kontakt@obozymlodziezowe.pl

FUN DEALERS
Zuzia Tonicka
Zuzia Tonicka

Hejka kochani ❤️ w te wakacje od 27.06 do 08.07 macie szanse pojechać ze mną i @witkowskii_ do Bułgarii na obóz organizowany przez @obozymlodziezowepl🌞 Będziemy się razem swietnie bawić i już nie mogę się doczekać aż się zobaczymy ❤️

przejdź do oferty obozu: https://obozymlodziezowe.pl/accommodation/oboz-mlodziezowy-hotel-sunrise-primasol-all-inclusive

Zuzia Tonicka
Michał Witkowski
Michał Witkowski

Hej piękni! ☀️ już 27.06 - 08.07 możecie wybrać się razem ze mną i @zuzia_tonicka na obóz do Bułgarii organizowany przez @obozymlodziezowepl 😍 Będzie mnóstwo zabawy, więc jak nie macie jeszcze planów to wchodźcie na obozymlodziezowe.pl i rezerwujcie swój wyjazd!

przejdź do oferty obozu: https://obozymlodziezowe.pl/accommodation/oboz-mlodziezowy-hotel-sunrise-primasol-all-inclusive

Michał Witkowski
Klaudia Kuriata
Klaudia Kuriata

jest znana na TikToku jako „Maabble”. Posiada również prężnie rozwijające się konto na instagramie - „Maabble”. Kocha zwierzęta, podróże i dobre jedzenie. Klaudia uwielbia poznawać nowych ludzi, jest bardzo kontaktowa i kreatywna. Uczestnicząc w wyjeździe możecie poznać Klaudię i jej ukochanego Mateusza, „Dadiego” osobiście i przeżyć z nimi niezapomnianą przygodę na turnusie 20.08-31.08.2021. Zapraszamy!

przejdź do oferty obozu: https://obozymlodziezowe.pl/accommodation/villa-lazila-budva-oboz

Klaudia Kuriata
Krzysztof Dąbrowski
Krzysztof Dąbrowski

Krzysiek Dąbrowski jest Youtuberem, który nagrywa vlogi od 2017 roku. Jego zainteresowania to podróże, jazda na deskorolce oraz fotografia. Krzysiek jest bardzo pozytywną osobą i lubi dzielić się dobrą energią z innymi. Możecie poznać go osobiście oraz spędzić z nim niezapomniane wakacje w Hiszpanii! zapraszamy na Obozy Młodzieżowe. Krzysiek razem z jego siostrą Asią pojawią się na turnusie 6-17.08.2021.

przejdź do oferty obozu: https://obozymlodziezowe.pl/accommodation/oboz-mlodziezowy-hotel-alexis

Krzysztof Dąbrowski
Pysia & Nyla
Pysia & Nyla

Martyna Zbirańska jest znana w mediach społecznościowych jako Pysia. Nagrywa głównie na Tiktoku, ale jest również bardzo aktywna na Instagramie. Uwielbia podroże, koncerty i fotografię - jest energiczną dziewczyną, która zaraża uśmiechem i optymizmem wszystkich wokół.

Natalia Lewandowska w internecie znana jako Nyla. Działa od 2017 roku głównie na aplikacji TikTok. Na tą chwile posiada ponad milion fanów. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w skokach do wody oraz miłośniczką syrenek. Uwielbia podróże, koncerty i kulturę Azjatycką.

przejdź do oferty obozu: https://obozymlodziezowe.pl/accommodation/hotel-ze-zwiedzaniem-paryza-i-disneylandu-2

Pysia & Nyla

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.