kontakt@obozymlodziezowe.pl
FUN DEALERS
CLIPPER z Paryżem i Disneylandem
Hiszpania, Francja, Lloret de Mar

Cena od:
3499 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Wyżywienie  FB
śniadania + obiady + kolacje
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów8

Średnia ocena  5/5
(1 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
20 - 31.07.2024 r.
12Brak miejsc
27.07 - 07.08.2024 r.
12Pokój wieloosobowy
3599 PLN
03 - 14.08.2024 r.
12Pokój wieloosobowy
3499 PLN
10 - 21.08.2024 r.
12Pokój wieloosobowy
3699 PLN
17 - 28.08.2024 r.
12Pokój wieloosobowy
3499 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 18 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 7 noclegów w Hiszpanii z 3 posiłkami dziennie,
 • 1 nocleg we Francji ze śniadaniem i obiadokolacją,
 • HIT #om2k24 kultowe Sanddance piana&pool party (wyłącznie dla osób, które skończyły 15 lat),
 • zwiedzanie zgodnie z programem,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 120 PLN/os.,
 • opłaty programowo- administracyjne: 150 EUR/os. (opłata klimatyczno - administracyjna, bilet wstępu do parku rozrywki, bilety na metro, realizacja programu zwiedzania Paryża),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN
Opcjonalne
 • wycieczki fakultatywne,
 • sugerowane zabranie kieszonkowego na prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 100 pln,
 • Kup Sobie Spokój: 120 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi oraz zmianiami dopłat obowiązkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 200 PLN,
 • DISCO INFO: TROPISC/LONDONER/SANTTROP - karnet w cenie 30 - 35 eur. Obejmuje: 7 wejść. Cena pojedynczego wejścia: 10 - 25 eur; uzależniona jest od imprezy i zaproszonych DJ’ów.
 • Prowiant na drogę powrotną: sugerowana kwota 10 euro
Hotel

Hotel Clipper **

Hotel Clipper jest położony zaledwie 10 minut spacerem od plaży. Jest bardzo popularnym obiektem młodzieżowym. Oferuje odkryte baseny z tarasem do opalania. Pokoje trzyosobowe są prosto urządzone i wyposażone w łazienkę oraz sejf. Przy basenie mieści się bar przekąskowy.

Program ramowy

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Przejazd na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.

2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do Paryża. Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu lub wejścia (II piętro) na wieżę WIEŻĘ EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później przespacerujemy się wzdłuż Sekwany. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych zebranie organizacyjne i kolacja.

3-10 dzień Program pobytu. W cenie kultowa impreza Sanddannce piana&pool party.

10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki.

11 dzień Przyjazd do parku rozrywki DISNEYLAND PARIS. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.

Program pobytu:

Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !

Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady

Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka

Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Ale zwiedzanie to nie wszystko !

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie i wieczorny CLUBBING w legendarnym TROPICSIE pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free :)

Program pobytu jest orientacyjny. Realizacja wybranych punktów zależna jest od decyzji opiekunów.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej do Paryża. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię po zwiedzaniu Paryża. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 10:00. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Orientacyjne godziny powrotów: Wrocław 13:00 – 15:00; Katowice 15:00 – 17:00; Kraków 16:00 – 18:00; Łódź 18:00 – 20:00; Warszawa 20:00 –22:00; Poznań 15:00 – 17:00

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

20.07.2024 - 31.07.2024
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
19.07.2024 r.Piątek16:00250 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
19.07.2024 r.Piątek21:40150 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
20.07.2024 r.Sobota05:000 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
20.07.2024 r.Sobota02:5080 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
19.07.2024 r.Piątek21:20150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
19.07.2024 r.Piątek22:00150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
19.07.2024 r.Piątek18:00250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
19.07.2024 r.Piątek16:30250 PLN
Gliwice
Parking przy Mcdonalds, ul. Pszczyńska 325
20.07.2024 r.Sobota00:50160 PLN
Głogów
Stacja Paliw BP, Legnicka 16
20.07.2024 r.Sobota03:00200 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
19.07.2024 r.Piątek21:40170 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
19.07.2024 r.Piątek20:00200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
20.07.2024 r.Sobota05:450 PLN
Katowice
Stacja paliw BP z McDonalds, ul. Górnośląska 55
20.07.2024 r.Sobota00:05170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
19.07.2024 r.Piątek22:30100 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
19.07.2024 r.Piątek20:00250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
20.07.2024 r.Sobota00:5550 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
19.07.2024 r.Piątek23:05200 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
20.07.2024 r.Sobota04:150 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
20.07.2024 r.Sobota01:2550 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
20.07.2024 r.Sobota03:45150 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
19.07.2024 r.Piątek21:00100 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
19.07.2024 r.Piątek22:10150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
19.07.2024 r.Piątek16:40200 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
19.07.2024 r.Piątek21:10200 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
20.07.2024 r.Sobota02:20200 PLN
Olsztyn
Stacja paliw MOYA, ul. Sielska 45A
19.07.2024 r.Piątek14:50250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
19.07.2024 r.Piątek15:50250 PLN
Opole
Stacja Paliw Shell, Ul. Posiłek 1A Rogów Opolski
20.07.2024 r.Sobota01:50150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
19.07.2024 r.Piątek15:20250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
19.07.2024 r.Piątek17:30150 PLN
Piła
Stacja Paliw Amic, Aleja Poznańska 93
19.07.2024 r.Piątek22:15150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
19.07.2024 r.Piątek17:30150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
20.07.2024 r.Sobota03:30150 PLN
Poznań
McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
20.07.2024 r.Sobota00:0050 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
20.07.2024 r.Sobota01:5550 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
19.07.2024 r.Piątek19:35200 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
19.07.2024 r.Piątek17:15250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
19.07.2024 r.Piątek20:20200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, Dworcowa 1
19.07.2024 r.Piątek21:15250 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
19.07.2024 r.Piątek22:30150 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
19.07.2024 r.Piątek20:50200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
19.07.2024 r.Piątek18:50250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
19.07.2024 r.Piątek21:00200 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
19.07.2024 r.Piątek19:00100 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 14b
19.07.2024 r.Piątek22:20150 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
19.07.2024 r.Piątek19:45100 PLN
Wrocław
Parking dla autokarów przy IKEA, Ul. Czekoladowa 5 Bielany Wrocławskie
20.07.2024 r.Sobota03:150 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
19.07.2024 r.Piątek18:00150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
19.07.2024 r.Piątek17:00200 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
20.07.2024 r.Sobota01:40200 PLN
Lokalizacja

