kontakt@obozymlodziezowe.pl
FUN DEALERS
SAMOLOT Hotel SUNRISE ALL
Bułgaria, Złote Piaski
Rabat do 300 PLN
3099PLN
Cena od: 3399 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Wyżywienie  ALL INCLUSIVE
Transport  Samolot
Ilość noclegów7

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
25.06 - 02.07.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
3499 PLN
02 - 09.07.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
3499 PLN
09 - 16.07.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
3499 PLN
16 - 23.07.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
3499 PLN
23 - 30.07.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
3499 PLN
30.07 - 06.08.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
34993199 PLN
06 - 13.08.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
3499 PLN
13 - 20.08.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
3499 PLN
20 - 27.08.2024 r.
8Pokój wieloosobowy
33993099 PLN
Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
 • 7 noclegów,
 • przelot liniami LOT na trasie Warszawa/Katowice - Warna - Warszawa/Katowice,
 • opieka kadry Funclub podczas przelotu,
 • tansfer z lotniska w Warnie i na lotnisko w Warnie,
 • wyżywienie ALL INCLUSIVE,
 • program animacyjno-sportowy,
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW: 120 PLN/os,
 • opłata klimatyczna i administracyjna płatna podczas transferu z lotniska: 15 EUR,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 120 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Hotel

Hotel Sunrise PrimaSol All Inclusive ****+

Mega obiekt klasy PREMIUM !

Hotel Sunrise**** to 6 piętrowy kompleks, malowniczo usytuowany, wśród zieleni drzew, na wzniesieniu. Oddalony od plaży zaledwie o ok. 350 metrów.

Urządzone z gustem, klimatyzowane pokoje dysponują łazienką, balkonem, lodówką oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Na terenie hotelu dostępne są 4 odkryte baseny oraz kryty basen z jacuzzi. Do Waszej dyspozycji: recepcja, przestronny hol z kącikiem wypoczynkowym i TV Sat, sejf w recepcji (dodatkowo płatny), punkt wymiany walut, lobby bar, restauracja z tarasem, snack bar, pool bar, sala animacyjna, scena na której odbywają się różnego rodzaju animacje.

Podczas pobytu w hotelu Sunrise można korzystać z bogatego zaplecza sportowego, na które składają się: boisko do siatkówki i koszykówki, sprzęt do ping ponga i gry w rzutki oraz stół bilardowy. Obiekt zapewnia także nowoczesne SPA, centrum fitness, kort tenisowy.

Bezpłatne Wi-fi na terenie hotelu.

Program ramowy

1 dzień

Wylot z Warszawy w godzinach porannych lub z Katowic wcześnie rano. Przylot do Warny i transfer do Złotych Piasków (około 30 minut).

2-7 dzień

Program pobytu na All Inclusive.

8 dzień

Transfer na lotnisko w Warnie i powrót do Katowic (przylot do Katowic o 8:00) oraz do Warszawy (przylot do Warszawy o 13:40).

Program Pobytu:

Bułgaria to jedna wielka nieustająca impreza! Zwiedzaj z nami Złote Piaski – kurort, który nigdy nie zasypia! Pełna atrakcji, tętniąca życiem promenada, piękna czterokilometrowa plaża, pokryta złocistym piaskiem, stary las sosnowy no i dyskoteki i puby!

Spacery do pobliskich ciekawych miejsc:

Aldzha Monaster to chyba najbardziej znany pośród eremickich klasztorów powstałych w skale, które działały w XIII wieku. Słowo Aładża pochodzi z języka persko-tureckiego i oznacza „pstry, kolorowy” i może oznaczać kolor skał białych i szarych lub pozostałości fresków, które znajdują się wewnątrz.

Park krajobrazowy – typową dla parku roślinnością są drzewa liściaste (dęby, lipy, wiązy). Jako, że park znajduje się średnio 100 metrów nad poziomem morza, zwiedzając go ma się dodatkowy ładny widok na wybrzeże Morza Czarnego. Do atrakcji turystycznych należy ponad dwustuletni jawor.

