kontakt@obozymlodziezowe.pl
Club ALEX Hotel ze zwiedzaniem Paryża i parkami rozrywki
Hiszpania, Francja, Lloret de Mar, Paryż
Rabat do 20%
1976PLN
Cena od: 2469 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów8

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
01 - 12.07.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
24691976 PLN
08 - 19.07.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
24691976 PLN
15 - 26.07.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
24691976 PLN
29.07 - 09.08.2021 r.
12Pokój wieloosobowy
24691976 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: rezydenci, kierownicy obozów, wykwalifikowani wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani opiekunowie oraz doświadczeni kierowcy autokaru. Zatrudniamy również animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Świadczenia
W cenie
 • 7 noclegów w Hiszpanii
 • 1 nocleg we Francji
 • wyżywienie zgodne z programem: 8 śniadań, 8 obiadów, 7 kolacji oraz 2 pakiety obiadokolacyjne
 • przejazdy metrem w Paryżu, Wieża Eiffle’a
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NW: 90 PLN/os.,
 • opłaty programowo- administracyjne 90 EUR/os. (opłata klimatyczno - administracyjna, bilet wstępu do parku rozrywki , rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie)
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN
Opcjonalne
 • wycieczki fakultatywne
 • sugerowane zabranie kieszonkowego na prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR)
 • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN
Hotel

CLUB ALEX Hotel***

Hotel położony jest zaledwie 300 metrów od plaży, a 5 minut spacerem od wielu popularnych barów, sklepów, kawiarenek i restauracji. Obiekt oferuje odkryty basen, jacuzzi oraz taras, który będzie głównym obozowym miejscem spotkań i animacji.

Wszystkie pokoje wyposażone są w balkony, klimatyzację, telewizję satelitarną oraz sejf (dodatkowo płatny). Klimatyzacja w cenie, Internet w holu głównym jest darmowy. Możliwość wypożyczenia żelazka oraz suszarki do włosów.

Hotel Alexis od tego roku przejęty został w zarządzanie przez Funclub i postanowiliśmy zrobić w nim obozową strefę fun and chill. Sami młodzi ludzie, obsługa polskojęzyczna i clubowy charakter obiektu to jest to, co czeka Was w Alexisie. To właśnie w tym hotelu będziemy organizowali całą letnią animację oraz wieczorne imprezy na tarasie. Jacuzzi na dachu hotelu, brzmi jak historia z filmu, w którym Ty możesz być głównym bohaterem! Zapowiada się świetnie, prawda? Nie może Ciebie zabraknąć! Jeżeli jeszcze nie masz rezerwacji, śpiesz się, ilość miejsc ograniczona!

Program ramowy

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Przejazd na nocleg we Francji. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych. Tego dnia obiadokolacja we własnym zakresie.

2 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do PARYŻA. Wizytę naszą zaczniemy od wjazdu lub wejścia (II pięto) na wieżę WIEŻĘ EIFFLE’ A, skąd podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Później popłyniemy w rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Następnie odwiedzimy POLA ELIZEJSKIE, gdzie zobaczymy ŁUK TRIUMFALNY. Stamtąd udamy się na wyspę Cite – do najstarszej części Paryża, gdzie zobaczymy KATEDRĘ NOTRE DAME. Po zwiedzaniu obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii.

3 dzień Przyjazd do Lloret de Mar w godzinach porannych. Obiad i zakwaterowanie w okolicach godz. 15.00. W godzinach wieczornych zebranie organizacyjne i kolacja.

3-10 dzień Program pobytu.

10 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do parku rozrywki.

