kontakt@obozymlodziezowe.pl
FUN DEALERS
Euro Trip - baw się i zwiedzaj
Niemcy, Anglia, Holandia, Amsterdam, Berlin, Paryż

Cena od:
3399 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Wyżywienie  HB
śniadania + obiadokolacje
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów6

Średnia ocena  5/5
(3 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
03 - 11.08.2024 r.
9Pokój wieloosobowy
3499 PLN
17 - 25.08.2024 r.
9Brak miejsc
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 18 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 6 noclegów w hotelach 2 i 3*
 • wyżywienie - 6 śniadań i 6 obiadokolacji,
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
 • zwiedzanie wg. programu,
Obowiązkowe
 • bilety i opłata promowa, przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych, zestawy słuchawkowe: 70 funtów/os. i 130 euro/os. (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu).
 • ubezpieczenie KL/NNW: 120 PLN/os.
Opcjonalne

• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN, • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi), • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os., • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os., • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os., • wycieczki fakultatywne

 • prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • sugerowane kieszonkowe: 100 euro, 20 funtów
Program ramowy
POLSKA - LONDYN - CANTERBURY- PARYŻ - DISNEYLAND - AMSTERDAM - BERLIN

**UWAGA !!!: wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać paszport, jako jedyny dokument uprawniający do wjazdu do Anglii

Dzień 1: - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję.

Dzień 2: - poranny przyjazd do Calais i przeprawa przez kanał La Manche (prom lub tunel). Przejazd do centrum Londynu. Rozpoczniemy od wizyty przy słynnym Obserwatorium w Greenwich, gdzie znajduje się południk zerowy, dalej zobaczymy m.in Uniwersytet Greenwich, Cutty Sark ,a następnie ruszymy na zwiedzanie m.in Parlament Square, gdzie znajdują się gmach parlamentu i wieża zegarowa ze słynnym dzwonem Big Ben. W dalszej części dnia zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego – miejsca koronacji i pogrzebów królów Anglii, obok katedry św. Pawła i Canterbury najważniejszej świątyni anglikańskiej (z zewnątrz). Przejdziemy przez przepiękny St. James's Park aź pod Pałac Buckingham - możliwość obejrzenia zmiany warty, a dalej spacer do Trafalgar Square ze słynną kolumną Nelsona upamiętniającą admirała, który stoczył zwycięską bitwę pod Trafalgarem. W bezpośredniej bliskości placu znajduje się National Gallery, w której zgromadzono jedne z największych na świecie zbiorów dzieł sztuki. Znajdują się tu między innymi dzieła Tycjana, Botticellego, Caravaggia czy Michała Anioła. Obiadokolacja w Soho – dzielnicy znanej z klubów, kawiarenek i tajemniczych zaułków. W godzinach popołudniowych udamy się pod Tower Bridge i Tower of London. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3: - po śniadaniu przejazd do Canterbury w południowej Anglii, gdzie mieści się siedziba arcybiskupstwa Kościoła anglikańskiego. Zwiedzanie przepięknej katedry wpisanej na listę UNESCO, która zbudowana jest w stylu gotyku angielskiego. Chwila czasu wolnego na spacer po urokliwym miasteczku. Przejazd do Dover, gdzie mieści się najpotężniejszy, nigdy nie zdobyty angielski zamek warowny, który od setek lat strzeże Wysp Brytyjskich przed wrogami. Z punktu widokowego zobaczymy zamek wraz z okolicą, a następnie przeprawimy się przez kanał La Manche (prom lub tunel). Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4: - po śniadaniu przejazd na północne wybrzeże Francji– wypoczynek na plaży. Następnie udamy się do Rouen- stolicy Normandii, gdzie zobaczymy m.in. Pałac Sprawiedliwości, Katedrę Notre Dame - arcydzieło gotyku francuskiego, bohatera serii obrazów Claude’a Monet oraz zabytkowe uliczki miasta, znane z uroczych domów w zabudowie szachulcowej. Obiadokolacja i przejazd na nocleg w okolicach Paryża.

Dzień 5: - po śniadaniu przyjazd do Paryża. Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od przejazdu przez dzielnicę Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim. Następnie pojedziemy na Pola Elizejskie, najsłynniejszą aleję świata, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd udamy się do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiemz stolicy Francji. Zobaczymy dotkniętą pożarem katedrę Notre Dame- zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Koniec dnia spędzimy w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża. Czas wolny na wjazd lub wejście na II piętro. Obiadokolacja i przejazd na nocleg.

