kontakt@obozymlodziezowe.pl

Nasza kadra

Dołącz do naszej kadry obozowej. Napisz do nas na kadra@funclub.pl

Katarzyna Derda

Cześć, jestem Kasia! Pochodzę z Koszalina, ale na co dzień mieszkam w Poznaniu. Skończyłam Gospodarkę Turystyczną na Uniwersytecie Ekonomicznym. Podróże to moja pasja! Najbardziej lubię te, przejechane rowerem. W wolnym czasie pracuję jako ratownik wodny i śpiewam na karaoke. A na obozie będę miała na Was oko, byście się bawili w rytmie Proud Marry! :)

Weronika Kaleta

Cześć Kochani !

Tu Wasza szalona Werona! Na co dzień mieszkam w Poznaniu i tu też ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego. Moją ogromną pasją są dalekie podróże, gastronomia, a także rożnego rodzaju sporty. Należę do osób kreatywnych, towarzyskich i kontaktowych dlatego też na obozach nie będziecie się ze mną nudzić! Swoją przygodę jako w opiekun na obozach młodzieżowych z Funclubem zaczęłam w 2016 roku. Praca ta, daje mi olbrzymią satysfakcję ponieważ łączy to co uwielbiam- kontakt z ludźmi, podróżowanie oraz poznawanie nowych kultur. Daje mi to motywację do podejmowania kolejnych wyzwań, a także do rozwoju osobistego. Mój kierunek to gorąca i pełna zabawy Bułgaria, ale dla Was pojadę gdzie chcecie!

See You soon, ściskam!

Patryk Łodyga

Cześć! Mam na imię Patryk. Uwielbiam podróże i kontakt z młodzieżą. Na co dzień studiuję oraz pracuję jako ratownik wodny. Podczas wakacji jeżdżę z Wami na obozy młodzieżowe, aby czuwać nad waszym bezpieczeństwem, zarówno na lądzie jak i w wodzie. Pakujcie walizki i nastwacie się na dobrą zabawę pod fachową opieką.

Paweł Wojciechowski

Hejka :) Mam na imię Paweł. W roku szkolnym pracuję jako trener pływania. Nauka pływania sprawia mi ogromną frajdę, podobnie jak letnie wyjazdy z młodzieżą na OM. Po 10-ciu sezonach z obozami organizowanymi przez FunClub, nadal uważam że czas spędzony z młodzieżą to wspaniałe i niezapomniane chwile. Nie wyobrażam sobie lata bez Słonecznego Brzegu, gdzie serdecznie zapraszam. Jestem osobą pogodną, która nader wszystko ceni sobie szczerość i bezpieczeństwo, a wzajemny szacunek i uczciwość sprawiają, że bardzo dobre relacje z obozowiczami pozwalają wywieźć niezapomniane wspomnienia… Do zobaczenia na OM :)

Jakub Falczyński

Witam!

Mam na imię Jakub. Jestem studentem geoinformacji inżynierskiej. Mam wiele pasji, lecz najważniejsze z nich to taniec breakdance oraz gra na gitarze. Na co dzień nie potrafię usiedzieć w miejscu i staram się spędzać dnie jak najbardziej aktywnie. Lubię dużo rozmawiać i żartować.

Na OM jeżdżę od 2 lat i dbam o Waszą dobrą zabawę i o bezpieczeństwo w wodzie jako ratownik. Mój ulubiony kierunek to Bułgaria – Złote Piaski i na pewno tam się spotkamy. Do zobaczenia!

Ewa Gurban

Hej wszystkim!

Jestem Ewa i pochodzę z Mazur, mieszkam w Poznaniu. Na co dzień pracuję na pływalni i łączę pracę instruktora pływania, różnych form fitnessu oraz trenera personalnego. Nie wyobrażam sobie życia bez podróży, poznawania nowych ludzi, dobrej zabawy. Wszystko to znalazłam ponad 10 lat temu na OM. Uwielbiam Słoneczny Brzeg w Bułgarii, który znam jak własną kieszeń.

