Funclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżoweFunclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżowe
Zapomniałeś hasła?

Dla rodziców

Szanowni Rodzice!certyfikat PIT-page-001

Obozy młodzieżowe organizowane przez Biuro Podróży Funclub spełniają wszystkie normy regulowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Dla zapewnienia Państwa dzieciom bezpiecznego wypoczynku,wszystkie nasze obozy zgodnie z wymogami na 21 dni przed rozpoczęciem zostają zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

W czasie obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem

nastolatków czuwają wykwalifikowani wychowawcy, ratownicy WOPR, rezydenci oraz kierownicy obozów. Jednocześnie, nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwa wykwalifikowany opiekun oraz doświadczeni kierowcy autobusów.

Zgłoszenie obozu w Kuratorium Oświaty mogą Państwo sprawdzić na dyplomstronie: http://wypoczynek.men.gov.pl/rejestracja/index.php?param=Start_mainPage

Jeżeli potrzebują Panstwo zaświadczenie o zgłoszeniu wypoczynku do Kuratorium Oświaty, prosimy o kontakt: kontakt@obozymlodziezowe.pl

Od wielu lat jesteśmy członkami Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej

” Polska Izba Turystyki Młodzieżowej jest organizacją samorządu gospodarczego reprezentującego interesy gospodarcze zrzeszonych w niej podmiotów w zakresie ich działalności turystycznej oraz reprezentującego interesy dzieci i młodzieży  oraz rodzin w dziedzinie turystyki.”

Drodzy Rodzice!

Zależy nam, by wszystkim obozowiczom zapewnić kompleksową opiekę i bezpieczeństwo. Dlatego, zwracamy się z uprzejmą prośbą o dopilnowanie, aby Państwa pociechy przed wyjazdem otrzymały od Państwa wypełnioną kartę kolonijną, którą po przybyciu na miejsce obozu, przekażą wychowawcom. Jednocześnie prosimy, aby najpóźniej 7 dni przed wyjazdem, do naszego biura przesłać kopię dokumentu faxem na numer (61) 6628616, e-mailem na adres umowy@funclub.pl lub pocztą tradycyjną. Przypominamy również o zabraniu dokumentów upoważniających do przekroczenia granicy.

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie:

  • paszport (niezbędny w Turcji) lub tymczasowy dowód osobisty
  • wypełniona karta kolonijna
  • podpisany przez opiekuna prawnego regulamin obozu

Opieka zdrowotna

Jako wieloletni organizator wypoczynku od dawna współpracujemy z lokalnymi przychodniami oraz lekarzami dyżurującymi 24 godziny na dobę. Aktualnie nasza współpraca polega na natychmiastowym stawianiu się lekarza w pokoju hotelowym osoby potrzebującej lub w innym miejscu wskazanym przez rezydenta (w praktyce zajmuje to ok. 10-15 minut od wezwania). W poważniejszych przypadkach, poszkodowany otrzymuje pomoc medyczną w pogotowiu ratowniczym lub szpitalu.

Ponadto każdy z pracowników przeszkolony jest z udzielania pierwszej pomocy. Dotyczy to nie tylko ratowników, ale również wychowawców, pilotów i rezydentów. Jednocześnie na każdym obozie u kierownika dostępna jest apteczka z podstawowym wyposażeniem medycznym.

Ubezpieczenie

Wszyscy obozowicze objęci są ubezpieczeniem grupowym o wspólnym numerze polisy. Ubezpieczenie obejmuje: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i bagaż.

Organizacja dnia wyjazdu i przyjazdu

W obiektach doba hotelowa trwa najczęściej od godziny 14:00 do godziny 10:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewnimy miejsce, gdzie można złożyć bagaże i odświeżyć się po podróży.

Pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu. Pobyt kończy się obiadem w dniu wyjazdu. Wykwaterowanie z obiektu następuje o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Pomieszczenie sanitarne z prysznicem i toaletą pozostaje do dyspozycji, aż do momentu przyjazdu autokaru.

Wyjazd następuje w godzinach wieczornych. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów – godziny wyjazdu zmieniają się w zależności od godziny przyjazdu autokaru na miejsce.