Start promocji wcześniej taniej 15.10.2018
RABAT
13 %
zaliczka 100 PLN/os.
Obóz Piłkarsko - Sportowy w Centrum Sportu PLEK
Polska
Cena od:
899 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów5

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
14 - 18.01.2019 r.
Pokój wieloosobowy
899 PLN

Świadczenia

W cenie
 • transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD)
 • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
 • 5 noclegów,
 • wyżywienie (5 śniadań, 5 obiadów oraz 5 kolacji)
 • ubezpieczenie KL,NNW,
 • dostęp do profesjonalnych pełnowymiarowych zadaszonych boisk z pełną infrastrukturą,
 • opieka wyszkolonej kadry na miejscu.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji Z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenie KR: 3-4% od wartości imprezy.
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie będzie realizowane w pensjonacie lub hotelu **/*** w pokojach 2, 3, 4 osobowych w okolicach Poznania. Wyżywienie serwowane będzie w miejscu noclegowym.

Lokalizacja

10 minut do ścisłego centrum Poznania, 5 minut do obwodnicy Poznania i autostrady A2, 10 minut do lotniska Ławica oraz położenie w głównym węźle komunikacyjnym miasta, przystanek komunikacji miejskiej 50 m od wejścia do Centrum PLEK.

Program ramowy

1 dzień - wyjazd z poszczgólnych miast w Polsce. Przyjazd do Poznania w godzinach porannych. Zakwaterowanie. Spotkanie z organizatorami w Centrum Sportu PLEK i rozpoczęcie obozu sportowego. Trening, obiad, gry i zabawy. Wieczorem kolacja i nocleg.

2 dzień - 4 dzień - Rezalizacja programu obozu. Śniadanie, trening, obiad, gry i zabawy, trening, kolacja i nocleg.

5 dzień - śniadanie, trening, obiad. Około godziny 17 zakończnie obozu i powrót.

PROGRAM SPORTOWY OBOZU:

 • specjalny program przygotwania technicznego oraz fizycznego,
 • każdy rodzic otrzymuje kartę oceny piłkarza w skali 1-10 (każdy trening)
 • program opracowany indywidualnie na każdy obóz przez trenerów przygotowania olimpijskiego,
 • optymalny jadłospis i posiłki dobrane do potrzeb programu treningowego – tylko u nas,
 • każdy dzień obozu pod hasłem innej pozycji na boisku,
 • bogaty program rozwoju miękkich zdolności przydatnych w sporcie realizowany w ramach warsztatów poza boiskiem przez trenerów (pewność siebie, sposoby koncentracji, samodyscyplina).
Miasta wyjazdowe/ Transport
Szczegóły oferty

Nasze obozy sportowo - piłkarskie to wyśmienita okazja do integracji oraz przeżycia piłkarskiej przygody roku dla dzieci, które chcieliby podnieść swoje umiejętności i przeżyć przygodę roku! Za każdym razem wszystkim uczestnikom gwarantujemy olbrzymią dawkę piłkarskich emocji. Na każdym z obozów, oprócz samych treningów piłkarskich, proponujemy naszym podopiecznym mnóstwo gier i zabaw tematycznych w iście wakacyjnym lub zimowym klimacie! Nasze obozy sportowe to przede wszystkim:

Boiska Masz dosyć gry na małych halach gimnastycznych, chcesz zagrać na wysokiej jakości murawie? Jedyne pełnowymiarowe zadaszone całorocznie boisko z pełną infrastrukturą. Twój zespół może zagrać na całym boisku, ale również na jego części wielkości orlika lub większą. Na naszym boisku mogą odbywać się mecze ligowe. Kategoria Orlik to, aż 4 dostępne boiska jednocześnie, starsze kategorie i seniorów zapraszamy na pełen wymiar. Ponad sto metrów do Twojej dyspozycji.

Oświetlenie Najjaśniejsze oświetlenie w regionie (ponad 300 luksów) spowoduje, że samo wejście na boisko, szczególnie w okresie jesienno-zimowym pobudzi Cię do działania, a Twoja wydajność i przyjemność z gry osiągną najwyższy pułap. Już nigdy nie przeoczysz żadnej piłki.

Nowoczesna technologia Najnowocześniejsza powłoka hali zapewnia komfort gry przez cały rok. Izoluje od zimna, jak i ciepła, a pionowe ściany o wysokości kilkunastu metrów powodują, ze nie odczujesz że grasz pod dachem. Najnowszej generacji długa na 6 cm trawa, serwisowana kilka razy dziennie spowoduje, że już nigdy nie wrócisz na orliki. Serwis trawy utrzymuje pionowe ułożenie włókien. Już nigdy nie będziesz miał wrażenia, że przychodzisz grać na starą, skompresowaną i spłaszczoną sztuczną trawę. Najnowocześniejsza powłoka hali zapewnia komfort gry przez cały rok. Izoluje od zimna, jak i ciepła, a pionowe ściany o wysokości kilkunastu metrów powodują, ze nie odczujesz że grasz pod dachem.

Profesjonalne szatnie Szatnie z prawdziwego zdarzenia, prysznic, toalety nie w kontenerze, a w budynku klubowym. Warunki na jakie zasługuje każdy Mistrz. Poczuj się doceniony wychodząc na boisko tunelem z szatni, na którą zasługujesz.

Centrum Sportu PLEK zapewnia:

 • dostęp do sprzętu,
 • możliwość skorzystania z konsultacji oraz usług trenera przygotowania fizycznego i motorycznego z doświadczeniem na poziomie Igrzysk Olimpijskich, Ekstraklasy oraz zespołów młodzieżowych,
 • możliwość monitoringu składu ciała zawodników,
 • możliwość realizacji podstawowych testów motorycznych,
 • warsztaty motoryczne z topowymi trenerami motoryki dla trenerów w trakcie trwania obozu (3-5 godzin zegarowych) oraz trening techniki biegu dla zawodników,
 • realizacja krótkiego materiału wideo dla uczestników obozu.
Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: taksa klimatyczna, taksa kwaterunkowa, checkpointy, parkingi, lokalni przewodnicy, bilety wstępu, wydatki graniczne i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.