Funclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżoweFunclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżowe
Zapomniałeś hasła?

NOWOŚĆ ! Obóz młodzieżowy we Włoszech Południowych !

Ceny rezerwacji grupowych (min. 20 osób) ustalane są indywidualnie, zgodnie ze sporządzoną kalkulacją. Limity miejsc w promocjach wynoszą od 3 do 7 miejsc na turnus. Prezentowane w serwisie ceny są ruchome. Mogą się różnić od cen katalogowych. Aktualna cena prezentowana jest na stronie.

Termin Zakwaterowanie Cena Dostępne miejsca Ambasadorzy Rezerwuj
12.07.2017 - 23.07.2017 2399.00 PLN/osobę>10
Luca
Brak wolnych miejsc.
21.07.2017 - 01.08.2017 2399.00 PLN/osobę>10Brak wolnych miejsc.

Opis oferty NOWOŚĆ ! Obóz młodzieżowy we Włoszech Południowych !

Download PDF

W cenie zapewniamy

• zakwaterowanie w hotelu Nicotel Pineto**** w miejscowości Castellaneta Marina,
• 9 noclegów,
• 9 śniadań i 9 obiadokolacji
• transport autokarem klasy PLATINUM
(barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
• opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu.
• 10 dni niezapomnianej zabawy

Dodatkowo płatne obowiązkowo

• ubezpieczenie KL, NW: 60 PLN/os.
• opłata klimatyczno – administracyjna 15 EUR/os. (płatne w autokarze),
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

• Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
• ubezpieczenie KR: 3-4% wartości imprezy – pozwala na bezkosztową rezygnację z imprezy zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia,
• ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
• rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os

 

Hotel oferuje

Nicotel Pineto **** – położony pośród imponującego lasu sosnowego w niewielkiej miejscowości Castellaneta Marina w regionie Basilicata, sąsiadującej z regionem Kalabria nad Morzem Jońskim.

Jest to kompleks, dysponujący pokojami 2, 3 osobowymi.

Pokoje wyposażone są w TV i indywidualnie sterowaną klimatyzację, minibar oraz WiFi a łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów. Większość pokoi posiada balkony z których roztacza się widok na besen lub przepięknie pachnący piniowy las.

Hotelowa restauracja serwuje śniadania i obiadokolacje głównie kuchni włoskiej.

Bogate zaplecze hotelowe zaprasza Gości do korzystania z dwóch restauracji, basenu krytego i zewnętrznego oraz z salonu SPA, oferującego całą gamę zabiegów zarówno dla pań jak i panów.

Plaża: prywatna, znajdująca się około półtora kilometra od hotelu (darmowy transfer dla gości hotelowych), szeroka, piaszczysta, oznaczona Błękitną i Zieloną Flagą, nadawaną plażom ekologicznie czystym i przyjaznym dzieciom. Piasek jest biały i drobnoziarnisty, wejście do wody łagodne.

 

Transport

 • Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

 

Transport PLATINUM to:  

 • Większa przestrzeń (odstępy między rzędami wynoszą 1,2 m zamiast 78 cm).platinum1-02
 • Wygodniejsze fotele z miękkimi podnóżkami (dzięki którym fotel zamienia się w łóżko).
 • Mniejsza ilość współpasażerów (42 miejsca zamiast 63).
 • Indywidualne zestawy multimedialne (z profesjonalnym nagłośnieniem).
 • Dostęp do Wi-Fi (na terenie UE).
 • Port USB oraz gniazdko elektryczne (przy każdym fotelu).
 • Świeża kawa z ekspresu ciśnieniowego (zawsze pachnąca i aromatyczna).
 • Kawiarnia i bar na pokładzie (napoje oraz posiłki serwowane na ciepło lub z lodówki).
 • Ekskluzywne wnętrze autokaru (zaprojektowane tylko i wyłącznie dla naszych pasażerów).