Dzień 6: - po śniadaniu przejazd do Disneyland Paris. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto. Po pobycie w Disneylandzie obiadokolacja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 7: - po wczesnym śniadaniu przejazd do Amsterdamu. Czas wolny na eksplorowanIe miasta pod okiem opiekunów (pobyt w Amsterdamie ok. 4 h). Obiadokolacja i przejazd do hotelu w późnych godzinach nocnych.

Dzień 8: - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Berlina. W programie m.in.: Reichstag, Brama Brandenburska, Plac Poczdamski, Aleja Unter den Linden, Plac Żandarmerii, Bebel Plac, Katedra Św. Jadwigi, Katedra Berlińska, Wieża TV, Wyspa Muzealna, Plac Alexandra, West Side Gallery (Uwaga- prosimy o przygotowanie ok. 10 euro na posiłek tego dnia). Wyjazd w drogę powrotną do Polski w godzinach wieczornych.

Dzień 9: - przyjazd do Polski w godzinach nocnych/nad ranem.

Pomimo, że internet w Anglii działa w każdym hotelu i w miejscach publicznych, przed wyjazdem polecamy zakupienie specjalnego pakietu danych u swojego operatora telefonii komórkowej. Dzięki temu korzystanie z internetu w telefonie komórkowym nie będzie musiało się ograniczać wyłącznie do wifi.

Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Hotele **/***  na trasie zwiedzania (pokoje 3,4 osobowe)

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do kanału La Manche. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym.

Orientacyjne godziny powrotów: Wrocław 23:00 – 01:00; Katowice 01:00 – 03:00; Kraków 02:00 – 04:00; Łódź 23:30 – 01:30; Warszawa 01:00 –03:00; Poznań 21:00 – 23:00

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

03.08.2024 - 11.08.2024
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
03.08.2024 r.Sobota01:30250 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
03.08.2024 r.Sobota07:05150 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
03.08.2024 r.Sobota14:300 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
03.08.2024 r.Sobota12:1580 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
03.08.2024 r.Sobota06:45150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
03.08.2024 r.Sobota07:30150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
03.08.2024 r.Sobota03:30250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
03.08.2024 r.Sobota02:00250 PLN
Gliwice
Parking przy Mcdonalds, ul. Pszczyńska 325
03.08.2024 r.Sobota10:15160 PLN
Głogów
Stacja Paliw BP, Legnicka 16
03.08.2024 r.Sobota12:30200 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
03.08.2024 r.Sobota07:10170 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
03.08.2024 r.Sobota05:30200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
03.08.2024 r.Sobota15:150 PLN
Katowice
Stacja paliw BP z McDonalds, ul. Górnośląska 55
03.08.2024 r.Sobota09:30170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
03.08.2024 r.Sobota08:00100 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
03.08.2024 r.Sobota05:30250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
03.08.2024 r.Sobota10:2550 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
03.08.2024 r.Sobota08:30200 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
03.08.2024 r.Sobota13:450 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
03.08.2024 r.Sobota10:5550 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
03.08.2024 r.Sobota13:15150 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
03.08.2024 r.Sobota06:30100 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
03.08.2024 r.Sobota07:40150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
03.08.2024 r.Sobota02:10200 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
03.08.2024 r.Sobota06:40200 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
03.08.2024 r.Sobota11:50200 PLN
Olsztyn
Stacja paliw MOYA, ul. Sielska 45A
03.08.2024 r.Sobota00:20250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
03.08.2024 r.Sobota01:20250 PLN
Opole
Stacja Paliw Shell, Ul. Posiłek 1A Rogów Opolski
03.08.2024 r.Sobota11:15150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
03.08.2024 r.Sobota00:50250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
03.08.2024 r.Sobota03:00150 PLN
Piła
Stacja Paliw Amic, Aleja Poznańska 93
03.08.2024 r.Sobota07:45150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
03.08.2024 r.Sobota03:00150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
03.08.2024 r.Sobota13:00150 PLN
Poznań
McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
03.08.2024 r.Sobota09:3050 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
03.08.2024 r.Sobota11:2550 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
03.08.2024 r.Sobota05:00200 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
03.08.2024 r.Sobota02:45250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
03.08.2024 r.Sobota05:50200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, Dworcowa 1
03.08.2024 r.Sobota06:45250 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
03.08.2024 r.Sobota08:00150 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
03.08.2024 r.Sobota06:15200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
03.08.2024 r.Sobota04:20250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
03.08.2024 r.Sobota06:30200 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
03.08.2024 r.Sobota04:30100 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 14b
03.08.2024 r.Sobota07:45150 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
03.08.2024 r.Sobota05:15100 PLN
Wrocław
Parking dla autokarów przy IKEA, Ul. Czekoladowa 5 Bielany Wrocławskie
03.08.2024 r.Sobota12:450 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
03.08.2024 r.Sobota03:30150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
03.08.2024 r.Sobota02:30200 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
03.08.2024 r.Sobota11:10200 PLN
Dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć
 • walutą obowiązującą w Wielkiej Brytanii jest Funt szterling (GBP)
 • Wielkiej Brytanii w przeciwieństwie do większości krajów świata obowiązuje ruch lewostronny.

