kontakt@obozymlodziezowe.pl

Nasi ambasadorzy 2018

FUN DEALERS
Michał Szczygieł
Michał Szczygieł

Michał Szczygieł to polski wokalista, uczestnik ósmego sezonu programu typu talent show „The Voice of Poland”. Udział w programie traktował jako zabawę i przygodę, która zmieniła się w dłuższą podróż w jego życiu. Swoją radością i pozytywną energią zaraża wszystkich! Jego pasją jest przede wszystkim muzyka, uwielbia też sport i kontakt z innymi ludźmi - Michał to prawdziwa dusza towarzystwa, o czym się na pewno przekonacie! Jego pierwszy singiel „Nic tu po mnie” jest w czołówce list przebojów.

Jeśli chcesz osobiście poznać Michała to koniecznie jedź z nim do Hiszpanii, Lloret de Mar w terminie 07.08 - 18.08.2018!

Michał Szczygieł
Kuba Post
Kuba Post

Młodzi, kreatywni i zawsze pełni humoru. To właśnie ta trójka jest twórcami kanału „Kuba Post”. Na ich kanale zawsze możecie poczuć klimat dobrej komedii. Chłopacy gwarantują dobrą zabawę i możliwość uczestnictwa w ich wakacyjnych projektach. Jeśli chcecie się świetnie bawić to koniecznie Bułgaria Słoneczny Brzeg w terminie 20.08 – 31.08.2018.

Kuba Post
Agata Gładysz
Agata Gładysz

Agata to kreatywna, kochająca muzykę i przepełniona pozytywną energią dziewczyna. Jej materiały zawsze muszą być oryginalne i dopracowane, przez co nie da się przejść obok nich obojętnie. Uwielbia dzielić się swoją pasją i uśmiechem z innymi, dzięki czemu nie da się przy niej być smutnym i ponurym! Obiecała, że po męczących dniach pełnych świetnej zabawy do snu tulić Was będzie swoim głosem.

Agata Gładysz
Emilia Królikowska
Emilia Królikowska

Emilka Królikowska, 19-letnia vlogerka znana głównie ze swojego kanału na YouTube, EmiFlesh. Oprócz bycia twórcą internetowym jej największą pasją jest taniec. Kocha wyzwania i brak poczucia nudy. Swoją przyszłość pragnie połączyć z filmem, jednak od strony produkcji, w odróżnieniu do tego co robi na co dzień. Emilię spotkacie na obozie w Czarnogórze w terminie 24.07-04.08.2018 r.

Emilia Królikowska
Maria Byjoch
Maria Byjoch

Pełna energii, pełna uśmiechu i pełna optymizmu. A najlepsze jest to, że dzieli się tym z innymi. Przy Marysi nie da się smucić i martwić. Wiemy to na pewno, bo w zeszłym sezonie byliśmy razem na OM. Jej materiały w social mediach potrafią rozbawić, zmotywować i uczynić dzień lepszym.

Kolejne już wakacje spędzi właśnie z Wami. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać Marysi osobiście, to koniecznie wybierzcie Bułgarię. Jedziemy? Złote Piaski 24.07-04.08.2018 r.

Maria Byjoch
Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy
Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy

Młodzi aktorzy z pasją. Na co dzień grają w popularnych filmach i serialach. Ich głosy usłyszycie w niejednym dubbingu. Występowali też w reklamach telewizyjnych. Ciągle tworzą coś nowego. Wiktoria zatańczy z gwiazdami w najnowszej odsłonie pewnego programu. Uwielbiają kamerę i dobrze czują się przed obiektywem. Jeszcze lepiej czują się na wakacjach z najlepszą ekipą. Podwójna dawka talentu i uśmiechu gwarantowana!

Chcecie spotkać Wiktorię i Mateusza? Zapraszamy do Lloret de Mar, bo tam właśnie będą bawić się z nami na turnusie 2.07-13.07.2018 r.

Wiktoria i Mateusz Gąsiewscy
Aleksandra Żelazowska
Aleksandra Żelazowska

Ola, znana w internecie jako Alexxis Ola. Wielka marzycielka, youtuberka, fanka pięknych zdjęć i ujęć, freak muzyczny, ale przede wszystkim podróżniczka! Uwielbia nadmorskie zachody słońca, piaszczyste plaże i palmy.

Jeśli chcecie poznać autorkę jednego z popularniejszych kanałów na YouTube, to zapraszamy do Bułgarii! Z Alexxis spotkacie się w Słonecznym Brzegu w terminie 15.07 - 26.07.2018 r.

Aleksandra Żelazowska
Max Krasoń
Max Krasoń

Weronikę i Maxa możecie kojarzyć przede wszystkim z kanału Maxa (Max Krasoń). Od niedawna zaczęli prowadzić też swój drugi poboczny kanał vlogowy. W swoich produkcjach stawiają na scenki rodzajowe, które mają za zadanie poprawić Wam humor.

Chcecie spotkać Weronikę i Maxa i przekonać się, czy w rzeczywistości też potrafią wywołać niejeden uśmiech? Ruszajcie na turnus do Chorwacji. Będą tam w terminie 2.07-13.07.2018 r.

Max Krasoń
Klaudia Kapuśniak
Klaudia Kapuśniak

Klaudia od trzech lat prowadzi swój kanał Youtube. Chodzi do technikum o profilu fototechnika, więc jej materiały są bardzo profesjonalnie. W wolnym czasie lubi grać w siatkówkę i gry komputerowe. Jednak najchętniej spotyka się ze znajomymi, z którymi świetnie się bawi.

Jeśli chcecie spędzić wakacje z Klaudią i dołączyć do grona jej znajomych, to zapraszamy na Obozy Młodzieżowe. Hiszpania + Europa Park + Szwajcaria. Klaudusiek pojawi się na turnusie 06.07-17.07.2018 r.

Klaudia Kapuśniak
Filip Zabielski
Filip Zabielski

Od zawsze chciał nagrywać komedie i teraz realizuje się na musical.ly . W wolnych chwilach chodzi na siłownię, spotyka się ze znajomymi oraz tworzy musically. Jego hobby to gotowanie – sam dobiera przyprawy i składniki. Prawdziwy twórca. Ma 21 lat i mieszka w Warszawie.

Wakacje spędza na najlepszych Obozach Młodzieżowych. Chcecie poznać Filipa bliżej? Poznać jego przepisy kulinarne i przepis na sukces? Zapraszamy do Złotych Piasków 27.06-08.07.2018 r.

Filip Zabielski

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.