kontakt@obozymlodziezowe.pl
FUN DEALERS
Euro Trip 2 - sztos!
Włochy, Szwajcaria, St. Moritz, Mediolan

Cena od:
3699 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Wyżywienie  HB
śniadania + obiadokolacje
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
29.06 - 08.07.2024 r.
10Pokój wieloosobowy
3699 PLN
13 - 22.07.2024 r.
10Pokój wieloosobowy
3699 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 18 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 8 noclegów w hotelach 2 i 3*
 • wyżywienie - 8 śniadań i 8 obiadokolacji,
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
 • zwiedzanie wg. programu,
Obowiązkowe
 • bilety, opłaty lokalne, przewodnickie, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych, zestawy słuchawkowe: 200 euro (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu)
 • ubezpieczenie KL/NNW: 120 PLN/os.
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
 • prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • sugerowane kieszonkowe: 120 euro.
Program ramowy
POLSKA - PRAGA - MONACHIUM- ST.MORITZ - MEDIOLAN - COURMAYEUR - MONT BLANC - PIZA - FLORENCJA - GARDALAND - WENECJA

Dzień 1 - Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd na zwiedzanie Pragi. Rozpoczniemy na Hradczanach, gdzie zobaczymy (z zewnątrz) pałac Schwarcenbergów, kościół i klasztor św. Benedykta, Zamek Królewski, kościół św. Jerzego i Złotą Uliczkę. Z rynku hradczańskiego udamy się w kierunku Mostu Karola, którym przejdziemy na teren Starego Miasta. Na staromiejskim rynku zobaczymy: ratusz z Orlojem, pomnik Jana Husa, kościół Matki Bożej przed Tynem. Z rynku wyjdziemy w kierunku Vaclavskiego Namesti, gdzie zakończymy zwiedzanie. Czas na zakupy, a następnie przejazd na obiadokolację . Wieczorne animacje integracyjne, nocleg.

Dzień 2- Po śniadaniu przejazd do Monachium. Rozpoczniem od wizyty pod Alianz Areną – stadionem Bayernu Monachium na którym regularnie swoje mecze rozgrywa Robert Lewandowski (z zewnątrz). Następnie przejazd do centrum Monachium. Zobaczymy m.in Marienplatz z XV-wiecznym kościołem NMP, kościół św. Piotra z XI wieku, barokowy pałac Nymphendburg, Czas wolny w centrum Monachium. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na obiadokolację, zabawy integracyjne, nocleg.

Dzień 3 - Po śniadaniu przejazd najpiękniejszą trasą kolejową na świecie w słynnym "czerwonym pociągu". Pociąg pokonuje z łatwością 55 tuneli, 196 mostów i wzniesień o nachyleniu do 70 promili. Na wysokości 2253 m n.p.m. znajduje się najwyższy punkt kolei - Ospizio Bernina. Ta maestria inżynierii kolejowej, wpisana na listę UNESCO, określana jest przez wielu podróżników, jako najbardziej niesamowita rzecz, jaką widzieli w życiu. Z Chur udamy się w panoramiczną podroż do mieniących się lodowcami gór, by zobaczyć słynny, luksusowy kurort Sankt Moritz. St. Moritz to jeden z najbardziej ekskluzywnych i eleganckich, a jednocześnie z najstarszych kurortów na świecie. Sławę zyskał w połowie XIX wieku. Jak głosi legenda, wcześniej miejscowość świeciła pustkami od jesieni do wiosny. Tylko latem przybywali do miejscowych wód kuracjusze. Zrozpaczony właściciel jednego z hoteli, nie mogąc doliczyć się strat, wpadł na pewien pomysł. Zaproponował grupie odwiedzających go angielskich dżentelmenów układ. Niech przyjadą do St. Moritz także zimą. Jeśli nie będą zadowoleni z pobytu, pokryje wszelkie koszty ich utrzymania z własnej kieszeni bez względu na wysokość wydatków. Podstęp się udał. Dżentelmeni ulegli czarowi ośnieżonej doliny, w której bez przerwy świeci słońce, i opowiedzieli o tym niezwykłym miejscu innym. Po zakończeniu wizyty w zimowej stolicy Szwajcarii zjedziemy pociągiem w dół do włoskiego Tirano. Miejscowość stała się ważnym miejscem tranzytowym dzięki Kolejom Retyckim, które linie łączącą je z Chur uruchomiły w 1908 r. Przejazd na obiadokolację i nocleg na terenie Włoch.

Dzień 4 – Po śniadaniu przejazd do Mediolanu, który został założony przez Celtów w 600 roku pne. Rzymianie nazwali miasto Mediolanum, czyli śródziemnomorskie w języku łacińskim. Mediolan jest drugim co do wielkości włoskim miastem (po Rzymie). Cieszy się również renomą stolicy gospodarczej Włoch, a takže jest punktem obowiązkowym dla wsyzstkich interesujących się modą. W programie zwiedzania m.in.: Piazza Duomo, galeria Vittorio Emanuele, La Scala, Castello Sfarcesco. Czas wolny na spokojny spacer po Mediolanie. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na obiadokolację, zabawy integracyjne i nocleg.