Lloret de Mar

NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ IMPREZOWY KURORT na wybrzeżu Costa Brava ! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji ! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ !

Dokumenty

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

• paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu

• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego

• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Pozostałe informacje
 • DISCO INFO: TROPISC/LONDONER/SANTTROP - karnet w cenie: 30 - 35 eur (obejmuje 7 wejść). Cena pojedynczego wejścia: 10 - 25 eur; uzależniona jest od imprezy i zaproszonych DJ’ów.

Wejściówki na dyskoteki można zakupić na miejscu. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod opieką opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5 h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest obiad.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Istnieje możliwość zakupu wycieczek na miejscu u rezydenta w Euro.

 • podane ceny są orientacyjne
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wizytę w stolicy Katalonii rozpoczniemy od zwiedzania jej największej atrakcji, Sagrada Familia, czyli jednego z najbardziej niekonwencjonalnych kościołów na świecie, który jest w niekończącej się budowie. Przejeżdżając po modernistycznej dzielnicy miasta, obejrzymy kolejne dzieła znanego architekta, Antoniego Gaudiego, domy Casa Mila i Casa Batllo, które znajdują się w ścisłym sercu Barcelony, na Passeig de Gracia. Następnie czeka nas prawdziwy hit - wizyta na najwyższym wzgórzu miasta, Tibidabo, z którego zobaczymy Barcelonę z wysokości 512 metrów. Kolejny punkt programu to wizyta w Poble Espanyol - Wiosce Hiszpańskiej - największym muzeum architektury pod gołym niebem, w którym można zobaczyć wszystkie style architektoniczne występujące w Hiszpanii. Podczas tej wizyty będziemy spacerować wąskimi uliczkami Andaluzji czy podziwiać mudejarową architekturę Aragonii. Odwiedzimy również Plac Hiszpański i Wzgórze Montjuic a na zakończenie czekają nas sekrety dzielnicy gotyckiej i najbarwniejszy deptak w Barcelonia, La Rambla.

  Cena: BARCELONA: 320 PLN lub 70 EUR

  BARCELONA + MUZEUM CAMP NOU: 460 PLN lub 100 EUR

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 220 PLN

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 220 PLN

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 260 PLN

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 100 EUR rezerwacja możliwa wyłącznie na miejsc

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 65 EUR

  SANDDANCE - Piana&Pool Party !

  Clubing i plażing w ciągu dnia i w jednym miejscu? Czemu nie! Tylko tu połączymy zabawę z odpoczynkiem, imprezę z chilloutem, plażę z parkietem. Miejsce gdzie albo ładujesz akumulatory przed wieczorną imprezą w Lloret, albo odpowiednio się do niej nakręcasz przy plażowych rytmach. Sanddance to doskonała ucieczka od miasta, idealne miejsce by odpocząć, skorzystać z wszystkich możliwych sportów plażowych, nakręcić się na wieczorną imprezę w Lloret a wszystko to w unikalnej scenerii nad śródziemnomorskim słońcem Costa Brava!

  Cena: 180 PLN lub 40 EUR

  CATAMARAN PARTY

  kultowe party na catamaranie w wersji dziennej lub wieczornej. Podczas tego rejsu czeka nas prawdziwa imprezowa bomba i niezapomniana dawka zabawy. Catamaran zatrzymuje się w okolicy plaży PORTO PI. Miłośnicy kąpieli morskich będą skakać i zjeżdżać do wody na dmuchanych zjeżdzalniach, a spragnieni słońca kołysać się na falach na pływających platformach. Załoga catamaranu zadba o to by po wyjściu z wody uczestnicy nabrali sił, przygotowując bufet smacznych przekąsek i hamburgerów z grilla oraz napojów orzeźwiających. Na catamaranie nie zabraknie tańców, animacji i konkursów przygotowanych przez polskich animatorów. Dobra muza, fajna atmosfera a do tego piękne widoki na wybrzeże Costa Barva i Lloret de Mar ze strony morza… Z tej imprezy po prostu nie chce się wracać na ląd :)

  Cena: 240 PLN lub 55 EUR


Średnia ocen:  
 1 opinii

07.03.2024 r.  przez Kacper

Pierwszy obóz i do tego lepszego sobie wyobrazić nie mogłem. Czekam na kolejny wyjazd ♥️♥️♥️

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.