kontakt@obozymlodziezowe.pl
Euro Trip - Hiszpania, Portugalia
Portugalia, Hiszpania, Madryt, Alhambra, Cabo da Roca

Cena od:
4699 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Wyżywienie  HB
śniadania + obiadokolacje
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
03 - 14.07.2024 r.
12Brak miejsc
Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 9 śniadań, 10 obiadokolacji
 • 1 nocleg w hotelu*** na Costa Brava/ Costa del Maresme,
 • 7 noclegów w hotelach w trakcie zwiedzania,
 • 1 nocleg w hotelu w okolicach Barcelony,
 • zwiedzanie Hiszpanii i Portugalii według programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta i kadry wychowawczej,
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 120 pln/os.
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe, miejscowi przewodnicy oraz opłaty klimatyczne: 180 euro/os.
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 zł/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 70 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 PLN/os.,
Program ramowy
POLSKA - COSTA BRAVA - SARAGOSSA - MADRYT - TOLEDO - LIZBONA - CABO DE ROCA - SEWILLA - GIBRALTAR - GRANADA - ALHAMBRA - WALENCJA - BARCELONA

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach rannych i nocny przejazd w kierunku Hiszpanii. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych.

2 dzień - przyjazd na nocleg na Costa Brava/ Costa del Maresme w godzinach południowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

3 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Saragossy, gdzie zobaczymy: most rzymski, sanktuarium maryjne z Bazyliką Santa Maria del Pilar oraz Aljaferię z pałacem królów mauretańskich. W godzinach popołudniowych przejazd na nocleg w okolicach Madrytu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

4 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Madrytu. W programie zwiedzania przepięknej stolicy Hiszpanii umieściliśmy: spacer po Puerta del Sol - owalnym placu otoczonym ze wszystkich stron kremowymi, XVIII wiecznymi domami, będącym hiszpańskim “Punktem Zero", od którego mierzy się wszystkie odległości. Z Puerta del Sol udamy się na Plaza Major, nazywany “teatrem pod niebem Madrytu”, nad którym góruje statua króla Filipa III. Zobaczymy również Plaza Espana - zamknięty z 2 stron wysokimi wieżowcami, jeden z głównych placów Madrytu. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest oczywiście Pałac Królewski, wzniesiony na pozostałościach starożytnego zamku obronnego Alcazar. Jego wnętrza zajmują: Farmacia Real pełna szklanych pojemników z egzotycznymi medykamentami, Museo de la Real Almeria, w którym można zobaczyć miecze Cortesa i Ferdynanda Katolickiego, piękny Salon Tronowy i Salon Kolumnowy. Na zewnątrz mieszczą się wyjątkowe Ogrody Sabatiniego i Campo del Moro oraz Plaza de la Almeria. Z Madrytu przejedziemy na zwiedzanie Toledo, dawnej stolicy Hiszpanii. Toledo to miasto trzech kultur i religii z zabytkami odzwierciedlającymi wpływy kultury arabskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej. Zobaczymy: Katedrę, Synagogę oraz Kościół św. Tomasza. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

5 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, Przejazd na zwiedzanie Lizbony. Według większości szacunków Lizbona jest starsza niż Rzym o około 4 wieki. Jest to druga najstarsza stolica europejska po Atenach. Wielu historyków uważa, że została ona założona przez Fenicjan ok 1200 r p.n.e., którzy wykorzystywali doskonałe możliwości komunikacyjne, które oferowało ujście rzeki Tag. W stolicy Portugalii zobaczymy: zamek św. Jerzego, klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, katedra. W godzinach południowych przejazd na Cabo da Roca, najdalej wysunięty na zachód punkt Europy, miejsce to jest prawdziwą mekką dla surferów z całego świata. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

6 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Sewilli, miasta flamenco, fiesty, sytości i ognistej pasji latynoskiej. Hiszpanie lubią powtarzać, że inni żyją, aby pracować, a oni pracują, być żyć. W Sewilli łatwo w to uwierzyć. Zwłaszcza w weekend, gdy mieszkańcy miasta z rodzinami i przyjaciółmi tłumnie wylegają na Alameda de Hercules oraz inne place i uliczki, by w słońcu cieszyć się pysznymi tapas, winem i dobrym towarzystwem. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.  

7 dzień po śniadaniu zwiedzanie Gibraltaru i spotkanie z miejscowymi małpami. Po krótkim zwiedzaniu czas wolny na plażowanie. Wieczorem wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Granady. „Kto nie widział Granady, w ogóle nic nie widział”. W stolicy prowincji zobaczymy: kaplicę i mauzoleum z grobami królów katolickich oraz Albaicin – dawna dzielnica. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, zwiedzanie Alhambry, gdzie zobaczymy: Pałac i Ogrody sułtana Genarlife. Po zwiedzaniu przejazd do Walencji, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.  

