kontakt@obozymlodziezowe.pl
zaliczka 10% i covid
Villa Palma
Chorwacja, Makarska
Cena od:
2399 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów11

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
13 - 24.08.2022 r.
12Brak miejsc
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
 • Villa Palma z klimatyzacją,
 • 9 noclegów,
 • 9 śniadań, 9 obiadów oraz 9 kolacji,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW : 90 PLN/os
 • opłata klimatyczna: 20 EUR/os/turnus płatne w autokarze
 • 5-10 EUR/os. na prowiant w drogę powrotną
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne,
 • dojazd własny - 150 PLN/os.
Program ramowy

1 dzień

Zbiórka przy autokarze, ostatnie sprawdzenie czy mamy ważny paszport lub dowód osobisty i czas rozpocząć WAKACJE - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację.

2 dzień

Przejazd przez Węgry, a następnie przez kraj docelowy - Chorwację. W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Makarskiej. Słońce, plaża, morze, świetna zabawa i wspaniałe towarzystwo - wakacje czas START. Obiad, zakwaterowanie, zasłużony odpoczynek, kolacja. Zebranie organizacyjne z kierownikiem obozu, rezydentem. Przedstawienie wszystkich opiekunów oraz ratowników. Zapoznanie się uczestników z regulaminami obozu, regulaminem BHP.

3 dzień

Pobudka, śniadanie w restauracji znajdującej się niedaleko miejsca zakwaterowania . Wyjście na plażę i spotkanie z obozowym ratownikiem. Bezpieczna kąpiel pod nadzorem to podstawa udanych wakacji, plażowanie. Jadąc do Chorwacji koniecznie należy zabrać ze sobą buty do wody. Obiad, serwowany w hotelu Palma, chwila odpoczynku i początek kolejnego bloku zajęciowego. Gry i zabawy integracyjne, dzięki którym uczestnicy poznają się lepiej. Nowe przyjaźnie po obozie gwarantowane.

4 dzień

Pobudka, pyszne śniadanie i czas rozpocząć kolejny dzień pełen atrakcji. Zajęcia w grupach, podczas których każdy będzie mógł wykazać się swoją kreatywnością, czyli konkurs poezji obozowej. Wyjście na plażę, kąpiel w morzu pod opieką ratownika, turniej piłki plażowej. Obiad, chwila odpoczynku , kolejny blok zajęciowy. Wieczorna gra miejska - Makarska bez tajemnic.

5 dzień

Nie ma czasu na nudę! Po śniadaniu wyruszamy na plażę, gdzie wspólnie ułożymy pytania do wieczornej zabawy. Odpoczynek, relaks, takie właśnie powinny być wakacje. Po poobiedniej sjeście obozowy quiz. Po kolacji wieczorny spacer po Makarskiej.

6 dzień

Kolejny dzień, kolejna dawka atrakcji. Może czas na odrobinę motywującej rywalizacji? Logo Funclub, jak można je w ciekawy i kreatywny sposób przedstawić? Odpowiedzi oczekujemy od naszych Obozowiczów. Która grupa wygra konkurs? O tym przekonamy się podczas Obozów Młodzieżowych. Po odpoczynku, czas na rywalizację sportową, wyścigi rzędów, a na koniec dnia kąpiel w morzu pod gwiazdami, oczywiście pod opieką ratownika!

7 dzień

Po śniadaniu wyjście na plażę, czas na kąpiele wodne i słoneczne. Obiad, odpoczynek poobiedni i zajęcia zorganizowane. Po kolacji wyjście na promenadę. Warto policzyć kuny, które jeszcze zostały w kieszeniach, przecież nie można wrócić z wakacji bez pamiątek! A gwarantujemy, że stoisk z pamiątkami jest mnóstwo, warto zrobić przemyślane zakupy.

8 dzień

To już ostatnie dni wspaniałych wakacji, należy je wykorzystać w 100%. A więc zaraz po śniadaniu, plażing i kąpiele. Następnie obiad, po którym chwilę odpoczniemy i zbierzemy siły na resztę zajęć animacyjnych. Dużo zabaw i gier. Po kolacji wieczorny spacer i powrót do miejsca zakwaterowania.

9 dzień

Niestety zbliżamy się do końca naszych wspaniałych wakacji. Każda chwila jest na wagę złota! A więc śnadanie i przygotowanie do wieczornych gier na plaży. Powrót na obiad i trochę przerwy. Następnie będziemy bawić się do późna, z pewnością nie będziecie się nudzić!

