kontakt@obozymlodziezowe.pl
zaliczka 10% i covid
Euro Trip - Hiszpania, Portugalia, Maroko
Portugalia, Maroko, Hiszpania, Sewilla, Barcelona, Tanger
Rabat do 200 PLN
3799PLN
Cena od: 3999 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
26.07 - 06.08.2022 r.
12Pokój wieloosobowy
39993799 PLN
Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 9 śniadań, 9 obiadokolacji
 • 1 nocleg w hotelu*** na Costa Brava/ Costa del Maresme,
 • 7 noclegów w hotelach w trakcie zwiedzania,
 • 1 nocleg w hotelu w okolicach Barcelony,
 • zwiedzanie Hiszpanii, Portugalii i Maroko wg programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka rezydenta i kadry wychowawczej,
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 90 pln/os.
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy około 120 euro/os. + prom do TANGERU ok. 85 euro/os.
 • opłata klimatyczno - manipulacyjna : 15 euro/os.(płatne w autokarze).
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 zł/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
Program ramowy
POLSKA - COSTA BRAVA - SARAGOSSA - MADRYT - TOLEDO - FATIMA - LIZBONA - CABO DE ROCA - SEWILLA - GIBRALTAR- TANGER - GRANADA - ALHAMBRA - WALENCJA - BARCELONA

**UWAGA !!!: wszyscy uczestnicy zobowiązani są posiadać paszport, jako jedyny dokument uprawniający do wjazdu do Maroko

1 dzień - wyjazd z Polski w godzinach rannych i nocny przejazd w kierunku Hiszpanii. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych.

2 dzień - przyjazd na nocleg na Costa Brava/ Costa del Maresme w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

3 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd na zwiedzanie Saragossy, gdzie zobaczymy: most rzymski, sanktuarium maryjne z Bazyliką Santa Maria del Pilar oraz Aljaferię z pałacem królów mauretańskich. W godzinach popołudniowych przejazd na nocleg w okolicach Madrytu, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

4 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Madrytu. W programie zwiedzania przepięknej stolicy Hiszpanii umieściliśmy: spacer po Puerta del Sol - owalnym placu otoczonym ze wszystkich stron kremowymi, XVIII wiecznymi domami, będącym hiszpańskim “Punktem Zero", od którego mierzy się wszystkie odległości. Z Puerta del Sol udamy się na Plaza Major, nazywany “teatrem pod niebem Madrytu”, nad którym góruje statua króla Filipa III. Zobaczymy również Plaza Espana - zamknięty z 2 stron wysokimi wieżowcami, jeden z głównych placów Madrytu. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest oczywiście Pałac Królewski, wzniesiony na pozostałościach starożytnego zamku obronnego Alcazar. Jego wnętrza zajmują: Farmacia Real pełna szklanych pojemników z egzotycznymi medykamentami, Museo de la Real Almeria, w którym można zobaczyć miecze Cortesa i Ferdynanda Katolickiego, piękny Salon Tronowy i Salon Kolumnowy. Na zewnątrz mieszczą się wyjątkowe Ogrody Sabatiniego i Campo del Moro oraz Plaza de la Almeria. Z Madrytu przejedziemy na zwiedzanie Toledo, dawnej stolicy Hiszpanii. Toledo to miasto trzech kultur i religii z zabytkami odzwierciedlającymi wpływy kultury arabskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej. Zobaczymy: Katedrę, Synagogę oraz Kościół św. Tomasza. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.  

5 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, Przejazd na zwiedzanie Lizbony. Według większości szacunków Lizbona jest starsza niż Rzym o około 4 wieki. Jest to druga najstarsza stolica europejska po Atenach. Wielu historyków uważa, że została ona założona przez Fenicjan ok 1200 r p.n.e., którzy wykorzystywali doskonałe możliwości komunikacyjne, które oferowało ujście rzeki Tag. W stolicy Portugalii zobaczymy: zamek św. Jerzego, klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, katedra. W godzinach południowych przejazd na Cabo da Roca, najdalej wysunięty na zachód punkt Europy, miejsce to jest prawdziwą mekką dla surferów z całego świata. W godzinach wieczornych powrót do hotelu,obiadokolacja i nocleg.  

6 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Sewilli, miasta flamenco, fiesty, sytości i ognistej pasji latynoskiej. Hiszpanie lubią powtarzać, że inni żyją, aby pracować, a oni pracują, być żyć. W Sewilli łatwo w to uwierzyć. Zwłaszcza w weekend, gdy mieszkańcy miasta z rodzinami i przyjaciółmi tłumnie wylegają na Alameda de Hercules oraz inne place i uliczki, by w słońcu cieszyć się pysznymi tapas, winem i dobrym towarzystwem. W stolicy Andaluzji zobaczymy: wieżę Torre del Oro, katedrę z przyległą dzwonnicą La Giralda, budynek giełdy - Casa Lonja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.  

