kontakt@obozymlodziezowe.pl

Nasi ambasadorzy 2019

FUN DEALERS
Czarek Gołębiowski i Anna Wójcik
Czarek Gołębiowski i Anna Wójcik

Czarek Czaruje to 19 letni iluzjonista półfinalista programu MAM TALENT, który na swoim kanale na YouTube zebrał prawie 0,5 miliona fanów! Mimo swojego wieku występuje zawodowo od 5 lat i na swoim koncie ma kilkaset pokazów, natomiast Anna to jego dziewczyna znana pod pseudonimem FANKA, która dzięki swoim wyjątkowym filmom w niespełna 5 miesięcy przekroczyła 100 000 fanów na Youtubie w dodatku wydała swój debiutancki singiel „MAGIC LOVE”. To połączenie to duet idealny, radosna, pełna energii, motywująca para, której motto życiowe brzmi „Wszystko jest możliwe”. Prowadzą również swoje konto na TikToku: fankaiczarek oraz instagramie: CZAREK_CZARUJE, FANKA_YT. Z nimi nigdy nie jest nudno

Czarek Gołębiowski i Anna Wójcik
Olga Sałacka
Olga Sałacka

Olga Sałacka znana w internecie pod pseudonimem Nanami Chan to barwna i pełna życia dziewczyna, która swoją pozytywną energią jest w stanie zarazić niemalże każdego! Nagrywa na polskim YouTube od 2 lat zdobywając coraz większą popularność w swojej dziedzinie. Prowadzi także Instagrama @pastelcaat, na którym codziennie nawija do swoich fanów zwanych Kruszynkami. Zachęca do obserwowania mnóstwem kolorowych fotek i szczerością do bólu. Uwielbia dziary, podróże, nagrywanie, zdjęcia, pole dance, a przede wszystkim poznawać ludzi takich jak Ty! Pozytywnie świrniętych i liczących na genialną Zabawę w świetnym towarzystwie

Olga Sałacka
Lena Kociszewska
Lena Kociszewska

Lena jest znana w mediach społecznościowych jako lena_moonlight. Nagrywa na TikTok, YouTube, a na instagrama wrzuca barwne zdjęcia z różnych stron świata. Oprócz podróży jej pasja to taniec. Uwielbia też słońce i pogodnych ludzi. Sama jest pełna energii i optymizmu, którym zaraża wszystkich wokół.

Lena Kociszewska
Kuba Post
Kuba Post

Kanał sygnowany nazwiskiem autora z biegiem czasu zaczął być współtworzony z jego kumplem Bartkiem Bondarą. Panowie YouTube traktują jako sposób na ukazanie zwykłej, szarej rzeczywistości w zaprojektowanym przez siebie krzywym zwierciadle. Widzowie pokochali zwariowane spojrzenie Kuby i Bartka na najbardziej prozaiczne, życiowe sytuacje, które spotykają każdego z nas. Chłopaki od czasu do czasu zmieniają jednak konwencje swojego kanału i robią filmy w nieco innym stylu. Dywersyfikacja treści na kanale opłaca im się, gdyż odcinek z sondą uliczną jest jednym z najpopularniejszych ich filmów. Kubę i Bartka można śledzić na Instagramie oraz Facebooku.

Kuba Post
Saszan
Saszan

Roksana Pindor, pseudonim artystyczny Saszan topowa wokalistka w Polsce, która zaistniała w 2013 roku i szybko zdobyła sympatię wśród nastolatków. Letni obóz dla Saszanators to śpiewająca atmosfera, możliwość poznania osób, z którymi łączy Cię ten sam idol, a przede wszystkim możliwość poznania samej Saszan osobiście! Roksana słynie z bardzo dużego zaangażowania i poświęca wiele czasu dla swoich fanów, których liczba wciąż rośnie. Obozy fanowskie z Saszan cieszą się coraz większą popularnością dlatego w tym sezonie przygotowaliśmy dwie propozycje: Hiszpania i Czarnogóra.

Saszan
Julia Żugaj
Julia Żugaj

Julia to kreatywna, pełna energii, 19 letnia dziewczyna. Jej największą pasją jest taniec. Wrzuca swoje krótkie choreografie na TikTok dzięki czemu stała się popularna w sieci. Dodatkowo Julia ostatnio zaczęła się interesować makijazem. Uwielbia dzielić się swoją pasją i uśmiechem z innymi, dzięki czemu nie da się przy niej być smutnym i ponurym.

Julia Żugaj

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.