kontakt@obozymlodziezowe.pl
Obozy młodzieżowe Funclub

zaliczka 10% i covid
Zuzia Tonicka
Zuzia Tonicka

Hejka kochani ❤️ w te wakacje od 27.06 do 08.07 macie szanse pojechać ze mną i @witkowskii_ do Bułgarii na obóz organizowany przez @obozymlodziezowepl🌞 Będziemy się razem swietnie bawić i już nie mogę się doczekać aż się zobaczymy ❤️

Zuzia Tonicka
Michał Witkowski
Michał Witkowski

Hej piękni! ☀️ już 27.06 - 08.07 możecie wybrać się razem ze mną i @zuzia_tonicka na obóz do Bułgarii organizowany przez @obozymlodziezowepl 😍 Będzie mnóstwo zabawy, więc jak nie macie jeszcze planów to wchodźcie na obozymlodziezowe.pl i rezerwujcie swój wyjazd!

Michał Witkowski
Klaudia Kuriata
Klaudia Kuriata

jest znana na TikToku jako „Maabble”. Posiada również prężnie rozwijające się konto na instagramie - „Maabble”. Kocha zwierzęta, podróże i dobre jedzenie. Klaudia uwielbia poznawać nowych ludzi, jest bardzo kontaktowa i kreatywna. Uczestnicząc w wyjeździe możecie poznać Klaudię i jej ukochanego Mateusza, „Dadiego” osobiście i przeżyć z nimi niezapomnianą przygodę na turnusie 20.08-31.08.2021. Zapraszamy!

Klaudia Kuriata
Krzysztof Dąbrowski
Krzysztof Dąbrowski

Krzysiek Dąbrowski jest Youtuberem, który nagrywa vlogi od 2017 roku. Jego zainteresowania to podróże, jazda na deskorolce oraz fotografia. Krzysiek jest bardzo pozytywną osobą i lubi dzielić się dobrą energią z innymi. Możecie poznać go osobiście oraz spędzić z nim niezapomniane wakacje w Hiszpanii! zapraszamy na Obozy Młodzieżowe. Krzysiek razem z jego siostrą Asią pojawią się na turnusie 6-17.08.2021.

Krzysztof Dąbrowski
Pysia & Nyla
Pysia & Nyla

Martyna Zbirańska jest znana w mediach społecznościowych jako Pysia. Nagrywa głównie na Tiktoku, ale jest również bardzo aktywna na Instagramie. Uwielbia podroże, koncerty i fotografię - jest energiczną dziewczyną, która zaraża uśmiechem i optymizmem wszystkich wokół.

Natalia Lewandowska w internecie znana jako Nyla. Działa od 2017 roku głównie na aplikacji TikTok. Na tą chwile posiada ponad milion fanów. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w skokach do wody oraz miłośniczką syrenek. Uwielbia podróże, koncerty i kulturę Azjatycką.

Pysia & Nyla

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.