Rabat do 7%
1720 PLN
Cena od: 1849 PLN
Ilość noclegów9

Średnia ocena 5/5
(2 ocen)

Wybierz termin

Dane uczestników

Podsumowanie

Potwierdzenie

TerminZakwaterowanieCenaDostępność
27.06 - 08.07.2018 r.
Pokój wieloosobowy19991859 PLN
06 - 17.07.2018 r.
Pokój wieloosobowy19991859 PLN
15 - 26.07.2018 r.
Pokój wieloosobowy19991859 PLN
24.07 - 04.08.2018 r.
Pokój wieloosobowy19991859 PLN

Świadczenia

W cenie
 • Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
 • 9 noclegów, 9 śniadań, 10 obiadów oraz 9 kolacji
 • Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • Opiekę doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu,
 • Min. jeden transport na plażę poza Budvą oraz spacer po Budvie z przewodnikiem,
 • 10 dni niezapomnianej zabawy!!!
Obowiązkowe
 • Ubezpieczenie KL, NNW: 60 PLN/os.,
 • Opłata klimatyczna i administracyjna: 15 EUR/os./turnus (płatne w autokarze),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os. daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup Sobie Spokój” nie podlega zwrotowi,
 • Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.
Zakwaterowanie
Lokalizacja
Program ramowy
Pozostałe informacje
Transport
Select...
multimedia
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
Dokumenty
Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
 • Aquapark Budva

  Unikalny, jedyny w swoim rodzaju, nowo wybudowany park wodny, największy tego typu na Riwerze Budwańskiej! Codziennie przychodzi tu do 6000 osób. Różnorodność atrakcji sprawia, że jest to miejsce idealne dla osób w każdym wieku! Dla naszych obozowiczów największą atrakcją z pewnością będzie 7 ekstremalnych zjeżdżalni o maksymalnej wysokości 26m i długości 145m. Łączna długość zjeżdżalni to prawie 600m.

  25 EUR/os.

 • Dubrovnik

  Średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Dubrovnik ma długoletnią tradycję turystyczną i gotowy jest zadowolić najbardziej wymagające oczekiwania swoich gości. Miasto muzeów i festiwali, gościńców i restauracji, miasto łagodnego śródziemnomorskiego klimatu i przepięknych pejzaży. Rzeczywiście potwierdza prawdę słynnej wypowiedzi Irlandzkiego pisarza Bernarda Shaw, który powiedział: Ci, którzy szukają raju na ziemi muszą przyjechać do Dubrovnika.

  40 EUR/os.

 • Montenegro tour + Jezioro Szkoderskie

  Pierwszym punktem wycieczki jest rejs po malowniczym Jeziorze Szkoderskim podczas którego będziemy relaksować się podziwiając piękne krajobrazy, zażywać kąpieli i wypatrywać pelikanów, które są symbolem tego miejsca. Następnie rozpoczniemy nasz Montenegro Tour, czyli  najbardziej popularną trasę zwiedzania czarnogórskiego wybrzeża, ukrytego za wzgórzami Lovcen. Podczas wycieczki odwiedzimy również dawną stolicę Montenegro, a obecnie jeden z najważniejszych kulturowych ośrodków - miasto ambasad i urzędów – Cetinje, gdzie zobaczymy m.in. siedzibę prezydenta Milo Dukanovica, budynek ambasady, a także wejdziemy do klasztoru, w którym według legendy, znajdują się relikwie św. Jana Chrzciciela. Na koniec, podziwiając urzekające i malownicze widoki przejedziemy do górskiej wioski Njegusi, która słynie z wyrobu czarnogórskiego specjału: długo dojrzewającej szynki(prusta). Wracając w kierunku Budvy zatrzymamy się na punkcie widokowym z przepięknym widokiem na Zatokę Kotorską.

