kontakt@obozymlodziezowe.pl
Euro Trip - Moda i futbol
Niemcy, Francja, Włochy, Monachium, Zurych, Mediolan
Cena od:
2399 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów6

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
24.07 - 01.08.2020 r.
9Pokój wieloosobowy
2399 PLN
Podział na grupy wiekowe

Na naszych obozach młodzieżowych program animacyjny i rekreacyjny dostosowany jest do grup wiekowych. W większości naszych ofert mamy dwie grupy wiekowe:

12 – 15 lat oraz 15 – 19 lat, co pomaga w realizacji programu dopasowanego do wieku uczestników.

Praca z młodzieżą jest szczególnie wymagająca, dlatego wkładamy w nią wiele serca. Podczas obozu nad bezpiecznym wypoczynkiem dzieci i młodzieży czuwają: Rezydenci, Kierownicy obozów, wykwalifikowani Wychowawcy w większości z wykształceniem pedagogicznym oraz Ratownicy WOPR.

Nad bezpieczną i komfortową podróżą czuwają wykwalifikowani Opiekunowie oraz doświadczeni Kierowcy autokaru. Zatrudniamy również Animatorów, którzy wypełniają maksymalnie obozowy czas.

Program ramowy

POLSKA - PARYŻ - ZURYCH - MEDIOLAN - GARDALAND - JEZIORO GARDA - MONACHIUM

1 dzień Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję. Po drodze postoje na dużych stacjach benzynowych.

2 dzień W godzinach porannych przyjazd do Paryża. Wizytę w stolicy Francji zaczniemy od przejazdu przez dzielnicę Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret, w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim. Następnie pojedziemy na Pola Elizejskie, najsłynniejszą aleję świata, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd udamy się do najstarszej części Paryża Wyspy Cite (Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiem stolicy Francji. Zobaczymy okaleczoną po pożarze 15.04.2019 katedrę Notre Dame - zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Koniec dnia spędzimy w okolicach Wieży Eiffla (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Paryża. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Paryża, gdzie zwiedzimy stadion Paris Saint Germain - Parc des Princes, na którym rozgrywają mecze takie gwiazdy piłki nożnej jak Neymar czy Kylian Mbappe. Czas wolny na zakupy w centrum Paryża, następnie przejazd do hotelu w okolicach Miluzy. Obiadokolacja i nocleg.

4 dzień Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Szwajcarii, gdzie będziemy mieli okazję zobaczyć słynny Przełom Renu - największego wodospadu w Europie, przepięknie położonego pośród dwóch majestatycznych zamków Laufen i Woth. "Mała Niagara" usytuowana jest w pobliżu miejscowości Szafuza, szerokość jego kaskady sięga ponad 150 metrów, a woda spada w dół z wysokości 150 metrów. W ciągu sekundy przepływa tu niemalże 700 tysięcy litrów wody. W okolicy jest też parę punktów widokowych, jeden z nich położony jest tuż nad przełomem na skale, która zdaje się zanikać na tle kłębiącej się przy spadku wody. Następnie zwiedzanie Zurychu, metropolii licznych atrakcji z widokiem na ośnieżone alpejskie szczyty na horyzoncie. Zurych, choć położony pomiędzy alpejskimi szczytami jest miejscem, gdzie panuje niemal śródziemnomorska atmosfera. Wszystko dzięki jezioru Zuryskiemu i rzece Limmat. Przespacerujemy się dawnym rowem obronnym, który przed ponad 150 laty zmienił się w jedną z najsłynniejszych ulic handlowych na świecie - Bahnhofstrasse. Ulica ma około kilometr długości i zaczyna swój bieg od Paradeplatz, gdzie z jednej strony mamy luksusowe butki, a z drugiej siedziby banków. Bahnhofstrasse także pełna jest drogich sklepów, które przyciągają pełnymi przepychu witrynami. Znajdziemy wśród nich nie tylko te sprzedające markową odzież czy obuwie, ale oczywiście także słynne zegarki IWC oraz Rolex. Odwiedzimy również jedyne w swoim rodzaju muzuem piłki nożnej FIFA World Football Museum, gdzie poznamy niesamowitą historię i tajniki tego fascynującego sportu. Po zwiedzaniu przejazd na obiadokolację nocleg na terenie Włoch.

