kontakt@obozymlodziezowe.pl
Villa Lazi Budva z transferem z plaży
Czarnogóra, Budva
Cena od:
2299 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów9

Średnia ocena  4.8/5
(4 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
04 - 15.07.2022 r.
12Brak miejsc
13 - 24.07.2022 r.
12Brak miejsc
22.07 - 02.08.2022 r.
12Brak miejsc
31.07 - 11.08.2022 r.
12Brak miejsc
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
 • 9 noclegów,
 • 9 śniadań, 9 obiadów oraz 9 kolacji,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opiekę doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu,
 • dziennie jeden transfer z plaży do obiektu,
 • przejazd na plażę na Świętym Stefanie i transport statkiem na plażę "na Hawajach",
 • 10 dni niezapomnianej zabawy!!!
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os.
 • opłata klimatyczna i administracyjna: 20 EUR/os./turnus (płatne w autokarze)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Program ramowy

1 dzień Zbiórka przy autokarze, ostatnie sprawdzenie czy mamy ważny paszport lub dowód osobisty i czas rozpocząć WAKACJE - wyjazd z Polski.

2 dzień Przejazd przez: Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd w godzinach południowych do Budvy, obiad, zakwaterowanie, zasłużony odpoczynek, kolacja. Zebranie organizacyjne z kierownikiem obozu / rezydentem. Przedstawienie wszystkich opiekunów oraz ratowników. Zapoznanie się uczestników z regulaminami obozu, regulaminem BHP, regulaminem hotelu, omówienie planu obozu (tygodniowy plan pracy). Spacer po promenadzie.

3 dzień Pobudka, obfite śniadanie i zaczynamy prawdziwe wakacje. Wyjście na plażę i spotkanie z ratownikiem obozowym. Bezpieczna kąpiel pod nadzorem to podstawa udanych wakacji. Plażowanie, kąpiel w morzu. Warto zabrać ze sobą buty do wody, z całą pewnością poprawiają one komfort kąpieli. Obiad, chwila odpoczynku i kolejny blok zajęciowy. Tym razem gry i zabawy integracyjne na terenie hotelu i przy basenie, pozwalające poznać się uczestnikom.

4 dzień Po śniadaniu Wyjście na plażę Mogren. Dla chętnych mini turniej piłki wodnej. Obiad, sjesta poobiednia, gry i zabawy przy basenie. Po kolacji wyjście na główną promenadę w Budvie, Dla chętnych wyjście na dyskotekę TOP HILL.

5 dzień Po śniadaniu zostajemy w obiekcie gdzie przy basenie odbywają się gry i zabawy. Wyjście na obiad, po poobiednim odpoczynku wyjście na plażę i zawody pływackie. Odrobina rywalizacji jest zawsze wskazana. Po kolacji wyjście na promenadę gdzie rozpoczną się próby do hawajskiego flash moba. Wyspa Sveti Nikola, znajdująca się nieopodal Budvy jest nazywana „czarnogórskimi Hawajami” nazwa w żaden sposób nie jest przesadzona. Dlaczego? O tym przekonacie się już na miejscu.

6 dzień Czas na kolejne atrakcje, jak zwykle dzień rozpocznie się od pożywnego śniadania, bierzemy najpotrzebniejsze rzeczy, koniecznie pamiętamy o nakryciu głowy i wyruszamy do Świętego Stefana. Sveti Stafan to skalisty półwysep (często nazywany wyspą), znajdujący się nieopodal Budvy. Na wyspie znajduje się luksusowy kompleks hotelowy. Jest to miejsce bardzo charakterystyczne dla Czarnogóry. Zdjęcia Śwętego Stefana bardzo często pojawiają się w publikacjach i na pocztówkach. Po plażowaniu wracamy do Budvy na obiad, a następnie po odpoczynku próby do flash moba. Po pełnym dniu atrakcji czas na kolację, ale nie ma jeszcze czasu na spanie. Jest to chwila na spacer po budwańskiej starówce. Nie jest to jednak zwykły spacer, jest to pierwsza cześć gry miejskiej. Przez świetną zabawę poznajemy miasto. Starówka Budvy jest pełna tajemnic i naprawdę jest tam co odkrywać…

7 dzień Nie ma czasu na nudę! Po śniadaniu ruszamy w rejs na plażę Hawaje. Jest to idealne miejsce na prezentację hawajskiego flash moba. Wyjątkowe miejsce, więc świetna zabawa gwarantowana. Po tańcach i innych rozrywkach czas na obiad, ale nie zwalniamy tempa. Wracamy do Villi LaziLa i cieszymy się jej urokami, podziwiamy przepiękne widoki i opalamy się przy basenie. W skrócie, zbieramy siły na wieczór. Po kolacji spacer po promenadzie, połączony z drugą turą gry miejskiej. Warto grać i dać z siebie wszystko, dla najlepszej grupy nagrody gwarantowane…

