kontakt@obozymlodziezowe.pl
Euro Trip - Śladami greckich bogów
Grecja, Nafplio, Thermopile, Ateny
Cena od:
2599 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów7

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
17 - 27.07.2022 r.
11Brak miejsc
28.07 - 07.08.2022 r.
11Brak miejsc
08 - 18.08.2022 r.
11Brak miejsc
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 7 noclegów na trasie zwiedzania w hotelach * * / * * * ,
 • wyżywienie - 7 śniadań i 7 obiadokolacji,
 • zwiedzanie Grecji według programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL/NNW: 90 PLN/os.,
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdy do miast, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy 150 euro/os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne
Hotel

Hotele * * / * * * na trasie zwiedzania (pokoje wieloosobowe).

Program ramowy
POLSKA - RIWIERA OLIMPIJSKA - METEORY - DELFY - KANAŁ KORYNCKI - MAŁA ARGOLIDA - EPIDAURUS - MYKENY - ATENY - TERMOPILE - VOLOS

1 dzień - wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.

2 dzień - przejazd przez Serbię, Macedonię, Grecję. Planowany przyjazd na Riwierę Olimpijską w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień - po śniadaniu przejazd do miejscowości Litochoro, z której wyruszają wszystkie szlaki na Olimp. Spacer wąwozem rzeki Enipeas w Parku Narodowym Olimpu. Przejście na punkt widokowy Masyw Olimpu - siedziby 12 bogów w olimpijskich. Nie ma w Grecji drugiej takiej góry – najwyższej w kraju, magicznej, porośniętej wspaniałą, dziką roślinnością. Następnie wyjazd w kierunku Meteora - potężnego centrum klasztornego wschodniego kościoła ortodoksyjnego, które znajduje się w miejscowości Kalambaka. W drodze zobaczymy cudowne źródło przy kościółku “Święty Piątek” Agia Paraskiewi. Meteory od zawsze fascynowały, chociaż popularność turystyczną zdobyły dopiero w 1981 roku, tuż po premierze filmu z Jamesem Bondem: "Tylko dla twoich oczu". Zwiedzanie klasztorów Meteora, nazywanych greckim ósmym cudem świata, rozpoczniemy od pracowni ikon, gdzie dowiemy się w jaki sposób powstają sakralne obrazy. Następnie przejedziemy trasą widokową, wśród wyrastających z ziemi na 540 m. skał o fantastycznych kształtach, do najstarszego, najwspanialszego i najważniejszego klasztoru - Megalo Meteoro. Dowiemy się jak wyglądało życie mnichów za czasów największego rozkwitu tego ośrodka monastycznego. Odwiedzimy również największą świątynię Meteorów - katholikon Przemienienia Pańskiego. Po zakończeniu zwiedzania przejazd na nocleg. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd w kierunku Delf, po drodze zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Króla Leonidasa. Zwiedzanie Delf zaczniemy od sanktuarium delfickiego Świętego Kręgu Apollina. Sanktuarium powstało w miejscu, gdzie jak wierzyli Grecy Zeus przy pomocy orłów wyznaczył pępek świata. Ptaki spotkały się nad Delfami, wypuszczone przez niego z przeciwnych stron świata. Centralnym miejscem sanktuarium była świątynia Apollina, gdzie znajdowała się słynna wyrocznia. Jej siła była tak ogromna, że praktycznie żadne ważne decyzje państwowe nie były podejmowane bez konsultacji z wyrocznią. Za każdą z przepowiedni należało słono płacić. Nam, co ważne, uda się wysłuchać wyroczni gratis. Zobaczymy co ciekawego przepowie turystom Funclubu ;) Po zwiedzaniu przejazd w kierunku Peloponezu, do miejscowości położonej przy Kanale Korynckim. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień - po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na zwiedzanie Aten. W programie zwiedzania: stadion Kalimarmaro, park Zapion, kolumny sanktuarium Zeusa, Łuk Hadriana, Święte Wzgórze Ateńskie - Akropol Aeropag. Następnie wzdłuż starożytnej Agory i Forum Romanum przejście do najstarszej dzielnicy ateńskiej Plaki. Pobyt w stolicy Grecji zakończy uroczysta zmiana warty pod Parlamentem w wykonaniu żołnierzy Evzoni. Przejazd na nocleg w okolicach Koryntu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień - po śniadaniu przejazd Kanałem Korynckim na Peloponez i przejazd do Myken, gdzie zwiedzimy ruiny miasta najstarszej cywilizacji europejskiej oraz domniemanego grobowca Agamemnona. Następnie zwiedzanie małej Argolidy, tj: Epidauros z najlepiej zachowanym Antycznym Teatrem na 14 tys. osób. Widownia teatru zachowała się w doskonałym stanie, głównie dlatego, że przez wiele lat przykryta był warstwą ziemi. Teatr słynie z fenomenalnej akustyki. Nawet z najwyższego 55 rzędu widowni doskonale słychać monetę czy pudełko zapałek upuszczone na scenie. W dalszym ciągu dnia przejazd do Nafplio - pierwszej stolicy niepodległej Grecji. Miasto było niezwykle istotnym portem w dawnych czasach. Nie dziwne zatem, że w swojej historii przechodziło z rąk do rąk. Było bizantyjskie, potem tureckie, należało również do Wenecji. W 1822 r., po wyzwoleniu Grecji z rąk Turków, Nafplio stało się na kilka lat stolicą Hellady. Przejazd na nocleg na półwyspie Peloponez. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7–8 dzień – plażowanie na Półwyspie Peloponeskim. Śniadanie i obiadokolacje w hotelu.

