kontakt@obozymlodziezowe.pl
Szwajcaria - najbardziej instagramowy obóz na świecie
Szwajcaria, Zermatt, Berno, Chur
Cena od:
3199 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów7

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
02 - 11.07.2022 r.
10Pokój wieloosobowy
3199 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia

zaliczka tylko 10%

W cenie
 • 7 noclegów w Szwajcarii w pokojach wieloosobowych z łóżkami piętrowymi,
 • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje,
 • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
 • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
 • zwiedzanie wg. programu,
Obowiązkowe
 • koszty realizacji programu 100 CHF/os. (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu)
 • ubezpieczenie KL/NNW: 90 PLN/os.
Opcjonalne
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,
 • rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,
 • prowiant w drodze powrotnej (ok. 10 CHF),
 • sugerowane kieszonkowe: 200 CHF,
Program ramowy

NAJBARDZIEJ INSTAGRAMOWY OBÓZ MŁODZIEŻOWY W EUROPIE! Biuro Podróży Funclub zaprasza na wyjątkowy wyjazd do Szwajcarii – szykujcie swoje profile na insta, bo każde zdjęcie, każdy filmik i każde stories rozbije bank. Kraj czekolady, zegarków i pysznego sera czeka na Was! Aktywny program, masa atrakcji, sporo zwiedzania i niesamowite wrażenia gwarantowane!

1 dzień - zbiórka uczestników. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Niemcy, Szwajcarię. Wieczorem przyjazd do obiektu noclegowego na obiadokolację i nocleg.

2-8 dzień - realizacja programu pobytu.

8 dzień - wyjazd do Polski po śniadaniu. Przejazd przez Szwajcarię i Niemcy.

9 dzień - przyjazd do Polski w w wczesnych godzinach porannych, powrót do poszczególnych miast wyjazdowych.

Poznaj z nami SZWAJCARIĘ – państwo 24 4-tysięczników, krystalicznie czystej wody (można ją pić nawet z rzek), ponad 1500 jezior (będąc w Szwajcarii nigdy nie jesteśmy od jeziora dalej niż 10km), scyzoryków, najlepszej czekolady na świecie i przede wszystkim niesamowitych krajobrazów.

W trakcie pobytu czekają na nas następujące atrakcje:

