kontakt@obozymlodziezowe.pl
zaliczka 10% i covid
Paryż i Disneyland
Francja, Paryż
Cena od:
749 PLN
Kontakt:
szkoly@funclub.pl
+48 694 458 186
Wyżywienie  HB
śniadania + obiadokolacje
Transport  Autokar
Lux

Impreza na zamówienie. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji.
Świadczenia
W cenie
  • zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z możliwością dostawki,
  • 2 śniadania kontynentalne,
  • 2 noclegi,
  • zwiedzanie wg programu,
  • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
  • opieka pilota.
  • ubezpieczenie Kl, NNW
  • 1 opiekun na 20 osób gratis
Obowiązkowe

bilety wstępu ( karta muzealna, rejs statkiem), zestawy słuchawkowe, opłaty wjazdowe i lokalne, parkingi, przejazdy metrem około 130 euro- płatne w autokarze (130 euro dorośli, dzieci do lat 11 – około 110 euro, dzieci i młodzież 12- 24 lata około 120 euro)

Opcjonalne
Program ramowy

1. dzień - zbiórka uczestników przed szkołą około południa i wyjazd do Francji.Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. 2. dzień – przyjazd na zwiedzanie centrum Paryża (pieszo i komunikacją miejską). Wizytę rozpoczniemy od Wyspy Cite- miejsca gdzie narodził się Paryż. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame (wejście do środka gratis), zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Stamtąd udamy się w okolice Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel)- dla chętnych czas wolny na wjazd lub wejście schodami. ( *koszt dodatkowy schodami lub windą od 15-25 euro os.). Następnie popłyniemy w rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Czas na obiadokolację. Przyjazd do hotelu metrem/ koleją RER na zakwaterowanie i nocleg około godziny 20.00. 3. dzień - po śniadaniu wyjazd do Disneyland Paris. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Kaczorem Donaldem lub Psem Pluto. Obiadokolację we własnym zakresie na terenie parku. Powrót do hotelu na nocleg. 4. dzień - po śniadaniu i złożeniu bagaży w autokarze, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do centrum Paryża- zwiedzanie pieszo i metrem. Czas wolny na spacer i zabawę w ogrodach Luwru Tuileries i na placu Concorde. Następnie przejazd do Muzeum Figur Woskowych Grevin, gdzie w scenerii barokowego teatru zrobimy piękne zdjęcia z figurami gwiazd francuskich i światowych scen muzycznych, filmowych i politycznych. Koniec dnia spędzimy spacerując najsłynniejszą aleją świata- Polami Elizejskimi (Champs Elysees), przy których ulokowane są luksusowe sklepy, salony samochodowe, liczne restauracje, kina. Zobaczymy Łuk Triumfalny (L’ Arc de Triomphe)- symbol zwycięstw Napoleona Bonaparte. Czas wolny dla grupy na indywidualny spacer oraz zakupy. Wieczorem czas na obiadokolację. Około 21.00 podstawienie autokaru i wyjazd do Polski. 5. dzień - przyjazd pod szkołę .

Wyżywienie

Śniadania w hotelu, obiadokolacje w restauracjach sieciowych.

Zakwaterowanie

Hotel ** w okolicach Paryża. Pokoje 3,4 osobowe z łazienkami.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Przejazd do Paryża trwa ok. 16 godzin od granicy Polski.

UWAGA: połączenia dodatkowo płatne (tzw. "antenowe") są realizowane tylko pod warunkiem zapisania się minimum 4 osób z danego miasta. W przypadku nieuzbierania się wystarczającej ilości osób, zostaniecie Państwo poinformowani o konieczności przyjazdu do "miast głównych" (m.in Łódź, Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań). Informacja o ewentualnym odwołaniu połączenia antenowego zostanie przekazana na ok. 2-3 dni przed terminem wycieczki.

0
Waluta

Euro

Dobrze wiedzieć

W Paryżu i na przedmieściach mieszka ponad 12 mln osób. Jest to jedno z najgęściej zaludnionych miast na świecie. Paryż to miasto, które szczególnie inspiruje współczesnych filmowców, to w Paryżu ekranizowano m.in. „ Francuski pocałunek”, „Amelia”, „Kod da Vinci”, „Paryż, Teksas”, „Pachnidło”, „Ratatuj”, „ Moulin Rouge”, „13 Dzielnica”.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.