11dzień Przyjazd do parku rozrywki (w zależności od wybranego terminu):

 • DISNEYLAND PARIS. Całodzienna zabawa. Wzorowany na amerykańskim Disneylandzie park rozrywki podzielony jest na kilka fantastycznych krain (Adventureland, Fantasyland, Frontierland, Discoveryland), z których każda zawiera inne i niepowtarzalne atrakcje. Wymieńmy chociaż kilka z nich: Phantom Manor (dom w którym straszy), Indiana Jones Temple (szaleńcza gonitwa wśród reliktów zaginionego świata), Peter Pan’s Flight (lot Piotrusia Pana na pirackim statku), Star Tour (pełna emocji wyprawa w kosmos) i wiele innych. Wspaniałą przygodą jest spotkanie z Myszką Miki i jej przyjaciółmi na autentycznych ulicach Dzikiego Zachodu. Na pożegnanie proponujemy udział we wspaniałej paradzie postaci Disneya oraz pamiątkowe zdjęcia z Myszką Miki lub Psem Pluto.

Po pobycie w parku obiadokolacja i wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd.

12 dzień Przyjazd do Polski w godzinach porannych. Przyjazd do ostatnich miast w Polsce późnym popołudniem.

Program pobytu:

Poznaj z nami Lloret de Mar, pokażemy Ci wszystkie najciekawsze miejscówki :

Gotycki kościoł św. Romy z kolorowymi dachówkami, ratusz, pomnik Sardany, promenada – centrum Pamiętników z Wakacji, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, „Aleja klubowa” – najbardziej rozrywkowa w Europie !

Wycieczka do średniowiecznego zamku – ozdoby nadmorskiej promenady

Dla wytrwałych wycieczka na punkt widokowy, najlepsze widoczki w mieście ! Skalista zatoka Cala Banys, urocza knajpka pośród egzotycznej roślinności i pomnik żony rybaka

Dla najbardziej wytrwałych wycieczka do ogrodów św. Klotyldy – zachwycające ogrody położone na klifie

Ale zwiedzanie to nie wszystko !

Gry i zabawy na plaży – turnieje sportowe: plażówki, frisbee, piłka wodna, nożna, siatkówka kometki, ringo, fistball, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe, zabawa w inżynierów z piasku, zbudowanie najfajniejszego loga funclubu, obozów młodzieżowych.

Konkursy: największy zamek z piasku, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, filmik oddający życie obozowe, pokaz mody, wybór miss i mistera, najlepsze logo Obozów Młodzieżowych z piasku.

Oprócz tego : karty, kalambury, statki , kraje i miasta Wieczorne kąpiele pod gwiazdami pod opieką ratowników przy dobrych warunkach pogodowych.

WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie i wieczorny CLUBBING w legendarnym TROPICSIE pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok!

To są WASZE wakacje! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje ! Be free feel free :)

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Ubezpieczenie
<p>PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: <b>KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ</b></p><ul><li> ubezpieczenie <b>KUP SOBIE SPOKÓJ</b> daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi. </li><li>ubezpieczenie od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)</li></ul><p>Uwaga: Bez ubezpieczenia od <b>CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH</b> towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.</p> <ul><li>ubezpieczenie <b>BAGAŻU</b> pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.</li></ul><p>Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.</p> szczegóły: <a href="https://www.funclub.pl/dokumenty" target="_blank">https://www.funclub.pl/dokumenty</a>
Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 16 godziny od granicy polskiej do Paryża. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię po zwiedzaniu Paryża. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 10:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

