kontakt@obozymlodziezowe.pl
DJ RESORT z Wenecją i Gardalandem
Włochy, Hiszpania, Lloret de Mar

Cena od:
3799 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Wyżywienie  FB
śniadania + obiady + kolacje
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów8

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
20 - 31.07.2024 r.
12Pokój wieloosobowy
3799 PLN
27.07 - 07.08.2024 r.
12Pokój wieloosobowy
3799 PLN
03 - 14.08.2024 r.
12Pokój wieloosobowy
3799 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 18 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 7 noclegów w Hiszpanii z 3 posiłkami dziennie,
 • 1 nocleg we Włoszech ze śniadaniem i obiadokolacją,
 • HIT #om2k24 kultowe Sanddance piana&pool party (wyłącznie dla osób, które skończyły 15 lat),
 • zwiedzanie zgodnie z programem,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 120 PLN/os.,
 • opłaty programowo- administracyjne: 150 EUR/os. (opłata klimatyczno - administracyjna, bilet wstępu do parku rozrywki, bilety na metro, realizacja programu zwiedzania Wenecji),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN
Opcjonalne
 • wycieczki fakultatywne,
 • sugerowane zabranie kieszonkowego na prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 pln,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianiami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • DISCO INFO: TROPISC/LONDONER/SANTTROP - karnet w cenie 30 - 35 eur. Obejmuje: 7 wejść. Cena pojedynczego wejścia: 10 - 25 eur; uzależniona jest od imprezy i zaproszonych DJ’ów.
Hotel

Hotel DON JUAN RESORT ****

To zdecydowanie najlepszy hotel w naszej ofercie. Położony w samym sercu Lloret de Mar, tuż obok dyskoteki TROPICS. Odłegłośc od plaży około 200 metrów. Hotel oddaje do Waszej dyspozycji: basen, strefę chill out, salę gier oraz restaurację z ogromnym wyborem świeżych dań (potrawy dla wegetarian, wegan oraz osób stosujących specjalną dietę). Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych z klimatyzacją. Internet dostępny jest w całym obiekcie. Sejf dodatkowo płatny (ok. 5 euro za tydzień + kaucja w wysokości 20 euro).

Uwaga: w przypadku nieobecności na wybranych posiłkach hotel nie przygotowuje prowiantów za niewykorzystany posiłek.

Program ramowy

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Czechy, Austrię i Włochy. Przejazd na nocleg we Włoszech. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do Wenecji. Spacer z przewodnikiem trasą turystyczną do placu św. Marka. Szlak prowadzi wąskimi uliczkami przez niezliczoną ilość mostów i kanałów, z których słynie Wenecja. Zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. W drodze powrotnej rejs vaporetto weneckimi kanałami. Po zwiedzaniu obiadokolacja i nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych zebranie organizacyjne i kolacja.

3-10 dzień Program pobytu. W cenie HIT #om2k24 kultowe Sanddance piana&pool party.

10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki.

11 dzień Przyjazd do jednego z największych i najsłynniejszych na świecie parków rozrywki – Gardalandu. Na powierzchni około 60 hektarów czeka na Was ogrom atrakcji. W krainie fantasy spotkać można bohaterów filmowych z “Madagaskaru” i “Epoki lodowcowej”. W wielkiej części przygód można zdobyć dżunglę i spotkać mamuty, uczestniczyć w rejsie pirackim okrętem czy łodzią popłynąć wzdłuż rzeki Colorado. Najpopularniejszą częścią parku jest kraina adrenaliny. Największe rollercostery, diabelskie młyny i domy strachów. Po zabawie obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.

Program pobytu:

Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !

Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady

Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka

Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Ale zwiedzanie to nie wszystko !