10 dzień

Ostatni dzień świetnej, wakacyjnej zabawy. Czas na plażowanie, wspólne zabawy na plaży, konkurs na najlepsze obozowe zdjęcie. Spacer po Makarskiej, możliwość zakupu pamiątek. Czas na pakowanie swoich bagaży. Zakończenie obozu, wręczenie nagród i początek wspaniałej obozowej imprezy.

11 dzień

Pobudka, pyszne śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Pozostawienie bagaży w bezpiecznym miejscu. Czas na naprawdę ostatnie zakupy, możliwość zakupu prowiantu na drogę powrotną, ostatnie wspólne zdjęcia, ostatnią kąpiel w morzu. Spacer po promenadzie. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień

przekroczenie granicy w godzinach porannych. Powrót do poszczególnych miast w Polsce. Godzina powrotu do konkretnego miasta zostanie podana w autokarze odpowiednio wcześniej. Każdy obozowicz bez problemu będzie mógł poinformować rodziców, opiekunów prawnych o godzinie powrotu.

Uwaga, powyższy plan jest ramowy i może ulec zmianie.

Między 3 a 8 dniem obozu równolegle z programem odbywają się wycieczki fakultatywne. Można się na nie zapisać podczas zakładania rezerwacji i opłacić je w złotówkach lub u rezydenta i opłacić je w euro. Należy pamiętać, że decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu. Najbardziej popularną atrakcją wśród młodzieży jest Rafting, a także zwiedzanie Splitu i Trogiru.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Villa Palma – obiekt położony w samym sercu Makarskiej, 100 metrów od morza, 50 metrów od hotelu Palma, gdzie serwowane jest wyżywienie. Pokoje 3-4 osobowe z klimatyzacją, TV oraz łazienką. Lokalizacja obiektu to ogromny atut. Do Starego Miasta kilka kroków, do wszystkich atrakcji Makarskiej podobnie.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 18 godzin od granicy polskiej. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry. Przyjazd do Chorwacji w godzinach porannych. Do miejsc zakwaterowania Turyści rozwożeni są mikrobusami. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Na terenie Polski przejazdy mogą być realizowane busem. Na czas podróży busem do autokaru głównego, kierowca pełni rolę opiekuna. Właściwi opiekunowie spotykają się z uczestnikami w autokarze głównym. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

