską bitwę pod Trafalgarem. W bezpośredniej bliskości placu znajduje się National Gallery, w której zgromadzono jedne z największych na świecie zbiorów dzieł sztuki. Znajdują się tu między innymi dzieła Tycjana, Botticellego, Caravaggia czy Michała Anioła. Obiadokolacja w Soho – dzielnicy znanej z klubów, kawiarenek i tajemniczych zaułków. W godzinach popołudniowych udamy się pod Tower Bridge i Tower of London. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3: - po śniadaniu przejazd do Canterbury w południowej Anglii, gdzie mieści się siedziba arcybiskupstwa Kościoła anglikańskiego. Zwiedzanie przepięknej katedry wpisanej na listę UNESCO, która zbudowana jest w stylu gotyku angielskiego. Chwila czasu wolnego na spacer po urokliwym miasteczku. Przejazd do Dover, gdzie mieści się najpotężniejszy, nigdy nie zdobyty angielski zamek warowny, który od setek lat strzeże Wysp Brytyjskich przed wrogami. Z punktu widokowego zobaczymy zamek wraz z okolicą, a następnie przeprawimy się przez kanał La Manche (prom lub tunel). W godzinach popołudniowych przejedziemy do, francuskiej miejscowości Rouen- stolicy Normandii, gdzie zobaczymy m.in. Pałac Sprawiedliwości, Katedrę Notre Dame - arcydzieło gotyku francuskiego, bohatera serii obrazów Claude’a Monet oraz zabytkowe uliczki miasta, znane z uroczych domów w zabudowie szachulcowej. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.*

Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Hotele **/***  na trasie zwiedzania (pokoje 3,4 osobowe)

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do kanału La Manche. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem.

Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

02.08.2021 - 10.08.2021
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
01.08.2021 r.Niedziela23:30220 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
02.08.2021 r.Poniedziałek13:050 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
02.08.2021 r.Poniedziałek10:1580 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
02.08.2021 r.Poniedziałek05:10130 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
02.08.2021 r.Poniedziałek03:45140 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
02.08.2021 r.Poniedziałek06:00100 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
02.08.2021 r.Poniedziałek01:20200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
02.08.2021 r.Poniedziałek00:25200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
02.08.2021 r.Poniedziałek08:35160 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
02.08.2021 r.Poniedziałek10:05130 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
02.08.2021 r.Poniedziałek06:4560 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
02.08.2021 r.Poniedziałek04:55150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
02.08.2021 r.Poniedziałek08:0080 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
02.08.2021 r.Poniedziałek03:40160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
02.08.2021 r.Poniedziałek05:30100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
02.08.2021 r.Poniedziałek06:50100 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
02.08.2021 r.Poniedziałek13:350 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
02.08.2021 r.Poniedziałek06:40120 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
02.08.2021 r.Poniedziałek07:50170 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
02.08.2021 r.Poniedziałek08:50170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
02.08.2021 r.Poniedziałek06:000 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
02.08.2021 r.Poniedziałek02:15180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
02.08.2021 r.Poniedziałek08:300 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
02.08.2021 r.Poniedziałek06:30200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
02.08.2021 r.Poniedziałek07:5580 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
02.08.2021 r.Poniedziałek11:500 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
02.08.2021 r.Poniedziałek08:550 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
02.08.2021 r.Poniedziałek10:50100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
02.08.2021 r.Poniedziałek10:0080 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
02.08.2021 r.Poniedziałek04:450 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
02.08.2021 r.Poniedziałek00:10160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
02.08.2021 r.Poniedziałek01:3080 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
02.08.2021 r.Poniedziałek04:25160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
02.08.2021 r.Poniedziałek09:5090 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
02.08.2021 r.Poniedziałek09:20130 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
02.08.2021 r.Poniedziałek06:45100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
02.08.2021 r.Poniedziałek06:4580 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
01.08.2021 r.Niedziela22:20230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
01.08.2021 r.Niedziela23:20210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
02.08.2021 r.Poniedziałek09:35100 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
01.08.2021 r.Niedziela22:50200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
02.08.2021 r.Poniedziałek01:00120 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
02.08.2021 r.Poniedziałek07:10110 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
02.08.2021 r.Poniedziałek05:00130 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
02.08.2021 r.Poniedziałek06:25120 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
02.08.2021 r.Poniedziałek01:00120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
02.08.2021 r.Poniedziałek10:35100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
02.08.2021 r.Poniedziałek07:450 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
02.08.2021 r.Poniedziałek09:250 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
02.08.2021 r.Poniedziałek01:15180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
02.08.2021 r.Poniedziałek00:50200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
02.08.2021 r.Poniedziałek02:40170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
02.08.2021 r.Poniedziałek03:35180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
02.08.2021 r.Poniedziałek03:30150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
02.08.2021 r.Poniedziałek07:30100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
02.08.2021 r.Poniedziałek06:00120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
02.08.2021 r.Poniedziałek04:10160 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
02.08.2021 r.Poniedziałek02:10180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
02.08.2021 r.Poniedziałek04:30130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
02.08.2021 r.Poniedziałek05:30120 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
02.08.2021 r.Poniedziałek04:30140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
02.08.2021 r.Poniedziałek02:300 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
02.08.2021 r.Poniedziałek03:150 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
02.08.2021 r.Poniedziałek03:15150 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
02.08.2021 r.Poniedziałek10:500 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
02.08.2021 r.Poniedziałek01:30100 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
02.08.2021 r.Poniedziałek00:30160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
02.08.2021 r.Poniedziałek09:20150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
02.08.2021 r.Poniedziałek08:50140 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
02.08.2021 r.Poniedziałek06:10130 PLN
Dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć
 • walutą obowiązującą w Wielkiej Brytanii jest Funt szterling (GBP)
 • Wielkiej Brytanii w przeciwieństwie do większości krajów świata obowiązuje ruch lewostronny.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.