7 dzień po śniadaniu zwiedzanie Gibraltaru i spotkanie z miejscowymi małpami. Następnie rejs promem do Tangeru w Maroko. Można zaryzykować stwierdzeniem, że Tanger to miasto, w którym rozpoczyna się Maroko. Jest to miejsce inspirujące i urzekające, od lat zamieszkiwane przez europejską bohemę. Jego niepowtarzalna atmosfera łączy w sobie elementy afrykańskie, francuskie i hiszpańskie. Tanger jako międzynarodowy port rozkwitał od lat 20. XX wieku. W roku 1923 został ogłoszony wolnym miastem i portem. Podczas złotego okresu Tangeru do miasta ściągali pisarze, poeci, malarze i muzycy. Przyjeżdżali nie tylko z Europy, ale nawet ze Stanów Zjednoczonych. Każda zachcianka, jaka przyszła do głowy, w Tangerze miała szansę się ziścić, o ile tylko dysponowało się odpowiednią ilością gotówki. Po zwiedzaniu miasta wrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

8 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, przejazd do Granady. „Kto nie widział Granady, w ogóle nic nie widział”. W stolicy prowincji zobaczymy: kaplicę i mauzoleum z grobami królów katolickich oraz Albaicin – dawna dzielnica. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie, zwiedzanie Alhambry, gdzie zobaczymy: Pałac i Ogrody sułtana Genarlife. Po zwiedzaniu przejazd do Walencji, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.  

10 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Walencji. W tym niezwykle nowoczesnym mieście zobaczymy: Bazylikę Królowej Opuszczonych i barokowy kościół usytuowany na tyłach Katedry; w Katedrze przechowywany jest Święty Graal – legendarny kielich używany przez Chrystusa podczas Ostatniej Wieczerzy. W dalszej części programu udamy się do La Lonja - jedynej w Europie starej giełdy jedwabiu. Na zakończenie zwiedzania odwiedzimy wizytówkę miasta - dzielnicę przyszłości, sztuki i nauki zwaną Calatrava. Na zakończenie dnia przejazd w kierunku Barcelony, obiadokolacja, nocleg.

11 dzień - po śniadaniu udamy się do Barcelony. Miasta Gaudiego, które mogło mieć najważniejszy zabytek Paryża u siebie... Pierwotne plany zakładały wybudowanie Wieży Eiffla w Barcelonie. Miała ona zostać wzniesiona na Wystawę Światową w 1888 roku. Projekt został odrzucony, ponieważ jak tłumaczono był "zbyt drogi i dziwny". Rok później Eiffel zaczął realizować swój pomysł w stolicy Francji. W programie zwiedzania stolicy Katalonii umieściliśmy: Sagradę Famillia - najsłynniejsze dzieło Antonio Gaudiego oraz zaprojektowane przez niego kamienice: Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się na najsłynniejszej i najbardziej luksusowej ulicy Barcelony - Passeig de Gracia. Kolejne punkty naszego zwiedzania to: Barri Gothic (Dzielnica Gotycka), najsłynniejszy deptak - Las Ramblas, Plac Katalonii, Plac Hiszpański oraz Wzgórze Montjuic, skąd rozpościera się przepiękna panorama Barcelony. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.  

12 dzień - przyjazd do Polski w godzinach nocnych.  

Funclub zastrzega sobie możliwość zmiany punktów programu.

Wyżywienie

W cenie 9 śniadań i 9 obiadokolacji.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Hotel *** - w trakcie pobytu na Costa Brava/ Costa del Maresma zakwaterowanie w hotelu o dobrym standardzie, gwarantującym udany wypoczynek. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV.

W trakcie zwiedzania zakwaterowanie w hotelach położonych na peryferiach miast.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 24 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 14:00. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 19:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ po zakończeniu imprezy minibus zawozi uczestników pod wskazany adres do 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę powrotu autokaru

