kontakt@obozymlodziezowe.pl
Międzyzdroje - FUN CAMP + BERLIN
Międzygórze, Polska,
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów10

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
Brak wolnych terminów
Świadczenia
W cenie
 • Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych,
 • 10 noclegów,
 • pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje),
 • opiekę wykwalifikowanej kadry (w tym również opieka medyczna i ratownika),
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta).
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW : 70 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • ubezpieczenie Kup sobie spokój: 80 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/ os.
Program ramowy

Obozy Młodzieżowe w Polsce. Proponujemy wakacje nad polskim morzem, w pięknym STILO

Na 100% nie zabraknie aktywności sportowych, licznych gier i zabaw, plażowania oraz wieczornego chilloutu przy ognisku. Nad bezpieczeństwem i spokojem uczestników czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, opiekunowie i ratownicy.

Aby mieć energię na cały dzień pełen wrażeń organizatorzy zapewniają 3 posiłki dziennie.

1 Dzień

Przyjazd do ośrodka, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, zapoznanie uczestników obozu, kolacja i nocleg.

2 - 10 Dzień

3 posiłki dziennie i realizacja programu. Każdego dnia proponujemy warsztaty artystyczne, gry i zabawy integracyjne, plażowanie, zajęcia sportowe.

Wyjazd do Berlina. Rozpoczniemy od przejazdu przez PLAC POCZDAMSKI – gdzie zobaczymy supernowoczesną architekturę pośród której znajdziemy m.in gmach Sony Center, który jest głównym kinem i siedzibą dorocznego festiwalu Berlinale. Po obejrzeniu tego placu zobaczymy BRAMĘ BRANDENBURSKĄ i REICHSTAG – siedzibę parlamentu niemieckiego, a następnie przejedziemy dalej na spacer ALEJĄ UNTER DEN LINDEN i ALEXANDERPLATZ. Po drodze podziwianie UNIWERSYTETU HUMBOLDTA, ARSENAŁU, NIEMIECKIEJ OPERY PAŃŚTWOWEJ barokowej KATEDRY ŚW. JADWIGI, PAŁACU REPUBLIKI oraz CZERWONEGO RATUSZA**.* Na koniec zwiedzania dotrzemy do słynnego ALEXANDERPLATZ z symbolem Berlina – WIEŻĄ TELEWIZYJNĄ. Następnie zatrzymamy się w jednej z restauracji na obiad. Kolejne będą zakupy! W okolicach Alexanderplatz, gdzie znajdują się m.in sklepy: Primark, Alexa Center. W godzinach popołudniowych zajrzymy do COMPUTERSPIELE MUSEUM - jedynego w swoim rodzaju muzuem gier komputerowych, gdzie będziemy mieli możliwość wrócić do znanych tytułów sprzed lat. Następnie metrem przejdziemy na słynący z alternatywnej kultury, niesamowitych klubów i nocnego życia KREUZBERG, gdzie jak nigdzie indziej można poczuć niesamowitą atmosferę dzisiejszego Berlina. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach wieczornych.

Program pobytu obejmuje m.in.:

 • muzyczne kalambury,
 • zajęcia sportowe,
 • gry i zabawy integracyjne,
 • ognisko,
 • plażowanie i kąpiele,
 • talent show,
 • imprezy,
 • wiele innych niespodzianek.

11 Dzień

Śniadanie, podsumowanie obozu, obiad, pożegnanie uczestników, przejazd we własnym zakresie lub zorganizowanym transportem.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Szczegóły oferty

Dlaczego warto:

 • 11 dni fantastycznej zabawy,
 • grupy wiekowe - aktywności i zakwaterowanie dostosowane do wieku uczestników,
 • bezpieczeństwo zapewnione przez wykwalifikowaną kadrę opiekunów i ratownika,
 • pełne wyżywienie - trzy posiłki dziennie.
 • rekreacja i inne atrakcje.
Zakwaterowanie

Lokalizacja ośrodka wczasowego STILO daje możliwość spokojnego ale zarazem aktywnego wypoczynku dla młodzieży.

Dla uczestników wyjazdu zostały przygotowane wygodne i przestronne pokoje 2-, 3- osobowe z łazienkami.

Na terenie Ośrodka znajduje się stołówka, pizzeria, sklep spożywczy, boisko do siatkówki, stół do ping-ponga, miejsce na ognisko i do grillowania, 3 świetlice do organizacji zajęć grupowych mieszczące po 50 osób oraz sala disco wyposażona w profesjonalny sprzęt muzyczny oraz oświetlenie.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Dojazd z głównych miast w Polsce za dodatkową opłatą. Szczegóły w zakładce transport.

UWAGA: połączenia dodatkowo płatne (tzw. "antenowe") są realizowane tylko pod warunkiem zapisania się minimum 4 osób z danego miasta. W przypadku nieuzbierania się wystarczającej ilości osób, zostaniecie Państwo poinformowani o konieczności przyjazdu do "miast głównych" (m.in Łódź, Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań). Informacja o ewentualnym odwołaniu połączenia antenowego zostanie przekazana na ok. 2-3 dni przed terminem wycieczki.

0
Lokalizacja

Międzyzdroje to znany polski kurort, położony na zachodnim wybrzeżu Bałtyku. Najcieplejsze nad naszym Bałtykiem morze, piękna piaszczysta plaża, Park Zdrojowy, piękne lasy pobliskiego Wolińskiego Parku Narodowego, sprawiają, że turyści i wczasowicze tłumnie odwiedzają Międzyzdroje.

Dobrze wiedzieć

Masz wątpliwości? Sprawdź nas na facebooku : www.facebook.com/obozymlodziezowe

Lub sprawdź na youtube jak bawiliśmy się na ostatnich wyjazdach : https://www.youtube.com/channel/UCeIVJQVdRTSlPIKo8BmuwtA

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 10-19 lat, które będą podzielone na grupy wiekowe.

Podobne oferty

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.