 • Zwiedzanie Berna- wpisanego na listę UNESCO miasta, w którym sto lat temu przy głównej ulicy Starówki, Kramgasse, mieszkał Albert Einstein. Miasto zostało odbudowane w XV wieku po wielkim pożarze i do dziś zachwyca jednolitą zabudową pełną XVI-wiecznych fontann oraz bram miejskich. Zobaczymy tu między innymi piękny renesansowy ratusz, późnogotycką Katedrę Berneńską z najwyższą w Szwajcarii neogotycką wieżą, czy barokowy pałac Erlacherhof, będący obecnie siedzibą burmistrza. Zwiedzanie zakończymy nad opływającą miasto Rzeką Aare. Chętni będą mogli spłynąć rzeką wzdłuż starego miasta- jest to ulubiona wakacyjna rozrywka mieszkańców Berna, który po pracy zamieniają garnitury na kąpielówki i z drybagiem spływają w dół rzeki.
 • Pływanie na SUPie na krystalicznie czystym jeziorze z widokiem na ośnieżone szczyty na horyzoncie.
 • Dodatkowa dawka adrenaliny podczas pokonywania przeszkód zawieszonych na wysokości nawet 30m nad ziemią w ogromnym parku linowym.
 • Wizyta w fabryce czekolady Cailler, gdzie poznamy sekrety tworzenia słynnej Szwajcarskiej czekolady i podczas godzinnej wizyty w fabryce podążymy drogą od ziarna kakaowca do gotowej, rozpływającej się w ustach mlecznej czekolady. Na koniec zwiedzania czeka nas degustacja jednej z najlepszych szwajcarskich czekolad.
 • Wizyta w Zimowej stolicy Szwajcarii- Zermatt, leżącej u stóp Matterhornu, który przez himalaistów uznawany jest za górę idealną. Krótki spacer po tej pięknej górskiej miejscowości, do której samochody spalinowe nie mają wjazdu. Zermatt to kurort z najpiękniejszą panoramą w całej Szwajcarii. Wokół wioski znajduje się jedna trzecia wszystkich alpejskich czterotysięczników. Z platformy widokowej na Małym Matterhornie, przy dobrych warunkach atmosferycznych, można dojrzeć aż 38 szczytów, których wysokość przekracza 4000 m. Po krótkim zwiedzaniu wjazd gondolą do Blauherd – w tym miejscu przy sprzyjającej pogodzie rozpościera się najpiękniejszy, pocztówkowy widok na Matterhorn. Z tego miejsca udamy się szlakiem pięciu jezior, gdzie uchwycimy odbijający się Matterhorn w lustrze wody. Spacer zakończymy przy stacji Sunnega, gdzie przesiądziemy się na kickbike – terenową hulajnogę i w ten sposób zjedziemy wysokości 2278 m do centrum Zermatt.
 • Wycieczka do Doliny Lauterbrunnen – miejsca, na którym wzorował się Tolkien przy tworzeniu krainy Elfów we „Władcy Pierścieni”. Jedno z piękniejszych miejsc w Szwajcarii zachwyca licznymi wodospadami opadającymi ze stromych zboczy w dół doliny. Udamy się tutaj na Schilthorn – szczyt mierzący 2970 m n.p.m. Birg to środkowa stacja kolejki linowej między Mürren i Schilthorn, położona ponad 1000m nad miejscowością. Jest to idealne miejsce dla fanów adrenaliny i obowiązkowy przystanek w drodze na Schilthorn. Najlepiej zacząć od wizyty na tarasie widokowym Skyline Walk, który wysunięty jest ponad zbocza góry i zbudowany jest z kratowanej podłogi, szkła i stali. Oferuje niesamowitą panoramę i widoki na wielką trójkę- Eiger, Munch i Jungfrau, a także ponad 200 innych szwajcarskich szczytów. Latem główną atrakcją jest Thrill Walk, który prowadzi w dół do pionowych ścian imponującego masywu skalnego. Stalowa konstrukcja o długości 200 metrów przylega do skał, po czym skręca pod platformą widokową i kolejką linową i kończy się poniżej stacji kolei linowej. Zawieszona nad przepaścią platforma ma różne sekcje, takie jak: chodnik ze wzmocnionego szkła i stalowej kraty, 9-metrowy most linowy w stylu nepalskim i 8-metrowy tunel zawieszony nad przepaścią, w którym trzeba się czołgać.
  Jadąc wyżej dotrzemy do górnej stacji kolejki- Piz Gloria – pierwszej na świecie obrotowej restauracji, która w ciągu 45 minut wykonuje pełny obrót. Przy dobrej widoczności można dojrzeć stąd masyw Mont Blanc, czy Czarny Las w Niemczech. Obowiązkowym punktem jest także Bond World 007 oparty na filmie „W tajnej służbie jej Królewskiej Mości” z Georgem Lazenbym wcielającym się w rolę Jamesa Bonda. Wycieczka po atrakcji pozwala zwiedzającym zanurzyć się w filmie i odkryć związane z nim ciekawostki, rzucić okiem na oryginalny scenariusz i spróbować swoich umiejętności jako James Bond. Przedstawione są wszystkie kluczowe sceny - od Jamesa umiejętnie rzucającego kapelusz na wieszak w biurze panny Moneypenny po ekscytującą przejażdżkę bobslejową. Szczyt Schilthorn wieńczy Pierwsza na świecie Aleja Gwiazd 007, która jest hołdem dla aktorów i współpracowników zaangażowanych w kręcenie filmu „W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości”. Inne gwiazdy ze świata Jamesa Bonda 007 również będą mogły znaleźć miejsce na Schilthorn! Tablica informacyjna honoruje każdą z osobistości zdjęciem, podpisem i odciskami dłoni ze stali wraz z osobistym przesłaniem. Panele tworzą Walk of Fame 007 na szczycie Schilthorn, wyjątkowy sposób na oddanie hołdu legendarnemu filmowi o Jamesie Bondzie.