26.07.2022 - 06.08.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
25.07.2022 r.Poniedziałek21:30250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
25.07.2022 r.Poniedziałek23:50200 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
25.07.2022 r.Poniedziałek22:55150 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
26.07.2022 r.Wtorek06:350 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
26.07.2022 r.Wtorek03:50100 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
25.07.2022 r.Poniedziałek22:35150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
26.07.2022 r.Wtorek03:10150 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
26.07.2022 r.Wtorek01:45200 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
26.07.2022 r.Wtorek04:00150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
25.07.2022 r.Poniedziałek23:20250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
25.07.2022 r.Poniedziałek22:25250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
26.07.2022 r.Wtorek02:05100 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
26.07.2022 r.Wtorek03:35150 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
26.07.2022 r.Wtorek04:45100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13
26.07.2022 r.Wtorek06:15170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
26.07.2022 r.Wtorek04:15150 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
26.07.2022 r.Wtorek01:40200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
26.07.2022 r.Wtorek03:30150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
26.07.2022 r.Wtorek03:30170 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
26.07.2022 r.Wtorek00:35200 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
25.07.2022 r.Poniedziałek22:50200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
26.07.2022 r.Wtorek07:350 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
26.07.2022 r.Wtorek01:20100 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26
26.07.2022 r.Wtorek00:05200 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
25.07.2022 r.Poniedziałek22:05200 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120
26.07.2022 r.Wtorek01:20150 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
26.07.2022 r.Wtorek02:20170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
26.07.2022 r.Wtorek04:150 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
26.07.2022 r.Wtorek00:15250 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
26.07.2022 r.Wtorek00:05100 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
26.07.2022 r.Wtorek05:200 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
26.07.2022 r.Wtorek04:20100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
26.07.2022 r.Wtorek03:30100 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
26.07.2022 r.Wtorek02:450 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
26.07.2022 r.Wtorek06:45170 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
25.07.2022 r.Poniedziałek22:10200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
25.07.2022 r.Poniedziałek23:30100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
26.07.2022 r.Wtorek05:45200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
26.07.2022 r.Wtorek03:20100 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
26.07.2022 r.Wtorek02:50150 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
26.07.2022 r.Wtorek06:300 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
26.07.2022 r.Wtorek04:45100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
25.07.2022 r.Poniedziałek20:20250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
25.07.2022 r.Poniedziałek21:20250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
26.07.2022 r.Wtorek02:50100 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
25.07.2022 r.Poniedziałek20:50250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
25.07.2022 r.Poniedziałek23:00150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
26.07.2022 r.Wtorek03:00150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
25.07.2022 r.Poniedziałek23:00150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
26.07.2022 r.Wtorek04:05100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
26.07.2022 r.Wtorek05:450 PLN
Pszczyna kier. Katowice
Stacja paliw ORLEN, ul. Górnośląska 42
26.07.2022 r.Wtorek00:20200 PLN
Rybnik kier. Gliwice
Stacja paliw AMIC, Wodzisławska 181
26.07.2022 r.Wtorek01:10170 PLN
Rzepin
Stacja paliw EURO OIL, ul. Mickiewicza 75
26.07.2022 r.Wtorek08:000 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
25.07.2022 r.Poniedziałek21:05200 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
25.07.2022 r.Poniedziałek23:15250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
25.07.2022 r.Poniedziałek22:50250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
26.07.2022 r.Wtorek00:40250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
26.07.2022 r.Wtorek04:45200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
26.07.2022 r.Wtorek01:30250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
26.07.2022 r.Wtorek04:40100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
26.07.2022 r.Wtorek07:150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
26.07.2022 r.Wtorek02:10200 PLN
Świecko
Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎
26.07.2022 r.Wtorek08:450 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
25.07.2022 r.Poniedziałek22:05200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
26.07.2022 r.Wtorek00:10250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
26.07.2022 r.Wtorek02:30200 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
26.07.2022 r.Wtorek03:30150 PLN
Tychy kier. Katowice
Stacja paliw BP, ul Przemysłowa 48
26.07.2022 r.Wtorek00:35150 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
26.07.2022 r.Wtorek02:30150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
26.07.2022 r.Wtorek00:300 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
25.07.2022 r.Poniedziałek23:35100 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34
26.07.2022 r.Wtorek00:50200 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
26.07.2022 r.Wtorek01:150 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
26.07.2022 r.Wtorek01:15200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
26.07.2022 r.Wtorek01:00200 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
26.07.2022 r.Wtorek04:200 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
25.07.2022 r.Poniedziałek23:30150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
25.07.2022 r.Poniedziałek22:30200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
26.07.2022 r.Wtorek02:50150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
26.07.2022 r.Wtorek02:20150 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
26.07.2022 r.Wtorek04:10150 PLN
Żywiec
Dworzec PKP
25.07.2022 r.Poniedziałek23:20250 PLN
Dokumenty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Pozostałe informacje

Ważne :
Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed rozpoczęciem programu zwiedzania i jest bezzwrotna. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 120 euro. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania._

Dobrze wiedzieć
 • od 2010 roku Katalonia – pierwszy kontynentalny region Hiszpanii - mówi ‚adios‘ corridzie,
 • w 1992 roku w Walencji przyrządzono największą w historii paellę, którą spożywało ponad 100 tysięcy ludzi,
 • najbardziej romantycznym, ekscytującym i zmysłowym pałacem w Europie jest Alhambra w Grenadzie, uważana za arcydzieło architrekury mauretańskiej,
 • po śmierci Amalii Rodrigues w 1999 roku, która była niekwestionowaną królową fado, rząd portugalski ogłosił 3-dniową żałobę narodową.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.