13.08.2022 - 24.08.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
13.08.2022 r.Sobota04:30250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
13.08.2022 r.Sobota15:30100 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
13.08.2022 r.Sobota11:20150 PLN
Bolków
Stacja paliw ORLEN, ul. Wysokogórska 12,
13.08.2022 r.Sobota09:00200 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
13.08.2022 r.Sobota11:450 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
13.08.2022 r.Sobota11:00150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
13.08.2022 r.Sobota05:25150 PLN
Bytom
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 30
13.08.2022 r.Sobota13:1550 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
13.08.2022 r.Sobota04:00200 PLN
Cieszyn
MOP OGRODZONA przy drodze S52 Południowa 2, 43-426 Ogrodzona
13.08.2022 r.Sobota16:15100 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
13.08.2022 r.Sobota06:15150 PLN
Częstochowa
Stacja paliw ORLEN, ul. Częstochowska 90, 42-100 Lgota
13.08.2022 r.Sobota12:150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
13.08.2022 r.Sobota01:35250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
13.08.2022 r.Sobota00:40250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
13.08.2022 r.Sobota14:350 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
13.08.2022 r.Sobota08:45160 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
13.08.2022 r.Sobota07:00100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
13.08.2022 r.Sobota05:10170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
13.08.2022 r.Sobota08:25100 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
13.08.2022 r.Sobota03:55200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
13.08.2022 r.Sobota05:45150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
13.08.2022 r.Sobota07:15150 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
13.08.2022 r.Sobota15:15100 PLN
Jelenia Góra
Stacja paliw BP, Aleja Jana Pawła II 4
13.08.2022 r.Sobota08:25200 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
13.08.2022 r.Sobota11:15200 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
13.08.2022 r.Sobota07:05150 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
13.08.2022 r.Sobota13:450 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26
13.08.2022 r.Sobota10:00200 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
13.08.2022 r.Sobota10:30200 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120
13.08.2022 r.Sobota11:15150 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
13.08.2022 r.Sobota09:15170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
13.08.2022 r.Sobota06:00150 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
13.08.2022 r.Sobota02:30250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
13.08.2022 r.Sobota08:550 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
13.08.2022 r.Sobota12:30100 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
13.08.2022 r.Sobota08:20150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
13.08.2022 r.Sobota10:00150 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
13.08.2022 r.Sobota09:200 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
13.08.2022 r.Sobota09:30150 PLN
Lublin
Stacja paliw BP, ul. Północna 30
13.08.2022 r.Sobota07:00250 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
13.08.2022 r.Sobota10:25100 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
13.08.2022 r.Sobota09:450 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
13.08.2022 r.Sobota05:40150 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
13.08.2022 r.Sobota05:10200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
13.08.2022 r.Sobota06:30100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
13.08.2022 r.Sobota04:40200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
13.08.2022 r.Sobota10:15100 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
13.08.2022 r.Sobota07:45200 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
13.08.2022 r.Sobota07:00100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
13.08.2022 r.Sobota07:00100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
13.08.2022 r.Sobota03:20250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
13.08.2022 r.Sobota04:20250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
13.08.2022 r.Sobota12:450 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
13.08.2022 r.Sobota03:50250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
13.08.2022 r.Sobota06:00150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
13.08.2022 r.Sobota07:35150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
13.08.2022 r.Sobota05:15150 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
13.08.2022 r.Sobota11:000 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
13.08.2022 r.Sobota06:50150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
13.08.2022 r.Sobota06:00150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
13.08.2022 r.Sobota09:15150 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
13.08.2022 r.Sobota08:000 PLN
Pszczyna
Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Bielska 50
13.08.2022 r.Sobota15:00100 PLN
Puławy
Dworzec PKP Puławy Miasto, Aleja Partyzantów
13.08.2022 r.Sobota07:45200 PLN
Radom
Stacja paliw ORLEN, ul. Kielecka 22/24A
13.08.2022 r.Sobota08:45170 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
13.08.2022 r.Sobota09:500 PLN
Rybnik
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Wodzisławska 180
13.08.2022 r.Sobota14:3050 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
13.08.2022 r.Sobota09:30200 PLN
Słupca
Stacja paliw ORLEN ul.Warszawska 66c
13.08.2022 r.Sobota06:30150 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
13.08.2022 r.Sobota01:30250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
13.08.2022 r.Sobota01:05250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
13.08.2022 r.Sobota02:55250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
13.08.2022 r.Sobota03:50200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
13.08.2022 r.Sobota03:45250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
13.08.2022 r.Sobota07:55100 PLN
Świdnica
Stacja paliw ORLEN, ul. Szarych Szeregów 4
13.08.2022 r.Sobota10:30150 PLN
Świebodzice
Stacja paliw ORLEN, ul. Świdnicka 60
13.08.2022 r.Sobota10:10150 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
13.08.2022 r.Sobota06:15150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
13.08.2022 r.Sobota04:25200 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
13.08.2022 r.Sobota10:30200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
13.08.2022 r.Sobota02:25250 PLN
Tomaszów Mazowiecki
Stacja paliw LOTOS, ul. Ujezdzka 31
13.08.2022 r.Sobota10:15100 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
13.08.2022 r.Sobota04:45200 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
13.08.2022 r.Sobota05:45150 PLN
Tychy
Stacja paliw ORLEN, ul. Beskidzka 60
13.08.2022 r.Sobota14:2050 PLN
Wałbrzych
Stacja paliw ORLEN, ul. 1-go Maja 60
13.08.2022 r.Sobota09:45200 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
13.08.2022 r.Sobota04:45150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
13.08.2022 r.Sobota07:300 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
13.08.2022 r.Sobota12:00100 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34
13.08.2022 r.Sobota10:45200 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
13.08.2022 r.Sobota08:150 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
13.08.2022 r.Sobota03:30200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
13.08.2022 r.Sobota14:45100 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
13.08.2022 r.Sobota11:150 PLN
Września
Stacja paliw ORLEN ul.Wrocławska
13.08.2022 r.Sobota07:00100 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
13.08.2022 r.Sobota06:30150 PLN
Zabrze
Stacja paliw BP, ul. Gdańska 20
13.08.2022 r.Sobota14:1550 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
13.08.2022 r.Sobota05:30200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
13.08.2022 r.Sobota09:45150 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
13.08.2022 r.Sobota07:15200 PLN
Zwoleń
Stacja paliw EXOL, ul. Wojska Polskiego 164
13.08.2022 r.Sobota08:15200 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
13.08.2022 r.Sobota06:25150 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY
13.08.2022 r.Sobota15:200 PLN
Lokalizacja

Makarska

Największe miasto Riwiery Makarskiej, CENTRUM kulturalne regionu. Chorwackie "SAINT TROPEZ" cechuje MALOWNICZE położenie pomiędzy masywem górskim a szmaragdowymi wodami Adriatyku. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz: IMPREZY do białego rana, STARÓWKĘ z przepięknymi wąskimi uliczkami, ROZLEGŁĄ PLAŻĘ oraz całą masę wodnych atrakcji dla fanów aktywnego wypoczynku !