9 dzień – po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do największego ośrodka Tesalii – Volos, historycznego miasta malowniczo położonego pośród wspaniałych gór Pelion. Znajdują się tutaj liczne muzea między innymi muzeum archeologiczne, które słynie z wyjątkowej kolekcji hellenistycznych nagrobków. Są one pięknie ozdobione płaskorzeźbami przedstawiającymi sceny z życia dawnych mieszkańców Grecji. Po zwiedzaniu przejazd na nocleg w okolicach Wolos. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

10 dzień - Po śniadaniu czeka nas rejs po zatoce Pagestyckiej i otwartym morzu Egejskim. Będziemy mieli okazję zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu zobaczymy jedną z najpiękniejszych plaż Europy - Kukunaries. Odwiedzimy stolicę wyspy - miasteczko Skiathos, które ujmuje swoimi barwami. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami, różnobarwne bugamwille i kwiaty oraz turkusowe morze tworzą niezapomniany klimat. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

11 dzień - Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Pilot nie rozlicza się ze zbieranej opłaty obowiązkowej podanej w ofercie. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.

Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania oraz obiadokolacje w hotelach na trasie zwiedzania.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN.

• ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)

Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.

• ubezpieczenie KOSZTÓW REZYGNACJI daje możliwość zwrotu wpłaconych kwot na wycieczkę w wyniku udokumentowanego zdarzenia, które uniemożliwia uczestnictwo w wycieczce.

• ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.

Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, koszty rezygnacji 6000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 25 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię. Przyjazd na Riwiere Olimpijską w godzinach popołudniowych. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