  45 EUR/os.

 • Albania

  Mniej znany sąsiad Czarnogóry, kojarzony z egzotyką i wzbudzający emocje. Inspirująca mieszanka cywilizacji i kultur czyni Albanię wyjątkowym krajem europejskim. Zwiedzanie rozpoczynamy od miasta Szkodra, nad którym góruje twierdza Rozafa. Z potężnych murów roztacza się wspaniały widok na okolicę. W oddali widać centrum miasta, rzeki Bunës i Drin oraz otoczone wzgórzami Jezioro Szkoderskie. Po zwiedzaniu twierdzy udamy się do centrum miasta, gdzie przespacerujemy się uliczkami miasta i odwiedzimy lokalny meczet. Następnie kierujemy się do Kruji – historycznej stolicy Albanii, miasta ich narodowego bohatera Skanderberga, której główną atrakcją jest twierdza, do której prowadzi tzw. turecka uliczka, gdzie można kupić typowe albańskie.

  40 EUR/os.

 • Kaniony

  Całodniowa wyprawa do najbardziej malowniczych miejsc w Czarnogórze. Podczas tej wycieczki zobaczymy: Park Narodowy Durmitor, który wraz ze swoimi kanionami wpisany został na światową listę UNESCO.  Główną jego atrakcją jest słynny Kanion Tary, najdłuższej rzeki Czarnogóry. Jest to najgłębszy kanion w Europie i trzeci pod względem głębokości kanion na świecie! Drugim robiącym niesamowite wrażenie jest kanion rzeki Moracy, który też pojawi się na naszej trasie.  Oprócz zapierających dech w piersiach widoków spotkamy na naszej trasie dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich zaliczyć można wybudowany w latach 1937- 1940 nad kanionem imponujący, 360 metrowy betonowy Most Durdevica. Podczas wycieczki pojedziemy również do górskiego kurortu Zabljak, gdzie przespacerujemy się do Czarnego Jeziora i zatrzymamy się w urokliwym, górskim kompleksie klasztornym. Dla chętnych, w lokalnej restauracji będzie możliwość spróbowania górskich specjałów: pstrąga prosto z rzeki lub sznycla Karađorđeva, czyli słynnego marzenia dziewicy.

  40 EUR/os.

 • Boka Kotorska

  Wyprawa statkiem wycieczkowym po jednej z trzydziestu najbardziej malowniczych zatok na całym świecie. Lord Byron pisał: w momencie powstawania naszej planety najpiękniejsze połączenie ziemi z morzem przypadło wybrzeżu Czarnogóry - zatoka kotorska, określana mianem południowych fiordów jest najlepszym potwierdzeniem dla słów poety. Podczas tej wycieczki zwiedzimy również miasto Kotor, którego starówkę wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, zatrzymamy się na sztucznie usypanej wyspie z pięknym barokowym Kościołem Gospy od Skarpjela oraz odwiedzimy urocze miasteczko Herceg Novi. Na sam koniec zatrzymamy się na plaży Żanice, gdzie będzie możliwość skorzystania z kąpieli morskich i słonecznych. Rejs po Boce Kotorskiej to najbardziej popularna atrakcja turystyczna w Czarnogórze.

  35 EUR/os.

 • Rejs Riwiera Budwańska & Piana Party

  HIT OBOZÓW MŁODZIEŻOWYCH - rejs statkiem po najpiękniejszych miejscach Riwiery Budwańskiej, z przystankami na kąpiele w morzu i plażowanie m.in. przy wyspie Św Mikołaja, nazywanej Hawajami. Na koniec rejsu podpływamy do słynącej z najlepszych imprez plaży Ploce, gdzie zaczniemy nasze Piana Party. Rejs po riwierze połączony z szaloną imprezą w pianie to obowiązkowa wycieczka dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Budvy.

  15 EUR/os.

Opinie
Średnia ocen:
2 opinii
2017-08-17przezPaula

Niezapomniane wakacje, pełne pozytywnych przeżyć. Polecam wszystkim

5/5
2017-05-20przezWika Gównojad

Elo

5/5

Podobne oferty