01.07.2021 - 12.07.2021
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Białystok
Stacja paliw ORLEN Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 11A
30.06.2021 r.Środa19:15220 PLN
Bielsko Biała
Stacja paliw AMIC, Aleja Generała Władysława Andersa 545
30.06.2021 r.Środa23:00130 PLN
Bochnia
Stacja paliw ORLEN, ul. Brzeska 42
30.06.2021 r.Środa22:05100 PLN
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
01.07.2021 r.Czwartek05:450 PLN
Brzeg
Stacja BP przy A4, Przylesie 150, 49-200
01.07.2021 r.Czwartek03:000 PLN
Brzesko
Stacja paliw JAGA, ul. Tadeusza Kościuszki 90
30.06.2021 r.Środa21:45100 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
01.07.2021 r.Czwartek00:55130 PLN
Ciechocinek
Restauracja Mc'Donalds, Szosa Ciechocińska 9, 87-700 Odolion
30.06.2021 r.Środa23:30140 PLN
Czarnków
Parking przy ul. Wodna 43
01.07.2021 r.Czwartek01:45100 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
30.06.2021 r.Środa21:05200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP
30.06.2021 r.Środa20:10200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
01.07.2021 r.Czwartek01:150 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
01.07.2021 r.Czwartek02:45130 PLN
Gniezno
Stacja paliw LOTOS ul.Gdańska 126
01.07.2021 r.Czwartek02:3060 PLN
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13
01.07.2021 r.Czwartek04:00150 PLN
Gostyń
Parking przy Tesco ul. Leszczyńska 5
01.07.2021 r.Czwartek02:00140 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
30.06.2021 r.Środa23:25160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
01.07.2021 r.Czwartek01:15100 PLN
Jarocin
Stacja paliw ORLEN ul.Wojska Polskiego 135a
01.07.2021 r.Czwartek01:15160 PLN
Jastrzębie Zdrój
Stacja paliw BP, ul. Wodzisławska 1
30.06.2021 r.Środa23:45110 PLN
Jędrzejów
Stacja paliw TOTAL, ul. Partyzantów 73
30.06.2021 r.Środa22:00130 PLN
Jędrzychowice
STACJA PALIW SHELL na drodze 94 przy węźle z A4
01.07.2021 r.Czwartek06:450 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
01.07.2021 r.Czwartek00:300 PLN
Kępno
Stacja paliw BP, ul. Solidarności 26
30.06.2021 r.Środa23:15180 PLN
Kielce
Stacja paliw ORLEN, ul. Łódzka 266
30.06.2021 r.Środa21:15160 PLN
Kluczbork
Stacja paliw PIEPRZYK, ul. Byczyńska 120
01.07.2021 r.Czwartek00:30120 PLN
Kłodzko
Restauracja Mc'Donalds, ul. Objazdowa 26
01.07.2021 r.Czwartek01:30170 PLN
Konin
Zajazd Blue Stare miasto k/Konina, Modła Królewska 5F
01.07.2021 r.Czwartek02:000 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
30.06.2021 r.Środa22:00180 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
30.06.2021 r.Środa23:150 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
01.07.2021 r.Czwartek04:300 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
01.07.2021 r.Czwartek03:30100 PLN
Łagiewniki
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 25
01.07.2021 r.Czwartek02:4080 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
01.07.2021 r.Czwartek00:300 PLN
Mława
Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 23
30.06.2021 r.Środa19:55160 PLN
Modlin
Lotnisko Modlin, stanowiska BUS przy hali odlotów
30.06.2021 r.Środa21:1580 PLN
Myślibórz
Stacja paliw ORLEN Renice 59, 74-300 Renice
01.07.2021 r.Czwartek03:30160 PLN
Niemcza
Stacja paliw BP, Osiedle Podmiejskie 1a
01.07.2021 r.Czwartek02:3090 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS
01.07.2021 r.Czwartek02:00130 PLN
Nowy Tomyśl
Stacja paliw BP Przyłęk 125A, 64-300