17.07.2022 - 27.07.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
16.07.2022 r.Sobota21:05250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
17.07.2022 r.Niedziela08:00100 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
17.07.2022 r.Niedziela03:50150 PLN
Bolków
Stacja paliw ORLEN, ul. Wysokogórska 12,
17.07.2022 r.Niedziela01:30200 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
17.07.2022 r.Niedziela04:150 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
17.07.2022 r.Niedziela03:30150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
16.07.2022 r.Sobota21:55150 PLN
Bytom
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 30
17.07.2022 r.Niedziela05:5050 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
16.07.2022 r.Sobota20:30200 PLN
Cieszyn
MOP OGRODZONA przy drodze S52 Południowa 2, 43-426 Ogrodzona
17.07.2022 r.Niedziela08:45100 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
16.07.2022 r.Sobota22:45150 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota
17.07.2022 r.Niedziela04:5070 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
16.07.2022 r.Sobota18:05250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
16.07.2022 r.Sobota17:10250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
17.07.2022 r.Niedziela07:100 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
17.07.2022 r.Niedziela01:15160 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
16.07.2022 r.Sobota23:30100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
16.07.2022 r.Sobota21:40170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
17.07.2022 r.Niedziela00:5580 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
16.07.2022 r.Sobota20:25200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
16.07.2022 r.Sobota22:15150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
16.07.2022 r.Sobota23:45150 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
17.07.2022 r.Niedziela07:45100 PLN
Jelenia Góra
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 4
17.07.2022 r.Niedziela00:55200 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
17.07.2022 r.Niedziela03:45200 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
16.07.2022 r.Sobota23:35150 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
17.07.2022 r.Niedziela06:150 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26
17.07.2022 r.Niedziela02:30200 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
17.07.2022 r.Niedziela03:00200 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120
17.07.2022 r.Niedziela03:45200 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
17.07.2022 r.Niedziela01:45170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
16.07.2022 r.Sobota22:30150 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
16.07.2022 r.Sobota19:00250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
17.07.2022 r.Niedziela01:250 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
17.07.2022 r.Niedziela05:00100 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
17.07.2022 r.Niedziela00:50150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
17.07.2022 r.Niedziela02:30130 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
17.07.2022 r.Niedziela01:500 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
17.07.2022 r.Niedziela02:00130 PLN
Lublin
Stacja paliw BP, ul. Północna 30
16.07.2022 r.Sobota23:35250 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
17.07.2022 r.Niedziela02:5580 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
17.07.2022 r.Niedziela02:2070 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
16.07.2022 r.Sobota22:10150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
16.07.2022 r.Sobota21:45200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
16.07.2022 r.Sobota23:05100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
16.07.2022 r.Sobota21:10200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
17.07.2022 r.Niedziela02:4590 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
17.07.2022 r.Niedziela00:15170 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
16.07.2022 r.Sobota23:30100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
16.07.2022 r.Sobota23:30100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
16.07.2022 r.Sobota19:55250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
16.07.2022 r.Sobota20:55250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
17.07.2022 r.Niedziela05:150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
16.07.2022 r.Sobota20:25250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
16.07.2022 r.Sobota22:35150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
17.07.2022 r.Niedziela00:05150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
16.07.2022 r.Sobota21:45150 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
17.07.2022 r.Niedziela03:3570 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
16.07.2022 r.Sobota23:20150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
16.07.2022 r.Sobota22:35150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
17.07.2022 r.Niedziela01:45130 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
17.07.2022 r.Niedziela00:300 PLN
Pszczyna
Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Bielska 50
17.07.2022 r.Niedziela07:30100 PLN
Puławy
Dworzec PKP Puławy Miasto, Aleja Partyzantów
17.07.2022 r.Niedziela00:20200 PLN
Radom
Stacja paliw ORLEN, ul. Kielecka 22/24A
17.07.2022 r.Niedziela01:20170 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
17.07.2022 r.Niedziela02:200 PLN
Rybnik
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Wodzisławska 180
17.07.2022 r.Niedziela07:0050 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
17.07.2022 r.Niedziela02:00200 PLN
Słupca
Stacja paliw ORLEN ul.Warszawska 66c
16.07.2022 r.Sobota23:00150 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
16.07.2022 r.Sobota18:00250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
16.07.2022 r.Sobota17:35250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
16.07.2022 r.Sobota19:25250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
16.07.2022 r.Sobota20:20200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
16.07.2022 r.Sobota20:15250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
17.07.2022 r.Niedziela00:25100 PLN
Świdnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Szarych Szeregów 4
17.07.2022 r.Niedziela03:00100 PLN
Świebodzice
Stacja paliw ORLEN, ul. Świdnicka 60
17.07.2022 r.Niedziela02:40150 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
16.07.2022 r.Sobota22:45150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
16.07.2022 r.Sobota20:55200 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
17.07.2022 r.Niedziela03:00200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
16.07.2022 r.Sobota18:55250 PLN
Tomaszów Mazowiecki
Stacja paliw LOTOS, ul. Ujezdzka 31
17.07.2022 r.Niedziela02:50100 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
16.07.2022 r.Sobota21:15150 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
16.07.2022 r.Sobota22:15150 PLN
Tychy
Stacja paliw ORLEN, ul. Beskidzka 60
17.07.2022 r.Niedziela06:5050 PLN
Wałbrzych
Stacja paliw ORLEN, ul. 1-go Maja 60
17.07.2022 r.Niedziela02:15150 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
16.07.2022 r.Sobota21:15150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
17.07.2022 r.Niedziela00:05100 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
17.07.2022 r.Niedziela04:30100 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34
17.07.2022 r.Niedziela03:15200 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
17.07.2022 r.Niedziela00:50100 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
16.07.2022 r.Sobota20:00200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
17.07.2022 r.Niedziela07:15100 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
17.07.2022 r.Niedziela03:450 PLN
Września
Stacja paliw ORLEN ul.Wrocławska
16.07.2022 r.Sobota23:30100 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
16.07.2022 r.Sobota23:05150 PLN
Zabrze
Stacja paliw BP, ul. Gdańska 20
17.07.2022 r.Niedziela06:5050 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
16.07.2022 r.Sobota22:05200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
17.07.2022 r.Niedziela02:15150 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
16.07.2022 r.Sobota23:45170 PLN
Zwoleń
Stacja paliw EXOL, ul. Wojska Polskiego 164
17.07.2022 r.Niedziela00:50200 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
16.07.2022 r.Sobota22:55150 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY
17.07.2022 r.Niedziela07:550 PLN
multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć
 • w Atenach mieszka prawie 40% populacji całej Grecji,
 • Ateny należą według Światowej Organizacji Zdrowia do najhałaśliwszych metropolii świata.
 • prądy morskie w Kanale Korynckim zmieniają kierunek, co 6 godzin, jednak ich prędkość nigdy nie przekracza 3 węzłów,
 • Kanał Koryncki nie posiada śluz, ponieważ uznano, że pływy praktycznie nie występują na tym obszarze,
 • Meteory - współcześnie tylko sześć klasz- torów jest zamieszkanych i toczy się w nich normalne życie monastyczne. Są to cztery klasztory męskie i dwa żeńskie,
 • Epidaurus to jedno z najbogatszych i najładniejszych odkryć archeologicznych, w którym znajduje się odrestaurowany starożytny teatr. Tutaj odbywają się przedstawienia podc- zas letniego ateńskiego festiwalu teatralnego,
 • Mykeny - tutaj znajdują się najważniejsze wykopaliska archeologiczne na Peloponezie. W tym miejscu znaleziono kiedyś 14 kg złota w kształcie masek pogrzebowych, z których jedna należała do króla Agamemnona,
 • w 1987 roku Delfy zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Delfy to prastare an- tyczne miasto u stóp Parnasu. Zjeżdżali się tu wielmożni, ale i biedni tułacy z wszystkich krańcow Grecji, aby otrzymać radę od kapłanki Pytho ze słynnej wyroczni.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.