 • Plażowanie nad Jeziorem Genewskim.

 • Zwiedzanie Zurychu - metropolii licznych atrakcji, położonej nad wodą, z widokiem na ośnieżone alpejskie szczyty na horyzoncie. Przespacerujemy się dawnym rowem obronnym, który przed ponad 150 laty zmienił się w jedną z najsłynniejszych ulic handlowych na świecie, Bahnhofstrasse. Odwiedzimy też Lindt Home of Chocolate- bo jak wiadomo czekolady nigdy za dużo ;)
 • Dużo pięknych widoków, insta spotów, i mega wrażeń!
Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania i obiadokolacje w hostelu. Każdego dnia wygospodarujemy również czas wolny na lunch. Prosimy o przygotwanie kieszonkowego na ten cel (ok. 8CHF/posiłek).

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Zakwaterowanie

Gdzie mieszkamy?

Sport Resort Fiesch położony jest w sercu Alp Pennińskich w kantonie Valais u stóp Aletsch - największego lodowca Alp. mieszkamy w pokojach wieloosobowych z łóżkami piętrowymi. Do naszej dyspozycji są: basen wewnętrzny, siłownia, mini golf, frisbee golf i masa innych atrakcji, takich jak park linowy, siatkówka plażowa, boisko do piłki nożnej i koszykówki, korty tenisowe, łucznictwo, kręgle, bilard i wiele innych. Obiekt oferuje darmowe Wifi w częściach wspólnych

Zakwaterowanie w Sport Resort Fiesch daje gwarancję integracji obozowiczów. Cała grupa zakwaterowana jest w jednym budynku, gdzie warunki są gwarantowane certyfikacją obiektu.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport od granicy polskiej trwa ok. 13 godzin do Szwajcarii.

✅ #OdDrzwiDoDrzwi obejmuje wszystkie rezerwacje z dodatkowo płatnym miastem wyjazdowym ✅ wyjazd na imprezę realizowany jest minibusem z miejsca zbiórki w wybranym mieście wyjazdowym ✅ po zakończeniu imprezy minibus zawozi obozowiczów pod adres domowy, który wpisany jest w rezerwacji, maksymalnie 30 km od wykupionego miasta wyjazdowego ✅ #OdDrzwiDoDrzwi nie jest dodatkowo płatne ✅ #OdDrzwiDoDrzwi realizowane jest bez względu na godzinę powrotu autokaru

Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

02.07.2022 - 11.07.2022
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
01.07.2022 r.Piątek17:05250 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
01.07.2022 r.Piątek23:55150 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
01.07.2022 r.Piątek23:00100 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
02.07.2022 r.Sobota06:400 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
02.07.2022 r.Sobota03:5580 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
01.07.2022 r.Piątek22:40150 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
01.07.2022 r.Piątek22:45150 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
01.07.2022 r.Piątek21:20200 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
01.07.2022 r.Piątek23:35150 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
01.07.2022 r.Piątek18:55250 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
01.07.2022 r.Piątek18:00250 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
02.07.2022 r.Sobota02:10170 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
02.07.2022 r.Sobota03:40130 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
02.07.2022 r.Sobota00:20100 PLN
Gorzów Wielkopolski
Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających
01.07.2022 r.Piątek22:30170 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
02.07.2022 r.Sobota01:3580 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
01.07.2022 r.Piątek21:15200 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
01.07.2022 r.Piątek23:05150 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
02.07.2022 r.Sobota00:25150 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
02.07.2022 r.Sobota00:40150 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
01.07.2022 r.Piątek22:55200 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
02.07.2022 r.Sobota07:100 PLN
Kalisz
Stacja Paliw STATOIL, ul. Podmiejska 22
02.07.2022 r.Sobota00:15150 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
02.07.2022 r.Sobota01:25170 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
01.07.2022 r.Piątek22:10200 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
02.07.2022 r.Sobota02:25170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
01.07.2022 r.Piątek23:35100 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
01.07.2022 r.Piątek19:50250 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska
02.07.2022 r.Sobota02:0550 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
02.07.2022 r.Sobota00:10200 PLN
Krotoszyn
Dworzec PKP, ul.Dworcowa 1
02.07.2022 r.Sobota01:30150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
02.07.2022 r.Sobota05:250 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
02.07.2022 r.Sobota02:3050 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
02.07.2022 r.Sobota04:25100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
02.07.2022 r.Sobota03:3580 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
01.07.2022 r.Piątek22:20100 PLN
Międzyrzecz
Stacja paliw ORLEN, ul. Waszkiewicza 69
01.07.2022 r.Piątek23:00170 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
01.07.2022 r.Piątek17:45200 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
01.07.2022 r.Piątek19:05100 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
01.07.2022 r.Piątek22:00200 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
02.07.2022 r.Sobota03:2590 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
02.07.2022 r.Sobota02:55130 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
02.07.2022 r.Sobota00:20100 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
02.07.2022 r.Sobota00:20100 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
01.07.2022 r.Piątek15:55250 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
01.07.2022 r.Piątek16:55250 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
02.07.2022 r.Sobota02:55150 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
01.07.2022 r.Piątek16:25250 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
01.07.2022 r.Piątek18:35150 PLN
Ostrów Wielkopolski
Dworzec PKS, Dworcowa 15, 63-410 Ostrów Wielkopolski
02.07.2022 r.Sobota00:45150 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
01.07.2022 r.Piątek22:35150 PLN
Pleszew
Stacja Paliw LOTOS ul. Poznańska 136
02.07.2022 r.Sobota00:00150 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
01.07.2022 r.Piątek18:35150 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
02.07.2022 r.Sobota04:10100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
02.07.2022 r.Sobota01:2050 PLN
Pszczyna kier. Katowice
Stacja paliw ORLEN, ul. Górnośląska 42
02.07.2022 r.Sobota00:25150 PLN
Rawicz
Stacja paliw PIEPRZYK, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
02.07.2022 r.Sobota03:0050 PLN
Rybnik kier. Gliwice
Stacja paliw AMIC, Wodzisławska 181
02.07.2022 r.Sobota01:15100 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
01.07.2022 r.Piątek21:10200 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
01.07.2022 r.Piątek18:50250 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
01.07.2022 r.Piątek18:25250 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
01.07.2022 r.Piątek20:15250 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
01.07.2022 r.Piątek21:10200 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
01.07.2022 r.Piątek21:05250 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
02.07.2022 r.Sobota01:05100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
01.07.2022 r.Piątek23:35150 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
01.07.2022 r.Piątek21:45200 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
01.07.2022 r.Piątek22:10200 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
01.07.2022 r.Piątek19:45250 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
01.07.2022 r.Piątek22:05150 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
01.07.2022 r.Piątek23:05150 PLN
Tychy kier. Katowice
Stacja paliw BP, ul Przemysłowa 48
02.07.2022 r.Sobota00:40100 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
01.07.2022 r.Piątek22:05150 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
01.07.2022 r.Piątek20:05100 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
01.07.2022 r.Piątek23:40100 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
01.07.2022 r.Piątek20:50100 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
01.07.2022 r.Piątek20:50200 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
02.07.2022 r.Sobota01:05150 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
02.07.2022 r.Sobota04:250 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
01.07.2022 r.Piątek19:05150 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
01.07.2022 r.Piątek18:05200 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
02.07.2022 r.Sobota02:55150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
02.07.2022 r.Sobota02:25140 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
01.07.2022 r.Piątek23:45150 PLN
Żywiec
Dworzec PKP
01.07.2022 r.Piątek23:25200 PLN
Dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.