01.07.2021 r.Czwartek04:150 PLN
Oborniki Wlkp.
Parking przy markecie LIDL, ul. Lipowa 16a
01.07.2021 r.Czwartek02:3080 PLN
Olsztyn
Stacja paliw SHELL, ul. Sielska 45A
30.06.2021 r.Środa18:05230 PLN
Olsztynek
Stacja paliw ORLEN, ul. Ostródzka 11
30.06.2021 r.Środa19:05210 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
01.07.2021 r.Czwartek02:000 PLN
Ostróda
Parking przy Intermarche, ul. Grunwaldzka 74d
30.06.2021 r.Środa18:35200 PLN
Ostrów Mazowiecki
Stacja paliw ORLEN, ul. Lubiejewska 63
30.06.2021 r.Środa20:45120 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93
01.07.2021 r.Czwartek00:45130 PLN
Płońsk
Mc’Donalds, ul. Polna 39
30.06.2021 r.Środa20:45120 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku
01.07.2021 r.Czwartek03:15100 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
01.07.2021 r.Czwartek03:300 PLN
Pszczyna kier. Katowice
Stacja paliw ORLEN, ul. Górnośląska 42
30.06.2021 r.Środa23:30120 PLN
Rybnik kier. Gliwice
Stacja paliw AMIC, Wodzisławska 181
01.07.2021 r.Czwartek00:2070 PLN
Rzepin
Stacja paliw EURO OIL, ul. Mickiewicza 75
01.07.2021 r.Czwartek05:450 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
30.06.2021 r.Środa20:15180 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołątaja 32
30.06.2021 r.Środa21:00180 PLN
Sopot
Stacja paliw BP al.Niepodległości 664/670
30.06.2021 r.Środa20:35200 PLN
Starogard Gdański
Dworzec PKP
30.06.2021 r.Środa22:25170 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
01.07.2021 r.Czwartek02:30180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP
30.06.2021 r.Środa23:15150 PLN
Śrem
Stacja paliw ORLEN, ul. Gostyńska 59
01.07.2021 r.Czwartek02:25100 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
01.07.2021 r.Czwartek05:000 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
30.06.2021 r.Środa23:55160 PLN
Świecko
Stacja paliw Total ul. Transportowa 12, Słubice ‎
01.07.2021 r.Czwartek06:300 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
30.06.2021 r.Środa21:15150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
30.06.2021 r.Środa21:55180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
01.07.2021 r.Czwartek00:15130 PLN
Trzcianka
Dworzec PKP
01.07.2021 r.Czwartek01:15120 PLN
Tychy kier. Katowice
Stacja paliw BP, ul Przemysłowa 48
30.06.2021 r.Środa23:4580 PLN
Wałcz
Dworzec PKP
01.07.2021 r.Czwartek00:15140 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
30.06.2021 r.Środa22:150 PLN
Wieliczka
Stacja paliw BP, ul. Krakowska 37
30.06.2021 r.Środa22:4560 PLN
Wieluń
Stacja paliw CIRCLE K, ul. Głowackiego 34
01.07.2021 r.Czwartek00:00160 PLN
Wiskitki
Stacja paliw AVIA, ul. Guzowska 35
30.06.2021 r.Środa23:000 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
30.06.2021 r.Środa23:00150 PLN
Wodzisław Śląski
Stacja Paliw SHELL, ul. Rybnicka 15
01.07.2021 r.Czwartek00:1080 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
01.07.2021 r.Czwartek03:300 PLN
Wyszków
Stacja paliw LOTOS, ul. Białostocka 30
30.06.2021 r.Środa21:15100 PLN
Zambrów
Stacja paliw ORLEN, ul. Białostocka 10
30.06.2021 r.Środa20:15160 PLN
Ząbkowice Śląskie k. Kłodzka
Stacja Orlen, ul. Wrocławska 31
01.07.2021 r.Czwartek02:00150 PLN
Zielona Góra
Parking przy NETTO, ul. Ułańska 1, 65-980 Zielona Góra
01.07.2021 r.Czwartek01:30140 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
01.07.2021 r.Czwartek01:55130 PLN
Żywiec
Dworzec PKP
30.06.2021 r.Środa22:30150 PLN
Lokalizacja

