kontakt@obozymlodziezowe.pl
Euro Trip 2 - sztos!
Francja, Austria, Czechy, Niemcy, Wenecja, Mediolan
Cena od:
2999 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
16 - 26.07.2022 r.
11Pokój wieloosobowy
2999 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 9 noclegów w hotelach 2 i 3*
 • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje,
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
 • zwiedzanie wg. programu,
Obowiązkowe
 • bilety, opłaty lokalne, przewodnickie, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych, zestawy słuchawkowe: 170 euro (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu)
 • ubezpieczenie KL/NNW: 90 PLN/os.
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne

• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN, • Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi), • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os., • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os., • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os., • wycieczki fakultatywne

 • prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • sugerowane kieszonkowe: 120 euro,
Program ramowy
POLSKA - PRAGA - MONACHIUM- ST.MORITZ - MEDIOLAN - COURMAYEUR - MONT BLANC - MONACO - GARDALAND - WENECJA - WIEDEŃ

Dzień 1 - Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd na zwiedzanie Pragi. Rozpoczniemy na Hradczanach, gdzie zobaczymy (z zewnątrz) pałac Schwarcenbergów, kościół i klasztor św. Benedykta, Zamek Królewski, kościół św. Jerzego i Złotą Uliczkę. Z rynku hradczańskiego udamy się w kierunku Mostu Karola, którym przejdziemy na teren Starego Miasta. Na staromiejskim rynku zobaczymy: ratusz z Orlojem, pomnik Jana Husa, kościół Matki Bożej przed Tynem. Z rynku wyjdziemy w kierunku Vaclavskiego Namesti, gdzie zakończymy zwiedzanie. Czas na zakupy, a następnie przejazd na obiadokolację . Wieczorne animacje integracyjne, nocleg.

Dzień 2- Po śniadaniu przejazd do Monachium. Rozpoczniem od wizyty pod Alianz Areną – stadionem Bayernu Monachium na którym regularnie swoje mecze rozgrywa Robert Lewandowski (z zewnątrz). Następnie przejazd do centrum Monachium. Zobaczymy m.in Marienplatz z XV-wiecznym kościołem NMP, kościół św. Piotra z XI wieku, barokowy pałac Nymphendburg, Czas wolny w centrum Monachium. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na obiadokolację, zabawy integracyjne, nocleg.

Dzień 3 - Po śniadaniu przejazd najpiękniejszą trasą kolejową na świecie w słynnym "czerwonym pociągu". Pociąg pokonuje z łatwością 55 tuneli, 196 mostów i wzniesień o nachyleniu do 70 promili. Na wysokości 2253 m n.p.m. znajduje się najwyższy punkt kolei - Ospizio Bernina. Ta maestria inżynierii kolejowej, wpisana na listę UNESCO, określana jest przez wielu podróżników, jako najbardziej niesamowita rzecz, jaką widzieli w życiu. Z Chur udamy się w panoramiczną podroż do mieniących się lodowcami gór, by zobaczyć słynny, luksusowy kurort Sankt Moritz. St. Moritz to jeden z najbardziej ekskluzywnych i eleganckich, a jednocześnie z najstarszych kurortów na świecie. Sławę zyskał w połowie XIX wieku. Jak głosi legenda, wcześniej miejscowość świeciła pustkami od jesieni do wiosny. Tylko latem przybywali do miejscowych wód kuracjusze. Zrozpaczony właściciel jednego z hoteli, nie mogąc doliczyć się strat, wpadł na pewien pomysł. Zaproponował grupie odwiedzających go angielskich dżentelmenów układ. Niech przyjadą do St. Moritz także zimą. Jeśli nie będą zadowoleni z pobytu, pokryje wszelkie koszty ich utrzymania z własnej kieszeni bez względu na wysokość wydatków. Podstęp się udał. Dżentelmeni ulegli czarowi ośnieżonej doliny, w której bez przerwy świeci słońce, i opowiedzieli o tym niezwykłym miejscu innym. Po zakończeniu wizyty w zimowej stolicy Szwajcarii zjedziemy pociągiem w dół do włoskiego Tirano. Miejscowość stała się ważnym miejscem tranzytowym dzięki Kolejom Retyckim, które linie łączącą je z Chur uruchomiły w 1908 r. Przejazd na obiadokolację i nocleg na terenie Włoch.