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego: karty, kalambury, statki , kraje i miasta. Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! :)

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Nasza kreatywna kadra zapewni moc atrakcji, dzięki którym impreza będzie niezapomnianą przygodą !

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Przelot liniami lotniczymi LOT. W cenie przelotu bagaż do 20 kg oraz opieka opiekuna.

Transport samolotem trwa około 2h. Spotkanie z opiekunem na lotnisku. Odprawa i przelot w obie strony. Transfer z lotniska do hotelu trwa około 30 minut. Wszystkie dokumenty niezbędne do odprawy przekazane będą uczestnikom przez e-mail. Godziny wylotów podane są na umowie. Do odprawy należy stawić się 2 godziny wcześniej. Przed wylotem należy zapoznać się z warunkami i regulaminem podróży linią LOT Ogólne warunki przewozu pasażerów i bagażu

Trasa : KTW – VAR – KTW LO 7245 KTW 03:15 - 06:10 VAR LO 7246 VAR 07:10 - 08:00 KTW

Trasa : WAW – VAR – WAW (+ 100 PLN) LO 7247 WAW 08:30 - 11:40 VAR LO 7248 VAR 12:40 - 13:40 WAW

W Bułgarii obowiązuje strefa czasowa +1 godzinę do Polski.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

25.06.2024 - 02.07.2024
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Lotnisko Katowice
Lotnisko Katowice
25.06.2024 r.Wtorek03:150 PLN
Lotnisko Warszawa
Lotnisko Warszawa
25.06.2024 r.Wtorek08:30100 PLN
Dokumenty

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

 • paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu;
 • wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego;
 • podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Istnieje możliwość zakupu wycieczek na miejscu u rezydenta w Euro.

 • podane ceny są orientacyjne
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Jeep Safari

  wspaniała okazja do zobaczenia okolic Złotych Piasków, gdzie piękna górska przyroda i widoki będą towarzyszyły nam przez cały dzień. Podczas przejażdżki zatrzymamy się w bułgarskich wioskach, gdzie zobaczymy typową tradycyjną wiejską zabudowę. Na trasie odbędzie się piknik przy tradycyjnej bułgarskiej muzyce z lokalnymi potrawami.

  Cena: 200 PLN/os.

  Jacht piknik

  Rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widoków, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami. W programie: kąpiel w morzu, czas na snorkeling oraz obiad z napojami na jachcie.

  Cena: 200 PLN/os.

  Clubbing w Złotych Piaskach

  Złote Piaski od lat królują na imprezowej mapie Europy. Co roku w klubach bawią się tysiące młodzieży z całej Europy. Arrogance Club to zdecydowanie najbardziej popularny klub nocny w Złotych Piaskach. Czekają tutaj na Was znakomici DJ-e grający różnorodną muzykę na kilku salach: HOUSE HALL, R'n'B + RETRO HALL, PARTY HALL, LOUNGE HALL oraz BILLIARD HALL. Z kolei największą dyskoteką w kurorcie jest PR Club. Niezwykła atmosfera, dobra muzyka oraz taras z widokiem na morze sprawiają że PR Club jest imprezowym centrum Złotych Piasków. Wyjścia na dyskoteki zawsze odbywają się pod opieką opiekunów.

  Cena: 1 wejściówka - 50 PLN/os.; PAKIET 3 wejściówek - 145 PLN/os.

  SUP

  stand up paddle - najbardziej instagramowy sport wodny ;) polegający na pływaniu na dmuchanej desce, w pozycji stojącej (ale nie tylko) , napędzanej przy pomocy specjalnego wiosła - pagaja. Sport ten wywodzi się z Hawajów. Zajęcia na deskach SUP odbywają się przez 3 dni (ok. 1-2h/dziennie) pod okiem naszych doświadczonych insturktorów/ratowników. Zestaw SUP zawiera: deskę penumatyczną (nadmuchiwaną), kamizelkę, wiosło (pagaj), leash - smycz przyczepiana do nogi, uniemożliwiająca odpłynięcie deski po ewentualnym upadku, statecznik, kompletny sprzęt jest zapewniony przez biuro na czas zajęć.

  Cena: 350 PLN/os

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.