Lloret de Mar

NAJWIĘKSZY, NAJBARDZIEJ IMPREZOWY KURORT na wybrzeżu Costa Brava! Ponad 200 hoteli, setki restauracji, barów i klubów oraz piękna piaszczysta plaża. Najładniejsza i najbardziej elegancka nadmorska promenada, pełno sklepów z pamiątkami i najróżniejszych atrakcji! W Lloret de Mar znajdziesz WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ żeby się wyszaleć, wychillować i przeżyć MEGA PRZYGODĘ!

Dokumenty

Dokumenty, które uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

• paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu

• wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego

• podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych

multimedia
  Lista odtwarzania
Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Pozostałe informacje

Wejściówki na dyskoteki można zakupić na miejscu. Wyjście do dyskoteki zawsze odbywa się pod opieką opiekunów, a podczas dyskoteki zawsze robione są zbiórki kontrolne co ok. 1.5 h.

Organizacja w dniu przyjazdu: Doba hotelowa zaczyna się około godziny 14:00. Jeśli przyjazd nastąpi wcześniej – zapewniamy miejsce, gdzie można złożyć bagaże. Pierwszym wspólnym posiłkiem jest obiad.

Organizacja w dniu wyjazdu: Wykwaterowanie z większości obiektów odbywa się o godzinie 10:00. Bagaże zostają złożone w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników jest pomieszczenie sanitarne z toaletą, aż do momentu przyjazdu autokaru. Ostatnim wspólnym posiłkiem jest obiad.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem imprezy.

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Barcelona

  wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

  Cena: BARCELONA: 200 PLN kwota płatna w Polsce lub 50 EUR u rezydenta

  BARCELONA + CAMP NOU: 325 PLN kwota płatna w Polsce lub 81 EUR u rezydenta

  Montserrat

  Całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o niespotykanych kształtach. Wszystko to będziemy podziwiać wjeżdżając kolejką na to zadziwiające wzgórze. Na wysokości 720 m znajduje się klasztor Benedyktynów, który wybudowano po tym, jak w cudownych okolicznościach odnaleziono tam figurkę Matki Boskiej. Kontakt z la Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Istnieje możliwość wysłuchania Escolanii, który jest najstarszym, chłopięcym chórem w Europie.

  Cena: 210 PLN kwota płatna w Polsce lub 52 EUR u rezydenta

  Flamenco

  niezapomniany wieczór w gorących rytmach flamenco. Chwile spędzone w eleganckim budynku Gran Casino w Lloret de Mar na wieczorze Flamenco na długo utkwią Wam w pamięci. Cudowny, pełen ekspresji show flamenco w szampańskiej atmosferze z najlepszymi hiszpańskimi artystami to niezapomniane wrażenia i cudowna zabawa.

  Cena: 165 PLN kwota płatna w Polsce lub 41 EUR u rezydenta

  Tossa de Mar

  to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

  Cena: 110 PLN kwota płatna w Polsce lub 28 EUR u rezydenta

  Water World

  największy park atrakcji wodnych na Costa Brava. W Water World jest ponad 20 atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Najpopularniejsze to: Kamikaces - olbrzymi tor wodny dla odważnych startujących z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli najdłuższe zjeżdżalnie pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

  Cena: 155 PLN kwota płatna w Polsce lub 39 EUR u rezydenta

  Marineland

  połączenie parku wodnego z ogrodem zoologicznym i delfinarium. To idealne miejsce dla tych, którzy uwielbiają zabawy w wodzie i zwierzęta. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy obejrzycie pokaz tresury delfinów, lwów morskich oraz egzotycznych ptaków.

  Cena: 130 PLN kwota płatna w Polsce lub 32 EUR u rezydenta

  Nurkowanie z akwalungiem

  to jednodniowy kurs łączący teorię i praktykę. Po niezbędnym przeszkoleniu i ćwiczeniach w towarzystwie instruktora spędzą Państwo ok. 20 min. w magicznym świecie Morza Śródziemnego karmiąc rybki, podziwiając rozgwiazdy i koralowce, a przy odrobinie szczęścia także meduzy i ośmiornice. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość uwiecznienia podwodnych przygód na zdjęciach i filmie.

  Cena: 155 PLN kwota płatna w Polsce lub 39 EUR u rezydenta

  Port Aventura

  To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercoasterami i licznymi atrakcjami artystycznymi.

  Cena: 305 PLN kwota płatna w Polsce lub 76 EUR u rezydenta

  Girona Dali

  Wycieczka do miasta Figueres, w którym żył i tworzył jeden z najbardziej znanych twórców sztuki współczesnej Salvador Dali. W cenie: zwiedzanie surrealistycznego Muzeum, które artysta stworzył sam w gmachu dawnego teatru. Po madryckim Prado jest to najczęściej odwiedzany przybytek sztuki w Hiszpanii. W dalszej części wycieczki odwiedzimy stolicę regionu, Gironę - miasto malowniczo położone u zbiegu rzek, posiadające jedną z najładniejszych starówek w całej Hiszpanii.

