Funclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżoweFunclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżowe
Zapomniałeś hasła?

O NAS

Kim jesteśmy?

Biuro Podróży Funclub istnieje na polskim rynku turystycznym od 1997 roku, na początku jako jednoosobowa działalność gospodarcza, a od 2001 roku jako spółka z o.o., z powodzeniem organizuje autokarowe obozy młodzieżowe w Europie. Z roku na rok notujemy coraz większą ilość sprzedanych obozów. Jest to najlepszy dowód na to, że nasze oferty zdobywają uznanie coraz większej liczby młodzieży i ich opiekunów.

Biuro Podróży Funclub stale powiększa zasięg sprzedaży. Obecnie mamy 4 własne biura terenowe, a oprócz tego nasze oferty dostępne są u ponad 1200 agentów turystycznych w każdym zakątku Polski. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby upragniony obóz był spełnieniem wakacyjnych marzeń. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę, że ciąży na nas ogromna odpowiedzialność, dlatego dokładnie wsłuchujemy się w głosy naszych wszystkich klientów, by kolejne wakacje spędzone z naszym biurem były jeszcze bardziej udane.

Jako organizator obozów młodzieżowych posiadamy:

  • Zezwolenie Wojewody Wielkopolskiego
  • Wpis do Centralnego Rejestru Zezwoleń
  • Polisę OC Organizatora Turystyki
  • Rekomendację Wielkopolskiej Izby Turystycznej

Co robimy

Misją Biura Podróży Funclub jest oferowanie wysokiej jakości usług, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku naszych najmłodszych klientów. Dlatego każdy organizowany przez nas obóz młodzieżowy to bezpieczna i dobra zabawa, w czasie której młodzi miłośnicy podróżowania nawiązują nowe przyjaźnie i przez zabawę poznają historię i kulturę danego kraju.

Dlaczego z nami?

Z oferty obozów młodzieżowych organizowanych przez Biuro Podróży Funclub, warto skorzystać, ze względu na:

  • dobrą zabawę dobrą zabawę połączoną z regeneracyjnym wypoczynkiem, który po ciężkim roku szkolnym bez wątpienia każdemu nastolatkowi się należy,
  • opiekę wykwalifikowanych wychowawców, ratowników WOPR, rezydentów, kierowników obozów,
  • ciekawe programy animacyjne, które pozwalają poznać charakterystyczne cechy kraju i miejsca, w którym zorganizowany jest obóz,
  • transport autokarami klasy LUX, najlepszymi w całej Polsce,
  • możliwość nawiązania nowych znajomości z rówieśnikami z całej Polski i zagranicy,
  • współpracę z prywatnymi ośrodkami medycznymi, które zapewniają natychmiastową pomoc medyczną w każdym przypadku/
18
lat doświadczenia
1200
agentów turystycznych
7
dostępnych krajów
3200
sprzedanych wycieczek