Cena od:
1799 PLN
Ilość noclegów9

Średnia ocena 4.5/5
(6 ocen)
Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
23.06 - 04.07.2018 r.
Pokój wieloosobowy1799 PLN
02 - 13.07.2018 r.
Pokój wieloosobowy1999 PLN
11 - 22.07.2018 r.
Pokój wieloosobowy1999 PLN
20 - 31.07.2018 r.
Pokój wieloosobowy1999 PLN

Świadczenia

W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
 • 9 noclegów
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW : 60 PLN/os
 • opłata klimatyczna: 15 EUR/os/turnus płatne w autokarze
 • 5-10 EUR/os na obiad w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy
Hotel oferuje
Lokalizacja
Program ramowy
Pozostałe informacje
Miasta wyjazdowe/ Transport
Select...
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
Dokumenty
Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
 • Dubrovnik

  średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentlanymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i kawiernie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II.

  Cena: 50 EUR/os.

 • Split i Trogir

  w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac - Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką.

  Cena: 40 EUR/ os.

 • Medjugorje i Mostar

  sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku.

  Cena: 60 EUR/ os.

 • Fish picnic

  wycieczka dla tych, którzy lubią morze, jego wyjątkowy charakter i typową atmosferę dalmatyńską: słońce, pieśń, dobre wina lokalne i świeżą pieczoną rybę. Statkiem popłyniemy wzdłuż wybrzeża do pobliskich wysp: Hvar i Brać. Statek zakotwiczy na czas kąpieli w romantycznej zatoce, gdzie również podany będzie obiad: świeża ryba i dużo dobrego wina.

  Cena: 30 EUR/ os.

 • Wodospady rzeki Krka

  jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzecze Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się.

  Cena: 55 EUR/ os.(w cenę wliczony bilet wstępu do Parku)

 • Rafting

  Rafting to prawie 4 godzinny, pełen wrażeń spływ pontonowy po jednej z najpiękniejszych górskich rzek świata, która swą ścieżkę do morza wyżłobiła w malowniczym kanionie. Profesjonalni skipperzy bezpiecznie prowadzą pontony w rwącym nurcie Cetiny, a uczestnicy rywalizują z siłami natury przy wiosłach. Na koniec przygody zaplanowana kąpiel w rzece.

  Cena: 30 EUR/ os.

Opinie
Średnia ocen:
6 opinii
2017-08-05przezDaria

Ogólnie spoko ale pokoje i wyżywienie nie jest warte ceny

3/5
2017-07-18przezJulia

Mega polecam, kadra super, hotele okej, brakowalo mi klimatyzacji, ale za to bylo darmowe wifi, widoki super. Jedyne na co mogę narzekać to posiłki, często były zimne, no i mało różnorodne. Ogólnie jestem zadowolona

5/5
2017-05-10przezMarek

Super opieka nad dziećmi, bardzo dobra lokalizacja, blisko do plaży, piekna pogoda. Nic dodac nic ująć

5/5
2015-05-08przezArtur

Makarska idealna na wakacje: slonce , plaza i bary. Obóz super zorganizowany, dużo znajomych, nawet mała miłość:-))) Pozdrówka dla kadry.

4/5
2015-03-10przezKarola

Jeden z lepszych wyjazdów, na których byłam. Apartamenty spoko, z aneksem i łazienką. Do tego super kadra przymykająca oko na niektóre nasze wybryki, ale jednocześnie bardzo pomysłowa. Nie nudziliśmy się z nimi. Pozdrowienia dla Pana Pawła! Dodatkowo fajnie na wycieczkach i przejazd autokarem miły i przyjemny. Nic dodać, nic ująć. Poleca m.

5/5
2014-07-13przezGrzesiek

Super miejscówka, w Makarskiej jest dużo barów, fajne imprezy, miasto sie bawi. Byłem z kilkoma firmami na obozach i funclub jest ok

5/5

Podobne oferty