W mieście podziwiać możemy kościół św. Marka, klasztor franciszkański z 1400 roku oraz muzeum mięczaków. Z portu miasta można także popłynąć na wyspę Brac.

Sveti Petar - Latarnia św. Piotra położona jest na półwyspie, blisko centrum miasta Makarska. Budynek latarni składa się z parterowego pomieszczenia i wieży. Latarnia znajduje się bardzo blisko morza i otoczona jest kamienistą plażą. Roztacza się stąd piękny widok na morze, wyspy Hvar i Brac, miasto Makarska, okoliczne plaże oraz monumentalny masyw Biokowo.

Dokumenty

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

 • paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu;
 • wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego;
 • podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych
multimedia
  Lista odtwarzania
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Dobrze wiedzieć

• jadąc do Chorwacji zalecamy zabranie butów do wody,

• jeżeli chcemy nurkować i podziwiać podwodny świat, koniecznie należy pamiętać o okularach do pływania, woda w morzu jest naprawdę słona,

• obowiązującą walutą w Chorwacji jest KUNA. Najlepiej zabrać ze sobą euro i wymienić je na miejscu. W Makarskiej jest mnóstwo kantorów, w których bez problemu wymienimy pieniądze. Nie ma też najmniejszego problemu jeżeli będziemy chcieli wymienić złotówki na kuny.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Dubrovnik

  średniowieczne miasto, klejnot południowej Dalmacji, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO, dumnie zwany Perłą Adriatyku. To jedno z najpiękniejszych chorwackich miast, które swe tajemnice skrywa za monumentalnymi murami obronnymi. Serce Dubrovnika tętni w rytmie festiwali i imprez kulturalnych. Liczne restauracje i kawiarnie wkomponowały się w scenerię historycznych zabytków. Do Dubrovnika w 2003 roku pielgrzymował Jan Paweł II.

  Cena: 310 PLN os.

  Split i Trogir

  w programie zwiedzania Splitu: Riva, Stare Miasto z unikalną architekturą kilku epok, jedyny zachowany w całości rzymski pałac - Pałac Dioklecjana, charakterystyczny bałkański bazar oraz największy port południowej Chorwacji. Ze Splitu udamy się do Trogiru, miasta założonego przez Greków, malowniczo położonego ze wspaniale zachowaną średniowieczną starówką.

  Cena: 260 PLN os.

  Medjugorje i Mostar

  sanktuarium Maryjne w Hercegowinie, ukryte pomiędzy szczytami gór, ściągające od 20 lat tysiące pielgrzymów z całego świata. Jest to największe sanktuarium maryjne Bałkan. Mostar to miasto mostu, minaretów i cmentarzy. Pięknie położony w dolinie Neretwy, jest nieformalną stolicą Hercegowiny. Główną atrakcją jest kamienny Stary Most, wybudowany w XVI wieku.

  Cena: 310 PLN os.

  Wodospady rzeki Krka

  jeśli ktoś z Was marzył o kąpieli pod wodospadem, tutaj w Parku Narodowym Krka może to marzenie spełnić. 16 spiętrzeń na rzece Krka tworzy kompleks malowniczych wodospadów, składających się na naturalny Park Wodny. U stóp największego wodospadu jest duże kąpielisko, gdzie można będzie popływać i poopalać się.

  Cena: 260 PLN os. (w cenie nie jest uwzględniony bilet wstępu do Parku)

  Rafting

  Rafting to prawie 4 godzinny, pełen wrażeń spływ pontonowy po jednej z najpiękniejszych górskich rzek świata, która swą ścieżkę do morza wyżłobiła w malowniczym kanionie. Profesjonalni skipperzy bezpiecznie prowadzą pontony w rwącym nurcie Cetiny, a uczestnicy rywalizują z siłami natury przy wiosłach. Na koniec przygody zaplanowana kąpiel w rzece.

  Cena: 35 EUR/os.

  Biokovo Skywalk

  Spacer w chmurach gór Biokovo. Cała Dalmacja u Twoich stóp. Makarska to także zachwycające spotkanie turkusowego Adriatyku i imponujących gór Biokovo. Odwiedzimy pobliski Park Przyrody, gdzie, podczas jazdy najwyżej położoną drogą asfaltową w Chorwacji, czekają nas zapierające dech w piersiach widoki. Dowiesz się więcej o mieszkańcach tych terenów, którzy kochali każdy tutejszy kamień. Zatrzymamy się w najbardziej spektakularnych punktach widokowych, włącznie ze Skywalkiem – szklanym tarasem położonym na wysokości 1228 m n.p.m., dzięki któremu będziesz miał wrażenie, że stąpasz w chmurach.

  Cena: 240 PLN os.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.