Latem spełni się moje marzenie o pracy animatora obozowego. Wreszcie będę mogła ukierunkować nieposkromioną energię, miłość do ruchu i muzyki oraz wykorzystywać każdą chwilę, by Nas integrować. To będą najlepsze wakacje ever. Do zobaczenia bardzo wkrótce!

Katarzyna Zielezińska

Heeej!

Jestem Kasia, ale tak naprawdę moje pierwsze „imiona” to uśmiech i energia. Mogę zagwarantować, że nuda Wam ze mną nie grozi! Na co dzień zajmuję się muzyką. Studiuję muzykologię, a pasję łączę z pracą. W wolnym czasie próbuję rozładować swoją energię poprzez fitness i taniec.

Postaram się, żeby OM to były Wasze najlepsze wakacje! Od najmłodszych lat podróżuję po Bałkanach. Gdybym powiedziała, że je uwielbiam, to bym skłamała, wręcz kocham! Zatem na pewno spotkacie mnie m.in. w Czarnogórze. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne, więc na OM zapewnię Wam bezpieczeństwo i dodatkowo miłą atmosferę. Ahoj, Misiaki!

Monika Chłopecka

Ciao!

Mam na imię Monika, pochodzę z Tarnowa. Uwielbiam pracować z ludźmi – szczególnie z młodzieżą. Lubię muzykę, taniec, wszystkie sporty wodne i zimowe. Wciąż coś wymyślam i organizuję - wypady w góry, na kajaki, na narty. Jestem dobrze zorganizowana i chętnie podejmuję nowe wyzwania. Podróże to moja wielka pasja. Z miejsc, które odwiedziłam najbardziej pokochałam słoneczną Italię, do której często wracam.

Będę pracować na OM kolejny sezon i już nie mogę się doczekać... słoneczka, pięknej przyrody, architektury, pysznej włoskiej kuchni i pogodnych, pełnych energii ludzi wokół! Zapraszam Was na obóz do Włoch! Do zobaczenia!

Katarzyna Sobczyk

Hej! Witajcie!

Mam na imię Kasia. Zawodowo zajmuję się turystyką - jestem licencjonowanym pilotem wycieczek i doświadczonym rezydentem. Podróżowanie po całym świecie to jednak nie tylko moja praca, to przede wszystkim wielka pasja i hobby. Kiedy nie pracuję i nie podróżuję, to jeżdżę na snowboardzie, praktykuję jogę i chodzę po górach.

Z OM jeżdżę już dziewięć lat. Mogliście spotkać mnie w Turcji, Bułgarii lub Czarnogórze - do której obecnie Was zapraszam. Moim zadaniem jest dopilnowanie, aby wszystko było przygotowane i dopięte dla Was na ostatni guzik. I żebyście zawsze wracali zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń. Do zobaczenia!

Janina Janowska

Dzień dobry bardzo!

W dowodzie Janina, dla przyjaciół Janka, Jańcia. Fanka gier planszowych i dobrego jedzenia – jeśli się nie uśmiecham, to znaczy, że jestem bardzo głodna. Jestem byłą pływaczką synchroniczną, woda to mój żywioł! Dlatego zostałam ratownikiem wodnym. Na co dzień "pani z banku", ale latem chowam białe koszule głęboko do szafy i ruszam z Wami na OM.

To już mój trzeci sezon z OM. Jestem nie tylko Waszym opiekunem, ale również bacznie Was obserwuję podczas morskich kąpieli. Obiecuję, że będą to Wasze niezapomniane wakacje. Nie zabraknie pozytywnej energii, którą chętnie się dzielę, ani przez ułamek sekundy! Do zobaczenia w Hiszpanii!

Karina Rudnicka

Cześć!

Jestem Karina. Na co dzień pracuję jako nauczyciel języka polskiego i logopeda. Moją największą pasją są podróże, a moją życiową dewizą są słowa: „Szczęście nie jest stacją, do której przyjeżdżasz. Szczęście to sposób podróżowania”.