8 dzień Poranna pobudka, po śniadaniu czas na plażowanie i kąpiele wodne, oczywiście pod czujnym okiem obozowego ratownika. Będąc w Czarnogórze zawsze należy pamiętać o kremie ochronnym. W Budvie nie ma czasu na chorowanie i cierpienie z powodu oparzeń słonecznych. Obiad, odpoczynek, a po nim świetna zabawa przy basenie. Po kolacji wieczorny spacer po budwańskiej promenadzie.

9 dzień To już ostatnie dni wspaniałych wakacji, należy je wykorzystać w 100%. Po śniadaniu wyjście na plażę, czas na kąpiele wodne i słoneczne. Obiad, odpoczynek poobiedni i zajęcia zorganizowane przy basenie. Po kolacji wyjście na promenadę. Warto policzyć euro, które jeszcze zostało w kieszeniach, przecież nie można wrócić z wakacji bez pamiątek!

10 dzień Po śniadaniu wyjście na plażę, obiad, gry i zabawy przy basenie, ostatnia kolacja w Czarnogórze i czas na podsumowania… Spotkanie z rezydentem i kierownikiem, pamiątkowe zdjęcia. Czas w którym uświadamiamy sobie, że to co dobre szybko się kończy. Czy przyjaźnie obozowe przetrwają? A może warto umówić się już na kolejny obóz oczywiście z Funclubem? :)

11 dzień Pobudka, pyszne śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Pozostawienie bagaży w bezpiecznym miejscu. Czas na naprawdę ostatnie zakupy, ostatnie wspólne zdjęcia. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Powrót do miast położonych w północnej Polsce możliwy jest po północy (13 dnia).

Uwaga, powyższy plan jest ramowy i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora.

Między 4 a 10 dniem obozu równolegle z programem odbywają się wycieczki fakultatywne. Ich dokładny opis i przybliżona cena znajduje się w zakładce wycieczki fakultatywne.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Villa Lazi *** to klimatyczny obiekt na wzgórzu z basenem, jacuzzi i pięknym widokiem na Morze Adriatyckie. Dojście do plaży zajmuje ok. 25 minut. W obiekcie znajdują się apartamenty wieloosobowe z balkonem lub tarasem. W każdym pokoju znajduje się łazienka, klimatyzacja, lodówka, bezpłatne Wi-Fi oraz TV SAT. Obsługa regularnie sprząta i wymienia ręczniki oraz pościel. W wilii serwowane są śniadania, natomiast obiady i kolacje w tawernie, znajdującej się przy promenadzie.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry oraz Chorwację. Przyjazd do Czarnogóry około południa. Wyjazd do Polski w okolicach godzin wieczornych. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ po zakończeniu imprezy minibus zawozi obozowiczów pod adres domowy, który wpisany jest w rezerwacji, maksymalnie 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę powrotu autokaru