10 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Walencji. W tym niezwykle nowoczesnym mieście zobaczymy: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu udamy się do La Lonja - jedynej w Europie starej giełdy jedwabiu. Na zakończenie zwiedzania odwiedzimy wizytówkę miasta - dzielnicę przyszłości, sztuki i nauki zwaną Calatrava. Na zakończenie dnia przejazd w kierunku Barcelony, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień - po śniadaniu udamy się do Barcelony. Miasta Gaudiego, które mogło mieć najważniejszy zabytek Paryża u siebie... Pierwotne plany zakładały wybudowanie Wieży Eiffla w Barcelonie. Miała ona zostać wzniesiona na Wystawę Światową w 1888 roku. Projekt został odrzucony, ponieważ jak tłumaczono był "zbyt drogi i dziwny". Rok później Eiffel zaczął realizować swój pomysł w stolicy Francji. W programie zwiedzania stolicy Katalonii umieściliśmy: Sagradę Famillia - najsłynniejsze dzieło Antonio Gaudiego oraz zaprojektowane przez niego kamienice: Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się na najsłynniejszej i najbardziej luksusowej ulicy Barcelony - Passeig de Gracia. Kolejne punkty naszego zwiedzania to: Barri Gothic (Dzielnica Gotycka), najsłynniejszy deptak - Las Ramblas, Plac Katalonii, Plac Hiszpański oraz Wzgórze Montjuic, skąd rozpościera się przepiękna panorama Barcelony. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

12 dzień - przyjazd do Polski w godzinach nocnych.  

Funclub zastrzega sobie możliwość zmiany punktów programu.

Wyżywienie

W cenie 9 śniadań i 9 obiadokolacji.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Hotel *** - w trakcie pobytu na Costa Brava/ Costa del Maresma zakwaterowanie w hotelu o dobrym standardzie, gwarantującym udany wypoczynek. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV.

W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach położonych na peryferiach miast.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 24 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 14:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym. Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

03.07.2024 - 14.07.2024
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
02.07.2024 r.Wtorek19:30250 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
02.07.2024 r.Wtorek22:40150 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
03.07.2024 r.Środa06:350 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
03.07.2024 r.Środa04:050 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
02.07.2024 r.Wtorek22:20150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
03.07.2024 r.Środa01:30150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
02.07.2024 r.Wtorek21:30250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
02.07.2024 r.Wtorek20:00250 PLN
Gliwice
Parking przy Mcdonalds, ul. Pszczyńska 325
03.07.2024 r.Środa01:500 PLN
Głogów
Stacja Paliw BP, Legnicka 16
03.07.2024 r.Środa04:35200 PLN
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13
03.07.2024 r.Środa04:00170 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
02.07.2024 r.Wtorek23:30200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
03.07.2024 r.Środa07:200 PLN
Katowice
Stacja paliw BP z McDonalds, ul. Górnośląska 55
03.07.2024 r.Środa01:050 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
03.07.2024 r.Środa02:000 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
02.07.2024 r.Wtorek23:30250 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
03.07.2024 r.Środa00:05100 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
03.07.2024 r.Środa05:500 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
03.07.2024 r.Środa05:20150 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
03.07.2024 r.Środa00:300 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
03.07.2024 r.Środa04:30170 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
02.07.2024 r.Wtorek20:10200 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
03.07.2024 r.Środa03:30200 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
03.07.2024 r.Środa03:55200 PLN
Olsztyn
Stacja paliw MOYA, ul. Sielska 45A
02.07.2024 r.Wtorek18:20250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
02.07.2024 r.Wtorek19:20250 PLN
Opole
Stacja Paliw Shell, Ul. Posiłek 1A Rogów Opolski
03.07.2024 r.Środa03:050 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
02.07.2024 r.Wtorek18:50250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
02.07.2024 r.Wtorek21:00150 PLN
Piła
Stacja Paliw Amic, Aleja Poznańska 93
03.07.2024 r.Środa01:45150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
02.07.2024 r.Wtorek21:00150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
03.07.2024 r.Środa05:05150 PLN
Poznań
McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
03.07.2024 r.Środa03:300 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
02.07.2024 r.Wtorek20:35200 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
02.07.2024 r.Wtorek20:45250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
03.07.2024 r.Środa02:30200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, Dworcowa 1
03.07.2024 r.Środa00:45250 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
03.07.2024 r.Środa05:000 PLN
Świecko
Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎
03.07.2024 r.Środa06:000 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
02.07.2024 r.Wtorek21:50200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
02.07.2024 r.Wtorek22:20250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
03.07.2024 r.Środa00:30200 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
02.07.2024 r.Wtorek22:300 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 14b
02.07.2024 r.Wtorek23:20150 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
02.07.2024 r.Wtorek23:150 PLN
Wrocław
Parking dla autokarów przy IKEA, Ul. Czekoladowa 5 Bielany Wrocławskie
03.07.2024 r.Środa04:500 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
02.07.2024 r.Wtorek21:30150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
02.07.2024 r.Wtorek20:30200 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
03.07.2024 r.Środa03:15200 PLN
Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć
 • od 2010 roku Katalonia – pierwszy kontynentalny region Hiszpanii - mówi ‚adios‘ corridzie,
 • w 1992 roku w Walencji przyrządzono największą w historii paellę, którą spożywało ponad 100 tysięcy ludzi,
 • najbardziej romantycznym, ekscytującym i zmysłowym pałacem w Europie jest Alhambra w Grenadzie, uważana za arcydzieło architrekury mauretańskiej,
 • po śmierci Amalii Rodrigues w 1999 roku, która była niekwestionowaną królową fado, rząd portugalski ogłosił 3-dniową żałobę narodową.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.