Od wielu lat spotykam się z cudownymi ludźmi na obozach. Hiszpania to mój drugi dom, do którego zawsze chętnie wracam. Palmy, piękne plaże i najlepsi na całym świecie obozowicze. Jeśli tak jak ja kochacie przygody i dobrą zabawę, to na pewno się nie zawiedziecie. Spędzimy razem cudowne wakacje! Już na Was czekam!

Natalia Myśliwa

Cześć! Witajcie!

Mam na imię Natalia. Na co dzień studiuję i pracuję w Poznaniu. Dobrze się tu czuję, ale z wielką przyjemnością wyruszam w świat i poznaję nowe miejsca. Uwielbiam podróże dalsze i bliższe. Uwielbiam też spotykać nowych ludzi, dlatego każdy wyjazd jest dla mnie bezcenny. Do szczęścia potrzebuję słońca, towarzystwa i dobrej zabawy.

To będzie mój kolejny sezon z OM. Od wyjazdów z Wami jestem wręcz uzależniona. Najbardziej spodobała mi się Hiszpania. I to tam spotkamy się latem. Obiecuję Wam, że zrozumiecie, dlaczego za OM tęskni się cały rok. Ściskam i do zobaczenia!

Adrian Bartosik

Cześć Wam!

Jestem Adrian. Jestem absolwentem studiów pedagogicznych (specjalność resocjalizacja) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W wolnych chwilach rapuję i szukam okazji do koncertowania po Polsce. Zawsze dotrzymuję słowa. Szanuję czas innych i bardzo cenię sobie, kiedy inni szanują mój.

Jestem odpowiedzialnym i wytrwałym chłopakiem, zwłaszcza kiedy jestem zobowiązany do zrobienia czegoś. Możecie być pewni, że na OM poświęcę Wam wiele uwagi i świetnie się dogadamy. To będą Wasze najlepsze wakacje! Do zobaczenia!

Maria Radke

Witajcie!

Mam na imię Marysia i jestem strasznie zakręconą gadułą. Moją pasją jest śpiew i gra na gitarze. Staram się zarażać tym wszystkich dookoła. Uwielbiam pracę z ludźmi, a jak już coś robię, to wkładam w to całe swoje serce. Uzależniłam się od hiszpańskiego słońca i nie wyobrażam sobie lata bez niego.

Na OM staram się stworzyć zgraną ekipę, która przeżyje razem wyjątkowe i wspaniałe chwile. Bezpieczne, pełne śmiechu i dobrej zabawy. Zawsze możecie na mnie liczyć. Nie lubię nudy, dlatego gwarantuję, że Wasze wakacje będą pełne przygód! Do zobaczenia!

Łukasz Łodyga

No i witam!

Mam na imię Łukasz. Podróże oraz zdobywanie nowych znajomości są nierozłącznym elementem mojego życia. Uwielbiam, kiedy dużo się dzieje i kiedy dzieje się dobrze. Nie znoszę nudy i bezczynności. Na co dzień studiuję oraz pracuję, jestem ratownikiem wodnym.

Uwielbiam pracę z młodzieżą i nie wyobrażam sobie wakacji bez OM. Pod moją opieką możecie czuć się bezpiecznie. Poznacie mnie po szerokim uśmiechu, który gości na mojej twarzy praktycznie przez cały czas. Sami się o tym przekonacie.

Beata Suchorska

Hej! Hej!

Mam na imię Beata. Jestem ciekawa świata i ludzi. Uwielbiam się ruszać i spędzać aktywnie czas. Pasję łączę z pracą, dzięki czemu jestem bardzo szczęśliwa. Pracuję we Wrocławiu na pływalni – jestem instruktorem nauki pływania oraz trenerem tej dyscypliny. Po pracy spędzam czas na siłowni i jeżdżę rowerem. Zimą śmigam na nartach.

Na OM jeżdżę jako opiekun od 4 lat. Nie wyobrażam sobie lata bez Was. Mój ukochany kierunek to Bułgaria. Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Tam czuję się jak ryba w wodzie. Do zobaczenia latem moi Drodzy!

Agnieszka Rumowska

Cześć i czołem!