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

04.07.2022 - 15.07.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
03.07.2022 r.Niedziela21:05250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
04.07.2022 r.Poniedziałek08:00100 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
04.07.2022 r.Poniedziałek03:50150 PLN
Bolków
Stacja paliw ORLEN, ul. Wysokogórska 12,
04.07.2022 r.Poniedziałek01:30200 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
04.07.2022 r.Poniedziałek04:150 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
04.07.2022 r.Poniedziałek03:30150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
03.07.2022 r.Niedziela21:55150 PLN
Bytom
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 30
04.07.2022 r.Poniedziałek05:5050 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
03.07.2022 r.Niedziela20:30200 PLN
Cieszyn
MOP OGRODZONA przy drodze S52 Południowa 2, 43-426 Ogrodzona
04.07.2022 r.Poniedziałek08:45100 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
03.07.2022 r.Niedziela22:45150 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota
04.07.2022 r.Poniedziałek04:500 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
03.07.2022 r.Niedziela18:05250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
03.07.2022 r.Niedziela17:10250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
04.07.2022 r.Poniedziałek07:100 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
04.07.2022 r.Poniedziałek01:15160 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
03.07.2022 r.Niedziela23:30100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
03.07.2022 r.Niedziela21:40170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
04.07.2022 r.Poniedziałek00:55100 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
03.07.2022 r.Niedziela20:25200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
03.07.2022 r.Niedziela22:15150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
03.07.2022 r.Niedziela23:45150 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
04.07.2022 r.Poniedziałek07:45100 PLN
Jelenia Góra
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 4
04.07.2022 r.Poniedziałek00:55200 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
04.07.2022 r.Poniedziałek03:45200 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
03.07.2022 r.Niedziela23:35150 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
04.07.2022 r.Poniedziałek06:150 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26
04.07.2022 r.Poniedziałek02:30200 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
04.07.2022 r.Poniedziałek03:00200 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120
04.07.2022 r.Poniedziałek03:45150 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
04.07.2022 r.Poniedziałek01:45170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
03.07.2022 r.Niedziela22:30150 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
03.07.2022 r.Niedziela19:00250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
04.07.2022 r.Poniedziałek01:250 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
04.07.2022 r.Poniedziałek05:00100 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
04.07.2022 r.Poniedziałek00:50150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
04.07.2022 r.Poniedziałek02:30150 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
04.07.2022 r.Poniedziałek01:500 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
04.07.2022 r.Poniedziałek02:00150 PLN
Lublin
Stacja paliw BP, ul. Północna 30
03.07.2022 r.Niedziela23:35250 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
04.07.2022 r.Poniedziałek02:55100 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
04.07.2022 r.Poniedziałek02:200 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
03.07.2022 r.Niedziela22:10150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
03.07.2022 r.Niedziela21:45200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
03.07.2022 r.Niedziela23:05100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
03.07.2022 r.Niedziela21:10200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
04.07.2022 r.Poniedziałek02:45100 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
04.07.2022 r.Poniedziałek00:15200 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
03.07.2022 r.Niedziela23:30100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
03.07.2022 r.Niedziela23:30100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
03.07.2022 r.Niedziela19:55250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
03.07.2022 r.Niedziela20:55250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
04.07.2022 r.Poniedziałek05:150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
03.07.2022 r.Niedziela20:25250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
03.07.2022 r.Niedziela22:35150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
04.07.2022 r.Poniedziałek00:05150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
03.07.2022 r.Niedziela21:45150 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
04.07.2022 r.Poniedziałek03:350 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
03.07.2022 r.Niedziela23:20150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
03.07.2022 r.Niedziela22:35150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
04.07.2022 r.Poniedziałek01:45150 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
04.07.2022 r.Poniedziałek00:300 PLN
Pszczyna
Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Bielska 50
04.07.2022 r.Poniedziałek07:30100 PLN
Puławy
Dworzec PKP Puławy Miasto, Aleja Partyzantów
04.07.2022 r.Poniedziałek00:20200 PLN
Radom
Stacja paliw ORLEN, ul. Kielecka 22/24A
04.07.2022 r.Poniedziałek01:20170 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
04.07.2022 r.Poniedziałek02:200 PLN
Rybnik
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Wodzisławska 180
04.07.2022 r.Poniedziałek07:0050 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
04.07.2022 r.Poniedziałek02:00200 PLN
Słupca
Stacja paliw ORLEN ul.Warszawska 66c
03.07.2022 r.Niedziela23:00150 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
03.07.2022 r.Niedziela18:00250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
03.07.2022 r.Niedziela17:35250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
03.07.2022 r.Niedziela19:25250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
03.07.2022 r.Niedziela20:20200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
03.07.2022 r.Niedziela20:15250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
04.07.2022 r.Poniedziałek00:25100 PLN
Świdnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Szarych Szeregów 4
04.07.2022 r.Poniedziałek03:00150 PLN
Świebodzice
Stacja paliw ORLEN, ul. Świdnicka 60
04.07.2022 r.Poniedziałek02:40150 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
03.07.2022 r.Niedziela22:45150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
03.07.2022 r.Niedziela20:55200 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
04.07.2022 r.Poniedziałek03:00200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
03.07.2022 r.Niedziela18:55250 PLN
Tomaszów Mazowiecki
Stacja paliw LOTOS, ul. Ujezdzka 31
04.07.2022 r.Poniedziałek02:50100 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
03.07.2022 r.Niedziela21:15200 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
03.07.2022 r.Niedziela22:15150 PLN
Tychy
Stacja paliw ORLEN, ul. Beskidzka 60
04.07.2022 r.Poniedziałek06:5050 PLN
Wałbrzych
Stacja paliw ORLEN, ul. 1-go Maja 60
04.07.2022 r.Poniedziałek02:15200 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
03.07.2022 r.Niedziela21:15150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
04.07.2022 r.Poniedziałek00:050 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
04.07.2022 r.Poniedziałek04:30100 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34
04.07.2022 r.Poniedziałek03:15200 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
04.07.2022 r.Poniedziałek00:500 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
03.07.2022 r.Niedziela20:00200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
04.07.2022 r.Poniedziałek07:15100 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
04.07.2022 r.Poniedziałek03:450 PLN
Września
Stacja paliw ORLEN ul.Wrocławska
03.07.2022 r.Niedziela23:30100 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
03.07.2022 r.Niedziela23:05150 PLN
Zabrze
Stacja paliw BP, ul. Gdańska 20
04.07.2022 r.Poniedziałek06:5050 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
03.07.2022 r.Niedziela22:05200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
04.07.2022 r.Poniedziałek02:15150 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
03.07.2022 r.Niedziela23:45200 PLN
Zwoleń
Stacja paliw EXOL, ul. Wojska Polskiego 164
04.07.2022 r.Poniedziałek00:50200 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
03.07.2022 r.Niedziela22:55150 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY
04.07.2022 r.Poniedziałek07:550 PLN
Lokalizacja