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie i wieczorny CLUBBING w legendarnym TROPICSIE pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free :)

Program pobytu jest orientacyjny. Realizacja wybranych punktów zależna jest od decyzji opiekunów.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Austrię i Włochy. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 10:00. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Orientacyjne godziny powrotów: Wrocław 13:00 – 15:00; Katowice 15:00 – 17:00; Kraków 16:00 – 18:00; Łódź 18:00 – 20:00; Warszawa 20:00 –22:00; Poznań 15:00 – 17:00

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

20.07.2024 - 31.07.2024
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
19.07.2024 r.Piątek22:00250 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
20.07.2024 r.Sobota04:05150 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
20.07.2024 r.Sobota05:000 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
20.07.2024 r.Sobota03:45150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
19.07.2024 r.Piątek23:15150 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota
20.07.2024 r.Sobota05:150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
19.07.2024 r.Piątek19:15250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
19.07.2024 r.Piątek17:45250 PLN
Gliwice
Parking przy Mcdonalds, ul. Pszczyńska 325
20.07.2024 r.Sobota07:150 PLN
Głogów
Stacja Paliw BP, Legnicka 16
20.07.2024 r.Sobota02:00200 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
19.07.2024 r.Piątek22:55170 PLN
Gorzyczki
Stacja Paliw UNIWAR, Ul. Powstańców Śląskich 243 Łaziska
20.07.2024 r.Sobota08:450 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
19.07.2024 r.Piątek21:15200 PLN
Katowice
Stacja paliw BP z McDonalds, ul. Górnośląska 55
20.07.2024 r.Sobota06:300 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
19.07.2024 r.Piątek21:15250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
20.07.2024 r.Sobota02:100 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
20.07.2024 r.Sobota05:30100 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
20.07.2024 r.Sobota03:15150 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
20.07.2024 r.Sobota02:350 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
20.07.2024 r.Sobota02:45150 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
20.07.2024 r.Sobota03:000 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
19.07.2024 r.Piątek23:25150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
19.07.2024 r.Piątek22:40200 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
19.07.2024 r.Piątek22:25200 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
20.07.2024 r.Sobota01:20200 PLN
Olsztyn
Stacja paliw MOYA, ul. Sielska 45A
19.07.2024 r.Piątek20:50250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
19.07.2024 r.Piątek21:50250 PLN
Opole
Stacja Paliw Shell, Ul. Posiłek 1A Rogów Opolski
20.07.2024 r.Sobota06:000 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
19.07.2024 r.Piątek21:20250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
19.07.2024 r.Piątek23:30150 PLN
Piła
Stacja Paliw Amic, Aleja Poznańska 93
19.07.2024 r.Piątek23:30150 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn, Majków Duży 6A Wola Krzysztopolska
20.07.2024 r.Sobota04:000 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
19.07.2024 r.Piątek23:30150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
20.07.2024 r.Sobota02:30150 PLN
Poznań
McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
20.07.2024 r.Sobota01:150 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
20.07.2024 r.Sobota03:050 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
20.07.2024 r.Sobota02:00200 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
19.07.2024 r.Piątek18:30250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
19.07.2024 r.Piątek21:35200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, Dworcowa 1
19.07.2024 r.Piątek22:30250 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
19.07.2024 r.Piątek23:45150 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
20.07.2024 r.Sobota03:15200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
19.07.2024 r.Piątek20:05250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
19.07.2024 r.Piątek22:15200 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
20.07.2024 r.Sobota01:000 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 14b
20.07.2024 r.Sobota04:45150 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
20.07.2024 r.Sobota01:450 PLN
Wrocław
Parking dla autokarów przy IKEA, Ul. Czekoladowa 5 Bielany Wrocławskie
20.07.2024 r.Sobota04:300 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
20.07.2024 r.Sobota00:00150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
19.07.2024 r.Piątek23:00200 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
20.07.2024 r.Sobota00:50200 PLN
Żory
Stacja paliw Amic Energy, Ul. Kościuszki 57
20.07.2024 r.Sobota08:000 PLN
Lokalizacja

Lloret de Mar

NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ IMPREZOWY KURORT na wybrzeżu Costa Brava ! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji ! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ !

Dokumenty

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

• paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu

• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego

• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Pozostałe informacje
 • DISCO INFO: TROPISC/LONDONER/SANTTROP - karnet w cenie: 30 - 35 eur (obejmuje 7 wejść). Cena pojedynczego wejścia: 10 - 25 eur; uzależniona jest od imprezy i zaproszonych DJ’ów.

Wejściówki na dyskoteki można zakupić na miejscu. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod opieką opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5 h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest obiad.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Istnieje możliwość zakupu wycieczek na miejscu u rezydenta w Euro.

 • podane ceny są orientacyjne
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wizytę w stolicy Katalonii rozpoczniemy od zwiedzania jej największej atrakcji, Sagrada Familia, czyli jednego z najbardziej niekonwencjonalnych kościołów na świecie, który jest w niekończącej się budowie. Przejeżdżając po modernistycznej dzielnicy miasta, obejrzymy kolejne dzieła znanego architekta, Antoniego Gaudiego, domy Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się w ścisłym sercu Barcelony, na Passeig de Gracia. Następnie czeka nas prawdziwy hit - wizyta na najwyższym wzgórzu miasta, Tibidabo, z którego zobaczymy Barcelonę z wysokości 512 metrów. Kolejny punkt programu to wizyta w Poble Espanyol - Wiosce Hiszpańskiej - największym muzeum architektury pod gołym niebem, w którym można zobaczyć wszystkie style architektoniczne występujące w Hiszpanii. Podczas tej wizyty będziemy spacerować wąskimi uliczkami Andaluzji czy podziwiać mudejarową architekturę Aragonii. Odwiedzimy również Plac Hiszpański i Wzgórze Montjuic a na zakończenie czekają nas sekrety dzielnicy gotyckiej i najbarwniejszy deptak w Barcelonia, La Rambla.

  Cena: BARCELONA: 320 PLN lub 70 EUR

  BARCELONA + MUZEUM CAMP NOU: 460 PLN lub 100 EUR

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 220 PLN

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 220 PLN

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 260 PLN

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 100 EUR rezerwacja możliwa wyłącznie na miejsc

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 65 EUR

  SANDDANCE - Piana&Pool Party !

  Clubing i plażing w ciągu dnia i w jednym miejscu? Czemu nie! Tylko tu połączymy zabawę z odpoczynkiem, imprezę z chilloutem, plażę z parkietem. Miejsce gdzie albo ładujesz akumulatory przed wieczorną imprezą w Lloret, albo odpowiednio się do niej nakręcasz przy plażowych rytmach. Sanddance to doskonała ucieczka od miasta, idealne miejsce by odpocząć, skorzystać z wszystkich możliwych sportów plażowych, nakręcić się na wieczorną imprezę w Lloret a wszystko to w unikalnej scenerii nad śródziemnomorskim słońcem Costa Brava!

  Cena: 180 PLN lub 40 EUR

  CATAMARAN PARTY

  kultowe party na catamaranie w wersji dziennej lub wieczornej. Podczas tego rejsu czeka nas prawdziwa imprezowa bomba i niezapomniana dawka zabawy. Catamaran zatrzymuje się w okolicy plaży PORTO PI. Miłośnicy kąpieli morskich będą skakać i zjeżdżać do wody na dmuchanych zjeżdzalniach, a spragnieni słońca kołysać się na falach na pływających platformach. Załoga catamaranu zadba o to by po wyjściu z wody uczestnicy nabrali sił, przygotowując bufet smacznych przekąsek i hamburgerów z grilla oraz napojów orzeźwiających. Na catamaranie nie zabraknie tańców, animacji i konkursów przygotowanych przez polskich animatorów. Dobra muza, fajna atmosfera a do tego piękne widoki na wybrzeże Costa Barva i Lloret de Mar ze strony morza… Z tej imprezy po prostu nie chce się wracać na ląd :)

  Cena: 240 PLN lub 55 EUR

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.