5 dzień Po śniadaniu przejazd do Mediolanu, który został założony przez Celtów w 600 roku pne. Rzymianie nazwali miasto Mediolanum, czyli śródziemnomorskie w języku łacińskim. Mediolan jest drugim co do wielkości włoskim miastem (po Rzymie). Cieszy się również renomą stolicy gospodarczej Włoch, a także jest punktem obowiązkowym dla wsyzstkich interesujących się modą. W programie zwiedzania m.in.: Piazza Duomo, galeria Vittorio Emanuele, La Scala, Castello Sfarcesco, zwiedzanie stadionu San Siro, gdzie swoje mecze rozgrywają dwa Mediolańskie zespoły AC Milan oraz Inter Mediolan (w ramach możliwości oraz dostępności obejrzymy mecz jednej z drużyn). Następnie przejazd na nocleg w okolicach Verony. Obiadokolacja i nocleg.

6 dzień Po śniadaniu przejazd do jednego z największych i najsłynniejszych na świecie parków rozrywki – włoskiego Gardalandu. Na powierzchni ok. 60 ha. czeka na Was ogrom atrakcji. W krainie Fantasy spotkać można bohaterów filmowych z “Madagaskaru” i “Epoki lodowcowej”. W wielkiej części Przygód można zdobyć dżunglę i spotkać… mamuty, uczestniczyć w rejsie pirackim okrętem czy łodzią popłynąć wzdłuż rzeki Colorado. Całodzienna zabawa w parku Gardaland. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień Po śniadaniu, przejazd nad jezioro Garda - leżakowanie i kąpiele. Następnie przejazd na zwiedzanie Werony, która swoją popularność zdobyła dzięki roli w sztuce angielskiego dramaturga Williama Shakespeare’a – Romeo i Julia. Dom Julii, a w szczególności jej balkon, to jeden z najbardziej znanych zabytków we Włoszech. W starożytnym amfiteatrze – który jest starszy niż rzymskie Koloseum – odbywa się słynny na cały świat festiwal operowy. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8 dzień Po wczesnym śniadaniu przejazd do Monachium. Rozpoczniemy od wizyty przy Alianz Arenie – stadionie Bayernu Monachium, na którym regularnie swoje mecze rozgrywa Robert Lewandowski. Następnie przejazd do centrum Monachium. Zobaczymy m.in Marienplatz z XV-wiecznym kościołem NMP, kościół św. Piotra z XI wieku, barokowy pałac Nymphendburg, czas wolny w centrum Monachium. Wyjazd w późnych godzinach wieczornych. Nocny przejazd do Polski.

9 dzień - Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce.

Świadczenia
W cenie
  • 6 noclegów w hotelach * * / * * * ,
  • wyżywienie - śniadania i obiadokolacje,
  • przejazd autokarem klasy LUX (klmatyzacja, DVD, barek, WC),
  • opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry,
  • zwiedzanie wg. programu.
Obowiązkowe
  • wejścia na stadiony, opłata przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych, zestawy słuchawkowe: 140 euro/os. (kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu)
  • ubezpieczenie KL/NNW: 70 PLN/os.
Opcjonalne
  • prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 EUR),
  • sugerowane kieszonkowe: 100 euro,
  • pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KOSZTY REZYGNACJI + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 80 PLN.
Szczegóły oferty

Zwiedzimy stadiony największych klubów w Europie: Allianz Arena (Bayern Monachium), San Siro (AC Milan, Inter Mediolan), Parc des Priences (PSG).

Zakwaterowanie

Hotele * * / * * *  na trasie zwiedzania (pokoje 3,4 osobowe)

Wyżywienie

W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania lub w hotelach.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do kanału La Manche. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem.

Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

24.07.2020 - 01.08.2020
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Bolesławiec
Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec
24.07.2020 r.Piątek17:000 PLN
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
24.07.2020 r.Piątek09:00130 PLN
Chodzież
Stacja Orlen, ul. Ujska 12
24.07.2020 r.Piątek09:50130 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
24.07.2020 r.Piątek12:30140 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
24.07.2020 r.Piątek11:45140 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
24.07.2020 r.Piątek07:00180 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
24.07.2020 r.Piątek10:25160 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
24.07.2020 r.Piątek15:450 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
24.07.2020 r.Piątek08:3040 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
24.07.2020 r.Piątek13:30100 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93, 64-920 Piła
24.07.2020 r.Piątek09:30130 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
24.07.2020 r.Piątek11:3030 PLN
Rawicz
Stacja paliw Pieprzyk, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
24.07.2020 r.Piątek13:1520 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołłątaja 32
24.07.2020 r.Piątek06:00180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
24.07.2020 r.Piątek08:15150 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, plac 18 Stycznia
24.07.2020 r.Piątek08:00130 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
24.07.2020 r.Piątek06:3050 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
24.07.2020 r.Piątek14:450 PLN
Dokumenty

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.