Budva

Najsłynniejsza, największa, najbardziej popularna IMPREZOWA STOLICA BAŁKANÓW!

Wszystko, co dotyczy Budvy jest NAJ! PIĘKNE, SZEROKIE PLAŻE, SŁOŃCE, spacery wśród zapierających dech w piersiach widoków, bogate ŻYCIE NOCNE i mnóstwo atrakcji!

Tu nie ma miejsca na nudę! Tu jest miejsce na zabawę! Niesamowity, prawdziwie BAŁKAŃSKI klimat sprawia, że wakacje tutaj muszą być INTENSYWNE! Budva znajduje się w czołówce adriatyckich kurortów wypoczynkowych.

Przyłączcie się i jedźcie z nami na niezapomniane wakacje!!!

Dokumenty

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

 • paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu;
 • wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego;
 • podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych
multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Pozostałe informacje

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży w wieku 12-19 lat.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  BOKA KOTORSKA- Fiordy i weneckie miasta

  Wyprawa statkiem wycieczkowym po jednej z trzydziestu najbardziej malowniczych zatok na całym świecie. Lord Byron pisał: „w momencie powstawania naszej planety najpiękniejsze połączenie ziemi z morzem przypadło wybrzeżu Czarnogóry” Zatoka Kotorska, określana mianem południowych fiordów, jest najlepszym potwierdzeniem dla słów poety. Podczas tej wycieczki opłyniemy wszystkie cztery zalewy Zatoki Kotorskiej, zaczynając rejs w słynnym Porto Montenegro w Tivacie. Następnie popłyniemy na plażę Żanice, gdzie będzie możliwość skorzystania z kąpieli morskich i słonecznych lub wpłynięcia do Błękitnej Groty. Po relaksie na plaży, na statku będzie serwowany obiad. Kolejnym punktem naszego programu będzie przystanek na sztucznie usypanej wyspie Matki Boskiej Skalnej z pięknym barokowym kościołem oraz urocze miasteczko Perast. Wycieczka skończy się w Kotorze, skąd udamy się do naszych miejscowości. Rejs po Boce Kotorskiej to najbardziej popularna atrakcja turystyczna w Czarnogórze, której nie można sobie odmówić ☺

  Cena: 280 PLN/os. W cenie zawarty jest obiad na statku i wstęp do kościoła

  KANIONY RZEKI TARY – Czarnogóra nieodkryta

  Całodniowa wyprawa do najbardziej malowniczych i dzikich miejsc w Czarnogórze. Podczas tej wycieczki zobaczymy: Park Narodowy Durmitor, który wraz ze swoimi kanionami wpisany został na światową listę UNESCO. Główną jego atrakcją jest słynny Kanion Tary, najdłuższej rzeki Czarnogóry. Jest to najgłębszy kanion w Europie i trzeci pod względem głębokości kanion na świecie! Drugim, robiącym niesamowite wrażenie jest kanion rzeki Moraća, który też pojawi się na naszej trasie. Oprócz zapierających dech w piersiach widoków, spotkamy na naszej trasie dodatkowe atrakcje. Do najciekawszych z nich zaliczyć można wybudowany w latach 1937- 1940 nad kanionem imponujący, 360 metrowy betonowy Most Durdevica. Podczas wycieczki pojedziemy również do górskiego kurortu Żabljak, gdzie przespacerujemy się do Czarnego Jeziora i zatrzymamy się w urokliwym, górskim kompleksie klasztornym nad Moraćą. Dla chętnych, w lokalnej restauracji będzie możliwość spróbowania górskich specjałów: pstrąga prosto z rzeki lub sznycla Karađorđeva, czyli słynnego „marzenia dziewicy”.

