Nasi ambasadorzy

Emilia Królikowska

Emilka Królikowska, 19-letnia vlogerka znana głównie ze swojego kanału na YouTube, EmiFlesh. Oprócz bycia twórcą internetowym jej największą pasją jest taniec. Kocha wyzwania i brak poczucia nudy. Swoją przyszłość pragnie połączyć z filmem, jednak od strony produkcji, w odróżnieniu do tego co robi na co dzień. Emilię spotkacie na obozie w Czarnogórze w terminie 24.07-04.08.2018 r

Maria Byjoch

Pełna energii, pełna uśmiechu i pełna optymizmu. A najlepsze jest to, że dzieli się tym z innymi. Przy Marysi nie da się smucić i martwić. Wiemy to na pewno, bo w zeszłym sezonie byliśmy razem na OM. Jej materiały w social mediach potrafią rozbawić, zmotywować i uczynić dzień lepszym.

Kolejne już wakacje spędzi właśnie z Wami. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać Marysi osobiście, to koniecznie wybierzcie Bułgarię. Jedziemy? Złote Piaski 24.07-04.08.2018 r

Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy

Młodzi aktorzy z pasją. Na co dzień grają w popularnych filmach i serialach. Ich głosy usłyszycie w niejednym dubbingu. Występowali też w reklamach telewizyjnych. Ciągle tworzą coś nowego. Wiktoria zatańczy z gwiazdami w najnowszej odsłonie pewnego programu. Uwielbiają kamerę i dobrze czują się przed obiektywem. Jeszcze lepiej czują się na wakacjach z najlepszą ekipą. Podwójna dawka talentu i uśmiechu gwarantowana!

Chcecie spotkać Wiktorię i Mateusza? Zapraszamy do Lloret de Mar, bo tam właśnie będą bawić się z nami na turnusie 2.07-13.07.2018 r.

Aleksandra Żelazowska

Ola, znana w internecie jako Alexxis Ola. Wielka marzycielka, youtuberka, fanka pięknych zdjęć i ujęć, freak muzyczny, ale przede wszystkim podróżniczka! Uwielbia nadmorskie zachody słońca, piaszczyste plaże i palmy.

Jeśli chcecie poznać autorkę jednego z popularniejszych kanałów na YouTube, to zapraszamy do Bułgarii! Z Alexxis spotkacie się w Słonecznym Brzegu w terminie 15.07 - 26.07.2018 r.

Max Krasoń

Weronikę i Maxa możecie kojarzyć przede wszystkim z kanału Maxa (Max Krasoń). Od niedawna zaczęli prowadzić też swój drugi poboczny kanał vlogowy. W swoich produkcjach stawiają na scenki rodzajowe, które mają za zadanie poprawić Wam humor.

Chcecie spotkać Weronikę i Maxa i przekonać się, czy w rzeczywistości też potrafią wywołać niejeden uśmiech? Ruszajcie na turnus do Chorwacji. Będą tam w terminie 2.07-13.07.2018 r.

Klaudia Kapuśniak

Klaudia od trzech lat prowadzi swój kanał Youtube. Chodzi do technikum o profilu fototechnika, więc jej materiały są bardzo profesjonalnie. W wolnym czasie lubi grać w siatkówkę i gry komputerowe. Jednak najchętniej spotyka się ze znajomymi, z którymi świetnie się bawi.

Jeśli chcecie spędzić wakacje z Klaudią i dołączyć do grona jej znajomych, to zapraszamy na Obozy Młodzieżowe. Hiszpania + Europa Park + Szwajcaria. Klaudusiek pojawi się na turnusie 06.07-17.07.2018 r

Filip Zabielski

Od zawsze chciał nagrywać komedie i teraz realizuje się na musical.ly . W wolnych chwilach chodzi na siłownię, spotyka się ze znajomymi oraz tworzy musically. Jego hobby to gotowanie – sam dobiera przyprawy i składniki. Prawdziwy twórca. Ma 21 lat i mieszka w Warszawie.

Wakacje spędza na najlepszych Obozach Młodzieżowych. Chcecie poznać Filipa bliżej? Poznać jego przepisy kulinarne i przepis na sukces? Zapraszamy do Złotych Piasków 27.06-08.07.2018 r.