  Cena: 220 PLN kwota płatna w Polsce lub 55 EUR u rezydenta

  L'escala i Empuriabrava

  W uroczej miejscowości La Escala znajduje się jedno z najważniejszych w Hiszpanii wykopalisk archeologicznych. Malownicze położenie miasta nad morzem sprawia, że grecko – rzymskie ruiny są fascynującym miejscem dla każdego, a pobliska plaża przyciąga swym urokiem. Po zwiedzaniu ruin i krótkim odpoczynku na plaży, czeka nas wizyta w Empuriabrava, największej marinie w Europie, zwanej katalońską Wenecją. W programie wycieczki rejs po kanałach i samodzielne sterowanie małymi łódeczkami. Przy dobrym wietrze skoczkowie z lokalnego aeroklubu dostarczą nam dodatkowych wrażeń wykonując nad naszymi głowami podniebne akrobacje.

  Cena: 200 PLN kwota płatna w Polsce lub 50 EUR u rezydenta

  Rupit i Besalu

  Będąc w magicznej Katalonii koniecznie trzeba wybrać się do pełnej tajemnic epoki średniowiecza. Dwa urokliwe katalońskie miasteczka, Rupit i Besalu są doskonałym tłem dla historycznych filmów. W ich scenerii niczego zmieniać nie trzeba. W Besalu położonym na szlaku romańskich zabytków Katalonii podziwiać można dobrze zachowaną dzielnicę żydowską ze słynnymi łaźniami. Zakrzywiony most prowadzący do miasta jest jego największym symbolem. W trakcie wycieczki, zatrzymamy się na przepięknym tarasie widokowym El Far z którego rozpościera się niesamowita panorama gór i morza, po czym udamy się typowy kataloński obiad do lokalnej restauracji. Następnie przejedziemy do Rupit – malutkiego miasteczka, które położone jest w regionie wygasłych wulkanów. Oryginalne kamienne zabudowania, wiszący most, bazaltowe chodniki to tylko kilka atrakcji które czekają na Państwa podczas tego wyjazdu.

  Cena: 220 PLN kwota płatna w Polsce lub 55 EUR u rezydenta

  SANDDANCE - Piana&Pool Party !

  Clubing i plażing w ciągu dnia i w jednym miejscu? Czemu nie! Tylko tu połączymy zabawę z odpoczynkiem, imprezę z chilloutem, plażę z parkietem. Miejsce gdzie albo ładujesz akumulatory przed wieczorną imprezą w Lloret, albo odpowiednio się do niej nakręcasz przy plażowych rytmach. Sanddance to doskonała ucieczka od miasta, idealne miejsce by odpocząć, skorzystać z wszystkich możliwych sportów plażowych, nakręcić się na wieczorną imprezę w Lloret a wszystko to w unikalnej scenerii nad śródziemnomorskim słońcem Costa Brava!

  Cena: 90 PLN kwota płatna w Polsce lub 22 EUR u rezydenta

  Boat Beach Party

  to nie tylko rejs statkiem i plażowanie to o wiele więcej! Atrakcje jakich sie nie spodziewacie! Całodniowa impreza, która zapadnie na długo w pamięci :) Impreza rozpoczyna się od dzikiego rejsu katamaranem na jeszcze bardziej dziką plażę Porto Pi ! A to dopiero początek zabawy ! Na miejscu oprócz plażowania i smażenia ciała na dziki brąz mamy zapewnione wiele animacji i zabawy m.in. Disco z Dj’em, jazda na bananie i innych podobnych wynalazkach, konkursy, wyścigi na …z resztą nie będziemy zdradzać wszystkiego. Dla odwodnionych i tych, którym poziom mocy spadnie czeka pyszne jedzonko z grilla i napoje ! A wszystko w jednej cenie.

  Cena: 165 PLN kwota płatna w Polsce lub 41 EUR u rezydenta

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.