  Cena: 280 PLN/os. W cenie zawarte są wstępy do Parków Narodowych

  ALBANIA – bunkry i mercedesy

  Mniej znany sąsiad Czarnogóry, kojarzony z orientalnym klimatem i wciąż wzbudzający emocje. Inspirująca mieszanka cywilizacji i kultur czyni Albanię wyjątkowym krajem europejskim. Zwiedzanie rozpoczynamy od miasta Szkodra, przepięknie położonego nad rzeką Drin i Bojaną w dolinie Jeziora Szkoderskiego. W Szkodrze zwiedzimy katedrę, cerkiew oraz meczet. Spacerując miejskimi uliczkami, będziemy mogli obserwować lokalne życie mieszkańców, a w cukierni w centrum miasta chętni będą mogli spróbować lokalnego specjału ciastka tri leće. Następnie pojedziemy do malowniczo położonej Kruji - historycznej stolicy Albanii, miasta ich narodowego bohatera Skanderbega, gdzie główną atrakcją jest twierdza, z której rozpościera się przepiękny widok na okolicę. Do twierdzy prowadzi słynna turecka uliczka, gdzie można kupić albańskie pamiątki, antyki, ale przede wszystkim bardzo tanie i przepiękne wyroby ze srebra.

  Cena: 280 PLN/os. W cenie zawarte są bilety wstępów

  Rejs Riwiera Budwańska & Piana Party

  rejs statkiem po najpiękniejszych miejscach Riwiery Budwańskiej. Na koniec rejsu podpływamy do słynącej z najlepszych imprez plaży Ploce, gdzie zaczniemy nasze Piana Party. Rejs po Riwierze połączony z szaloną imprezą w pianie, to obowiązkowa wycieczka dla wszystkich, którzy przyjeżdżają do Budvy. Wycieczka fakultatywna przeznaczona tylko dla Obozów Młodzieżowych.

  Cena: 280 PLN/os. W cenę wliczony jest bezalkoholowy napój

  MONTENEGRO TOUR - w sercu Czarnogóry

  Podczas tej wycieczki w pierwszej kolejności odwiedzimy dawną stolicę Czarnogóry, a obecnie jeden z najważniejszych kulturowych ośrodków oraz miasto ambasad i urzędów: Cetinje. Zobaczymy tam m.in. pałac czarnogórskich władyków, dwór króla Mikołaja i cetyński monastyr. Następnie udamy się do położonej w górach Lovcen wioski Njegusi, gdzie skosztujemy lokalnych przysmaków – sera i długo dojrzewającą szynkę. Po degustacji będziemy się przeprawiać do Kotoru słynnymi czarnogórskimi serpentynami. Podziwiając malownicze widoki, które zapierają w dech piersiach pokanamy aż 25 „agrafek”. W Kotorze wpisanym na listę UNESCO zobaczymy wszystkie najważniejsze place, kościoły oraz pałace. Na sam koniec udamy się do Budvy, gdzie zwiedzimy starówkę. Montenegro tour ze względu na niesamowite panoramiczne widoki i historyczne miasta uznawana jest za jedną z najpopularniejszych wycieczek w Czarnogórze.

  Cena: 280 PLN/os. W cenie zawarte są bilety wstępów oraz przekąska


Średnia ocen:  
 4 opinii

17.10.2018 r.  przez Tomasz

Transport był bardzo słaby, gdyż przysłano autokar odbiegający bardzo od standardu VIP (brak miejsca na nogi, przeciekająca słabo działająca klima, niewygodne fotele) Na szczęście sam oboz był mega, bardzo fajna kadra bardzo fajne miejsce (czyste dobrze wyposażone pokoje, każdy z balkonem) warto podkreślić ze w tej villi było mniej osób w pokojach bo po 2-3 a nie tak jak w villi Lalazi po 6 osób Niestety lokalizacja nie jest najlepsza może i gwarantuje piękne widoki ale odległości od stołówki o plaży to jednak problem, niewielki ale jednak Jedzenia całkiem smaczne Reasumując oboz bardzo na plus Jedyne minusy to odległości które trzeba pokonać żeby dojść na stołówkę i nieszczęsny transport

4.2/5

02.08.2018 r.  przez Bartas

IoI polecam ziomeczki, mega wyjazd :D

5/5

17.08.2017 r.  przez Paula

Niezapomniane wakacje, pełne pozytywnych przeżyć. Polecam wszystkim

5/5

20.05.2017 r.  przez Wika Gównojad

Elo

5/5

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.