Mam na imię Agnieszka. Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania wyspecjalizowany piechur. Taka mieszanka nietypowa. Wygodne buty, zapas wody i przekąska to zestaw idealny, który zawsze zabieram na piesze wycieczki. Najprzyjemniej maszeruje mi się w dobrym towarzystwie, bo uwielbiam nawiązywać nowe kontakty.

Z przyjemnością zabiorę Was na każdy spacer. Dalszy i bliższy – ważne, że z uśmiechem i dobrym humorem. To gwarantuję Wam w każdej sytuacji. OM to idealne wakacje. Po zakończonym turnusie będziecie już myśleć o kolejnym. To pewne.

Roksana Kubiak

Hej, hej!

Jestem Roksana. Jestem zakręcona i pozytywnie nastawiona do życia. Głowę mam pełną pomysłów. Sport jest moją największą pasją. Dzięki ciężkiej pracy spełniam swoje marzenia. Od wielu lat pracuję jako wychowawca, animator oraz instruktor fitness. Moim największym marzeniem jest ukończenie pełnego IronMana.

Lato spędzam z OM, z Wami. Obiecuję, że z obozu spędzonego ze mną wyjdziecie naładowani dużą dawką pozytywnej energii. Wasze wspomnienia będą wypełnione uśmiechami. W kolejnym roku wrócicie spragnieni nowych wyzwań i doświadczeń.

Rafał Witczak

Cześć, witajcie!

Mam na imię Rafał. Można powiedzieć, że jestem prawdziwym weteranem Obozów Młodzieżowych. Zaczynałem 9 lat temu jako ratownik i opiekun. Z OM byłem w Hiszpanii, Bułgarii, Chorwacji i Grecji. Ale to Bułgarię pokochałem najbardziej i to właśnie tutaj wracam co roku. Na co dzień jestem instruktorem i trenerem pływania. Wśród swoich kursantów i zawodników uchodzę za osobę surową i niezwykle wymagającą. Ale nie bójcie się, potrafię wyluzować.

Moim zadaniem podczas OM jest, najprościej mówiąc, dbanie o Was i dbanie o Waszych kochanych opiekunów. Doskonale wiem jak trudna, ale i niesamowicie satysfakcjonująca potrafi być to praca, ponieważ sam kiedyś byłem jednym z nich. Zadbam o to, aby Wasze relacje z nimi były jak najlepsze, a wrażenia z obozu niezapomniane.

Julia Szymańczyk

Cześć! Cześć!

Mam na imię Julia , jestem zawodowym fotografem. Kocham swoją pracę i uważam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi, ponieważ moja praca jest również moją ogromną pasją. Fotografii poświęcam większą część mojego życia, bo nie umiałabym bez niej żyć. Nigdy nie rozstaję się z aparatem, bez niego czuję się jak bez ręki.

Pokochałam Hiszpanię, dlatego wracam do niej z aparatem kolejny raz. Moje zadanie jest proste - zatrzymać dla Was najpiękniejsze wspomnienia. Mój obiektyw zawsze złapie każdy uśmiech! Na szczęście, na Obozach Młodzieżowych, jest ich mnóstwo! Sami się przekonacie.

Karolina Ozimek

#noiwitam!

Jestem Karolina. Znajdziecie mnie tam, gdzie wysokie palmy i gorące słońce, a poznacie po szerokim uśmiechu, który nigdy nie schodzi mi z twarzy. Interesują mnie social media, które nie mają przede mną żadnych tajemnic. W wolnych chwilach (których ostatnio nie mam zbyt wiele, bo kończę studia) gram w siatkówkę i tańczę.

Wiem, czego Wam potrzeba, bo sama kiedyś byłam obozowiczką. W naszym kadrowym gronie zwą mnie „Funclubowską Ciotką”. Moja przygoda z OM trwa już wiele lat. Dzięki temu doskonale się rozumiemy i dobrze ze sobą czujemy. Zobaczycie, będzie fajnie.

Michał Kostempski

Halo, cześć!

Jestem Michał i nie wyobrażam sobie życia bez tańca. To moja pasja i moja praca. Jestem trenerem, sędzią, choreografem i tancerzem. Szkoliłem się u najlepszych i odniosłem więcej niż kilka sukcesów. Ciężko na to pracowałem. Współpracuję z teatrami i tworzę pokazy i imprezy taneczne. Ciągle się rozwijam i doskonalę. Bo kocham to, co robię.