Dzień 4 – Po śniadaniu przejazd do Mediolanu, który został założony przez Celtów w 600 roku pne. Rzymianie nazwali miasto Mediolanum, czyli śródziemnomorskie w języku łacińskim. Mediolan jest drugim co do wielkości włoskim miastem (po Rzymie). Cieszy się również renomą stolicy gospodarczej Włoch, a takže jest punktem obowiązkowym dla wsyzstkich interesujących się modą. W programie zwiedzania m.in.: Piazza Duomo, galeria Vittorio Emanuele, La Scala, Castello Sfarcesco. Czas wolny na spokojny spacer po Mediolanie. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu na obiadokolację, zabawy integracyjne i nocleg.

Dzień 5 – Po śniadaniu przejazd na wybrzeże Morza Liguryjskiego. Dzień plażowania. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 6 – Po śniadaniu przejazd w Alpy do miejscowości Courmayeur. Tam kolejką górską wjedziemy na punkt widokowy, z którego będziemy mogli podziwiać przepiękny widok na najwyższy szczyt Alp Mont Blanc (4810 m.n.p.m). Nowa kolejka otwarta została 30 maja 2015 roku. Gwarantuje zapierający dech w piersiach widok, dzięki obracającej się o 360° kabinie kolejki. Wjeżdża z Courmayeur (1.300 m n.p.m) na punkt widokowy Punta Helbronner (3.466 m n.p.m.), z którego można podziwiać najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc, słynny szczyt Dente del Gigante i Vallée Blanche i aż 4 tysiące innych szczytów alpejskich. Po zakończeniu alepjskiej przygody przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 7 – Po śniadaniu przejazd na wycieczkę do księstwa Monaco. Na wzgórzu Le Rocher zobaczymy: Pałac Książęcy, Muzeum Oceanograficzne i Katedrę Św. Mikołaja, gdzie pochowani są członkowie rodu Grimaldich. Jedną z 5 dzielnic księstwa jest Monte Carlo ze słynnym w całej Europie kasynem gry . Z Monaco pojedziemy do Nicei, piękną widokową trasą Corniche. Po drodze zatrzymamy się w Eze Village, w której znajduje się fabryka perfum Fragonarda - zapoznamy się z historią produkcji perfum. W Nicei - stolicy Lazurowego Wybrzeża - zobaczymy Promenadę Anglików nad Zatoką Aniołów i Stare Miasto z barokową katedrą Św. Reparaty, wąskimi uliczkami oraz targiem kwiatowym w Cours Saleya. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 8 – Po wczesnym śniadaniu przejazd do jednego z największych i najsłynniejszych na świecie parków rozrywki – włoskiego Gardalandu. Na powierzchni ok. 60 ha. czeka na Was ogrom atrakcji. W krainie Fantasy spotkać można bohaterów filmowych z “Madagaskaru” i “Epoki lodowcowej”. W wielkiej części Przygód można zdobyć dżunglę i spotkać… mamuty, uczestniczyć w rejsie pirackim okrętem czy łodzią popłynąć wzdłuż rzeki Colorado. Najpopularniejszą częścią parku jest kraina Adrenaliny. Największe rollercostery, diabelskie młyny i domy strachów. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

Dzień 9 – Po śniadaniu przejazd do Wenecji. Spacer z przewodnikiem trasą turystyczną do placu św. Marka. Szlak prowadzi wąskimi uliczkami przez niezliczoną ilość mostów i kanałów, z których słynie Wenecja. Zwiedzanie piesze miasta: Bazylika św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto oraz Kanał le Grande. W drodze powrotnej rejs vaporetto weneckimi kanałami. Przejazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

Dzień 10 – Po śniadaniu przyjazd do Wiednia i rozpoczęcie zwiedzania miasta. W programie m.in.: kamienica Hundertwassera - kontrowersyjnego architekta wiedeńskiego, Belweder, objazd Ringstrasse autokarem (Urania, Muzeum Sztuki Użytkowej, park Miejski, Opera, plac Marii Teresy, Hofburg, parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, Kościół Wotywny, budynek Giełdy) i spacer po starówce. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 11 – przyjazd do Polski.

Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania lub w hotelach.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Hotele * * /* * * na trasie zwiedzania (pokoje 3,4 osobowe)

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

16.07.2022 - 26.07.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
15.07.2022 r.Piątek17:00220 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
16.07.2022 r.Sobota06:350 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
16.07.2022 r.Sobota03:45100 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
15.07.2022 r.Piątek22:40130 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
15.07.2022 r.Piątek21:15140 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
15.07.2022 r.Piątek23:30100 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
15.07.2022 r.Piątek18:50200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
15.07.2022 r.Piątek17:55200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
16.07.2022 r.Sobota02:05160 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
16.07.2022 r.Sobota03:35130 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
16.07.2022 r.Sobota00:1560 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
15.07.2022 r.Piątek22:25150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
16.07.2022 r.Sobota01:3080 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
15.07.2022 r.Piątek21:10160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
15.07.2022 r.Piątek23:00100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
16.07.2022 r.Sobota00:20100 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
16.07.2022 r.Sobota07:050 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
16.07.2022 r.Sobota00:10120 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
16.07.2022 r.Sobota01:20170 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
16.07.2022 r.Sobota02:20170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
15.07.2022 r.Piątek23:3070 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
15.07.2022 r.Piątek19:45180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
16.07.2022 r.Sobota02:000 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
16.07.2022 r.Sobota00:00200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
16.07.2022 r.Sobota01:2580 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
16.07.2022 r.Sobota05:200 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
16.07.2022 r.Sobota02:250 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
16.07.2022 r.Sobota04:20150 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
16.07.2022 r.Sobota03:3080 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
15.07.2022 r.Piątek22:1570 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
15.07.2022 r.Piątek22:55130 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
15.07.2022 r.Piątek17:40160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
15.07.2022 r.Piątek19:0080 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
15.07.2022 r.Piątek21:55160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
16.07.2022 r.Sobota03:2090 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
16.07.2022 r.Sobota02:50130 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
16.07.2022 r.Sobota00:15100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
16.07.2022 r.Sobota00:1580 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
15.07.2022 r.Piątek15:50230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
15.07.2022 r.Piątek16:50210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
16.07.2022 r.Sobota03:05150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
15.07.2022 r.Piątek16:20200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
15.07.2022 r.Piątek18:30120 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
16.07.2022 r.Sobota00:40110 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
15.07.2022 r.Piątek22:30130 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
15.07.2022 r.Piątek23:55120 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
15.07.2022 r.Piątek18:30120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
16.07.2022 r.Sobota04:05100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
16.07.2022 r.Sobota01:150 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
16.07.2022 r.Sobota02:550 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
15.07.2022 r.Piątek18:45180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
15.07.2022 r.Piątek18:20200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
15.07.2022 r.Piątek20:10170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
15.07.2022 r.Piątek21:05180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
15.07.2022 r.Piątek21:00150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
16.07.2022 r.Sobota01:00100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
15.07.2022 r.Piątek23:30120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
15.07.2022 r.Piątek21:40160 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
15.07.2022 r.Piątek19:40180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
15.07.2022 r.Piątek22:00130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
15.07.2022 r.Piątek23:00120 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
15.07.2022 r.Piątek22:00140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
15.07.2022 r.Piątek20:00100 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
15.07.2022 r.Piątek20:45100 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
15.07.2022 r.Piątek20:45150 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
16.07.2022 r.Sobota04:200 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
15.07.2022 r.Piątek19:00100 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
15.07.2022 r.Piątek18:00160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
16.07.2022 r.Sobota02:50150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
16.07.2022 r.Sobota02:20140 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
15.07.2022 r.Piątek23:40130 PLN
Dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.