kontakt@obozymlodziezowe.pl

Wycieczki szkolne

Chcesz zabrać swoich uczniów na wycieczkę szkolną z prawdziwego zdarzenia na której nie tylko będą mieli okazje zwiedzać i poznawać nowe miejsca ale i wspaniale się bawić? Pomożemy Ci w zorganizowaniu takiej podróży.

W naszej ofercie mieszczą się zarówno wyjazdy krajowe, m.in.: Poznań, Toruń, Wrocław, Warszawa jak również wyjazdy zagraniczne: Paryż i Disneyland, Tropical Islands, Lodyn lub Bożonarodzeniowe Jarmarki Świąteczne w Berlina lub Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wycieczek szkolnych. Przygotowaliśmy oferty skierowane dla szkół jak i dla grup poza szkolnych. Jeśli jednak żadna z dostępnych na naszej stronie propozycji nie jest odpowiednia lub zwyczajnie chcesz aby wycieczka była ułożona pod Twoje wytyczne, bardzo prosimy o kontakt, z przyjemnością przygotujemy taką ofertę!

Formularz kontaktowy

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem szczegółowej oferty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam kontakt i dostarczy niezbędnych informacji dotyczących Państwa oczekiwań.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.