Dzień 5 – Po śniadaniu przejazd w Alpy do miejscowości Courmayeur. Tam kolejką górską wjedziemy na punkt widokowy, z którego będziemy mogli podziwiać przepiękny widok na najwyższy szczyt Alp Mont Blanc (4810 m.n.p.m). Nowa kolejka otwarta została 30 maja 2015 roku. Gwarantuje zapierający dech w piersiach widok, dzięki obracającej się o 360° kabinie kolejki. Wjeżdża z Courmayeur (1.300 m n.p.m) na punkt widokowy Punta Helbronner (3.466 m n.p.m.), z którego można podziwiać najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc, słynny szczyt Dente del Gigante i Vallée Blanche i aż 4 tysiące innych szczytów alpejskich. Po zakończeniu alepjskiej przygody przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6 – Po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd na zwiedzanie Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami(Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Czas wolny, a następnie przejazd na zwiedzanie Pizy, gdzie zobaczymy: Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale - XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 7 – Po wczesnym śniadaniu przejazd do jednego z największych i najsłynniejszych na świecie parków rozrywki – włoskiego Gardalandu. Na powierzchni ok. 60 ha. czeka na Was ogrom atrakcji. W krainie Fantasy spotkać można bohaterów filmowych z “Madagaskaru” i “Epoki lodowcowej”. W wielkiej części Przygód można zdobyć dżunglę i spotkać… mamuty, uczestniczyć w rejsie pirackim okrętem czy łodzią popłynąć wzdłuż rzeki Colorado. Najpopularniejszą częścią parku jest kraina Adrenaliny. Największe rollercostery, diabelskie młyny i domy strachów. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 8 – Po śniadaniu przejazd do Wenecji. Spacer z przewodnikiem trasą turystyczną do placu św. Marka. Szlak prowadzi wąskimi uliczkami przez niezliczoną ilość mostów i kanałów, z których słynie Wenecja. Zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. W drodze powrotnej rejs vaporetto weneckimi kanałami. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 9 – Po śniadaniu czas wolny na plażowanie. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski.

Dzień 10 – przyjazd do Polski.

Pomimo, że internet w Szwajcarii działa w każdym hotelu i w miejscach publicznych, przed wyjazdem polecamy zakupienie specjalnego pakietu danych u swojego operatora telefonii komórkowej. Dzięki temu korzystanie z internetu w telefonie komórkowym nie będzie musiało się ograniczać wyłącznie do wifi.

Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania lub w hotelach.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Hotele * * /* * * na trasie zwiedzania (pokoje 3,4 osobowe)

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym.

Orientacyjne godziny powrotów: Wrocław 13:00 – 15:00; Katowice 15:00 – 17:00; Kraków 16:00 – 18:00; Łódź 18:00 – 20:00; Warszawa 20:00 –22:00; Poznań 15:00 – 17:00

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

29.06.2024 - 08.07.2024
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
28.06.2024 r.Piątek21:05250 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
29.06.2024 r.Sobota02:40150 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
29.06.2024 r.Sobota10:050 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
29.06.2024 r.Sobota07:5080 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
29.06.2024 r.Sobota02:20150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
29.06.2024 r.Sobota03:05150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
28.06.2024 r.Piątek23:05250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
28.06.2024 r.Piątek21:35250 PLN
Gliwice
Parking przy Mcdonalds, ul. Pszczyńska 325
29.06.2024 r.Sobota05:50160 PLN
Głogów
Stacja Paliw BP, Legnicka 16
29.06.2024 r.Sobota08:05200 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
29.06.2024 r.Sobota02:45170 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
29.06.2024 r.Sobota01:05200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
29.06.2024 r.Sobota10:500 PLN
Katowice
Stacja paliw BP z McDonalds, ul. Górnośląska 55
29.06.2024 r.Sobota05:05170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
29.06.2024 r.Sobota03:35100 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
29.06.2024 r.Sobota01:05250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
29.06.2024 r.Sobota06:0050 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
29.06.2024 r.Sobota04:05200 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
29.06.2024 r.Sobota09:200 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
29.06.2024 r.Sobota06:3050 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
29.06.2024 r.Sobota08:50150 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
29.06.2024 r.Sobota02:05100 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
29.06.2024 r.Sobota03:15150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
28.06.2024 r.Piątek21:45200 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
29.06.2024 r.Sobota02:15200 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
29.06.2024 r.Sobota07:25200 PLN
Olsztyn
Stacja paliw MOYA, ul. Sielska 45A
28.06.2024 r.Piątek19:55250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
28.06.2024 r.Piątek20:55250 PLN
Opole
Stacja Paliw Shell, Ul. Posiłek 1A Rogów Opolski
29.06.2024 r.Sobota06:50150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
28.06.2024 r.Piątek20:25250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
28.06.2024 r.Piątek22:35150 PLN
Piła
Stacja Paliw Amic, Aleja Poznańska 93
29.06.2024 r.Sobota03:20150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
28.06.2024 r.Piątek22:35150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
29.06.2024 r.Sobota08:35150 PLN
Poznań
McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
29.06.2024 r.Sobota05:0550 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
29.06.2024 r.Sobota07:0050 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
29.06.2024 r.Sobota00:35200 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
28.06.2024 r.Piątek22:20250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
29.06.2024 r.Sobota01:25200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, Dworcowa 1
29.06.2024 r.Sobota02:20250 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
29.06.2024 r.Sobota03:35150 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
29.06.2024 r.Sobota01:50200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
28.06.2024 r.Piątek23:55250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
29.06.2024 r.Sobota02:05200 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
29.06.2024 r.Sobota00:05100 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 14b
29.06.2024 r.Sobota03:20150 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
29.06.2024 r.Sobota00:50100 PLN
Wrocław
Parking dla autokarów przy IKEA, Ul. Czekoladowa 5 Bielany Wrocławskie
29.06.2024 r.Sobota08:200 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
28.06.2024 r.Piątek23:05150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
28.06.2024 r.Piątek22:05200 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
29.06.2024 r.Sobota06:45200 PLN
Dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.