kontakt@obozymlodziezowe.pl

Nyla i  Kosper
Nyla i Kosper

Natalia Lewandowska posługująca się w internecie pseudonimem Nyla to młoda influencerka, która swoją przygodę z internetem zaczęła w 2017 roku na aplikacji TikTok. Na tą chwile posiada ponad milion fanów. Jest wielokrotną mistrzynią Polski w skokach do wody oraz miłośniczką syrenek. Woda to jej największy żywioł. Na jej portalach społecznościowych poza skokami do wody można zobaczyć jej akrobacje na trampolinach oraz życie codzienne.

Mariusz Sikorski znany w internecie jako Kosper urodził się w Policach, lecz kilka lat temu przeprowadził się do Warszawy. Swoją twórczość zaczął w 2012 roku nagrywając gameplay'e z gier. Teraz nagrywa materiały typu lifestyle zarażając ludzi swoimi pasjami jakimi jest podróżowanie oraz język i kultura Japonii. Na jego kanale YouTube, który na dzień dzisiejszy posiada prawie 300 tysięcy widzów można znaleźć liczne vlogi z wyjazdów oraz challenge z przyjaciółmi i innymi twórcami.

Nyla i  Kosper
Martyna Zbirańska - Pysia
Martyna Zbirańska - Pysia

Martyna Zbirańska jest znana w mediach społecznościowych jako Pysia. Nagrywa głównie na Tiktoku, ale jest również bardzo aktywna na Instagramie. Uwielbia podroże, koncerty i fotografię - jest energiczną dziewczynką, która zaraża uśmiechem i optymizmem wszystkich wokół.

Martyna Zbirańska - Pysia

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.