Obozy Młodzieżowe ze mną to przede wszystkim dobra zabawa. I choć tworzę choreografie taneczne, to obiecuję, że Wam stworzę super wakacje. Uwielbiam spędzać z Wami czas i zadbam, żebyście czuli się ze mną równie dobrze.

Monika Łuczka

Cześć Wam!

Jestem Monika i uwielbiam podróże. Każde miejsce, w którym jestem chcę poznać bardzo szczegółowo, chcę je poczuć. Wolny czas spędzam aktywnie i na świeżym powietrzu. Nie znoszę nudy. Czekam na przygody. Życie jest pełne wyzwań. Kocham jeść i odkrywać nowe smaki. Miłośników dobrego jedzenia przeniosę w inny świat.

Praca z Wami jest dla mnie wielką przyjemnością. Obozy Młodzieżowe dają mi to wszystko, co dla mnie ważne. Jestem szczęśliwa i tym szczęściem chętnie się dzielę! Z wakacji wrócicie z wielkimi uśmiechami i już zaraz po powrocie będziecie myśleć o kolejnych.

Weronika Ogonowska

Heej Kochani!

Mam na imię Weronika. Nie będziecie się ze mną nudzić. To mogę obiecać. Gwarantuję ogromną dawkę optymizmu, śmiechu i uśmiechu. W moich żyłach nieustannie płynie muzyka. Uwielbiam tańczyć. Myślę, że szybko się o tym przekonacie. Na co dzień studiuję śpiew... operowy.

Podczas obozów najważniejsze jest dla mnie Wasze bezpieczeństwo oraz to, by Wasze wakacje były najlepszymi z najlepszych! Za każdym razem rozpoczynam sezon z wielką przyjemnością, bo uwielbiam spędzać z Wami czas! Do zobaczyska!

Grzegorz Ołowski

Cześć i czołem!

Jestem Grzegorz, rodowity Poznaniak. W wolnych chwilach gram w piłkę nożną, oglądam mecze i niektóre także sędziuję. Uwielbiam podróżować, najchętniej do krajów hiszpańskojęzycznych. Kocham wszystko co hiszpańskie, dlatego w wakacje zawsze spotkacie mnie w Lloret de Mar.

Na obozie zawsze możecie na mnie liczyć. Jestem tam z Wami i jestem tam dla Was. Wszystko Wam pokażę i wytłumaczę. Na pewno też zarażę Was miłością do Hiszpanii. Zadbam o Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Hasta la vista!

Magda Rudawska

Hej! Hej!

Jestem Magda, prawdziwy „fun dealer”. Na co dzień dużo się uśmiecham i otaczam pozytywną energią. Nie znoszę nudy i bezczynności. Uwielbiam sport i taniec. Dają mi mnóstwo radości. Uczę się kilku języków, bo bardzo przydają się w podróży. A podróżuję często i daleko.

Od kilku lat jeżdżę na Obozy Młodzieżowe i nie wyobrażam sobie, żeby kiedyś to się zmieniło. Czas spędzony z Wami jest bezcenny. Dużo radości i ogrom śmiechu – tak to z Wami jest. I tak ma być. A ja zadbam o to, żeby było jeszcze bezpiecznie i bezproblemowo.

Edyta Holeczki

Hej!

Mam na imię Edyta. Moją pasją są podróże i wszystko to, co wywołuje uśmiech. Prowadzę aktywny tryb życia, bo nie cierpię nudy. Na co dzień jestem instruktorką fitness i aquaaerobic. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, kocham słońce, plażę, dobrą zabawę i taniec - czyli wszystko to, co znajdziecie na OM.

Będę dbała o Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie (jako opiekun) oraz o dobrą zabawę, odpowiednią porcję ruchu i całą masę śmiechu (jako animator). Mam ogromną nadzieję, że zobaczymy się latem w Hiszpanii i razem świetnie spędzimy czas. Do zobaczenia!

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.