Średnia ocen:  
 3 opinii

18.08.2023 r.  przez Daria Lipka

Jako niedawna uczestniczka jednego z turnusów tego tripa jestem w stanie powiedzieć, że czas spędzony na tym obozie był niesamowity i nie żałuję ani chwili!!! Po pierwsze czas spożytkowany został w naprawdę dobry i sprytny sposób tak, aby w jak najkrótszym czasie można było zwiedzić jak najwięcej się da, przy okazji się nie nudząc! Najwięcej poświęciliśmy na Francję (bo aż trzy dni) oraz Anglię (2 dni). Luz luz jakiego na niektórych takich obozach brakuje - nie traktują tu was jak dzieci, które trzeba budzić codziennie w hotelach, tutaj mówią wam godzinę odjazdu z hotelu i ogarniasz się indywidualnie! Jak dla mnie - super! Mówiąc o luzie mam też na myśli czas wolny w ciągu dnia w danym mieście, dajmy na to Londyn. W Chinatown mieliśmy aż 2 godziny (jeśli dobrze pamiętam) czasu dla siebie. Jedyna zasada - nie chodzić samemu - proste! Całokształt obozu świetny, poznałam niesamowitych ludzi, nawiązałam nowe relacje. Chciałabym jeszcze pochwalić najwspanialszego pilota - Pana Janusza Gajewskiego! Co tu dużo mówić, człowiek z sercem i pasją do takich wycieczek, potrafi zainteresować młodzież co w aktualnych czasach nie jest wcale takie proste. Można się z nim pośmiać, pogadać, przyjść z problemem, a pan wyslucha. Jeśli traficie do grupy Pana Janusza, to szczerze wam zazdroszczę!

 • Miśki2023 od pana Janusza uwielbiam was!
5/5

03.08.2023 r.  przez Tymek Bonk

Byliśmy 22-30.07 na eurotripie baw się i zwiedzaj. Naszym pilotem był ukochany Pan Janusz Gajewski. Od początku złapaliśmy z nim bardzo dobry kontakt, ponieważ wykazywał duże zaangażowanie i chęć do pracy. Nie da się nie zauważyć, ze pan Janusz wykonuje swój zawód z ogromną pasją i oddaniem. Potrafi umiejętnie przekazać wiedzę i zainteresować faktami historycznymi jak i przewodnictwem po krajach całą młodzież (co nie oszukujmy się w obecnych czasach jest bardzo trudne, bo ciężko nam się na czymkolwiek skupić.) Potrafi również znaleźć złoty środek - po prostu zna się na rzeczy. Umie przekazać wiedzę w praktyczny, ale i żartobliwy sposób tak aby trafiła ona do każdej młodej jak i starszej osoby, co pokazuje jego ponadprzeciętne umiejętości w kontaktach społecznych. Jest to najleszpy pilot jakiego znamy. Bardzo polecamy Pana Janusz Gajewskiego i biuro podróży fun club - wszyscy uczestnicy obozu „eurotrip - baw się i zwiedzaj 22-30.07.2023”, a w szczególności: Dominika, Hania, Martyna, Ania, Karolina, Kinga, Oliwia, Ola J, Filip, Michał J, Wiktoria, Agata, Daria, Michał Sz. i Tymek!!!!!

5/5

11.07.2023 r.  przez Maja

Obóz godny polecenia. Super przewodnik pan Janusz przeprowadził nas przez wszystkie najważniejsze miejsca. Szkoda tylko, że w programie jest tak mało wejść do muzeów, ale jestem świadoma, że jest to ciężkie do zorganizowania przy tak krótkim pobycie. Hotele w porządku ze smacznymi śniadaniami, obiadokolacje na mieście też dobre. Jakbym miała zasugerować jakąś zmianę to odpuściłabym zwiedzanie Canterbury i Rouen, a w zamian przedłużyła pobyt w Paryżu i Londynie do dwóch dni. Za mało czasu było także przeznaczone na Amsterdam (tylko 4 godziny). Polecam tę wycieczkę i chętnie przeżyłabym ją ponownie.

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.