Program ramowy

1 dzień – wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

2 dzień – Przyjazd do Castellaneta Marina w okolicach godzin popołudniowych. Spotkanie organizacyjno-integracyjne z rezydentem oraz opiekunami, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia oraz miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych, regulaminem kąpieli i obozu

3 – 11 dzień – Program pobytu, Ciao Italiani

11 dzień – Po śniadaniu wykwaterowanie, spotkanie pożegnalne – wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu opinie obozowiczów. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Włochy i Austrię.

12 dzień – przejazd przez Czechy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach późnopopołudniowych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.

*Uprzejmie informujemy, że program ramowy jest jedynie propozycją zajęć z obozowiczami i jego realizacja realizacja zależy od wielu czynników, m. in. od chęci uczestników i możliwości opiekunów, ale również od warunków pogodowych.

Włochy południowe to totalna nowość w naszej ofercie !

Odkryj kierunek z pięknymi piaszczystymi plażami, miasteczko tętniące życiem z najlepszymi imprezami. Pełna atrakcji, tętniąca życiem promenada, piękna czterokilometrowa plaża, pokryta złocistym piaskiem, stary las sosnowy no i dyskoteki i puby!

Program dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdej grupy!

Nasza kreatywna kadra zapewni moc atrakcji, dzięki którym Włochy 2k17 będzie niezapomnianą przygodą ! Masz własną wizję obozu ?

Zrób oryginalną WISHLISTĘ obozu ze swoją propozycją a my spełnimy Twoje wszystkie marzenia, tak abyś miał WAKACJE ŻYCIA!

Gry miejskie z mega zadaniami w dzień i w nocy, pełne emocji turnieje sportowe, imprezy tematyczne, talent show, bitwy balonowe, konkursy z nagrodami to tylko jedne z wielu propozycji…

WIELKA INTEGRACJA wszystkich obozowiczów na turnusie, wieczorny CLUBBING pozwolą Ci się wyszaleć za cały rok! Poznaj CIEKAWYCH ludzi, blogerów, vlogerów, ambasadorów, których wszyscy będą Ci zazdrościć, a przede wszystkim… WYCHILLUJ się w pięknym miejscu i NIEPOWTARZALNEJ atmosferze!

Chyba nie pozostało Ci nic więcej, jak klikać „REZERWUJ” i czekać na wakacje

Dobrze wiedzieć

Masz wątpliwości? Sprawdź nas na facebooku : www.facebook.com/obozymlodziezowe Obozy przeznaczone dla osób w wieku 11-17 lat. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Włoch jest paszport bądź dowód osobisty.

Pozostałe informacje

Obozy młodzieżowe w południowej części Włoch. Jest to nasza nowość na sezon 2017. Luksusowy hotel 4* z możliwością korzystania z ciekawych propozycji wycieczek fakultatywnych.

 

OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Funclub zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

Atuty oferty NOWOŚĆ ! Obóz młodzieżowy we Włoszech Południowych !

 • AMBASADORZY
 • BASEN
 • BEZPŁATNE LEŻAKI
 • IMPREZA !
 • KLIMATYZACJA
 • NOWOŚĆ2k17
 • PRYWATNA PLAŻA
 • PYSZNA KUCHNIA

Opinie (0 opinii)

Wybierz termin

Wycieczki fakultatywne

UWAGA:

 • podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

Bari i Alberobello

Bona Sworza była kobietą niezwykłą. Przywiozła do Polski, oprócz swoich ulubionych przypraw korzennych również nasze ulubione pomidory, marchewkę, kalafior, brokuły i wino, które z czasem stało się trunkiem bardziej popularnym od miodów pitnych. Była kobietą silną, mądrą i pochodziła z przepięknie położonej, klimatycznej stolicy Apulii – Bari. Będziemy spacerować uliczkami tego uroczego, pamiętającego starożytne czasy miasteczka portowego,

WIĘCEJ

Taranto

miasto Taranto zostało założone jako jedyna kolonia spartańska. W mieście tym znajduje się pewne niezwykłe miejsce, Hypogeum de Beaumont-Bonelli-Bellacicco w którego kompleksie imponująco wielkich piwnic znajdują się wszelkie miejskie dokumenty, począwszy do powstania miasta aż do XVII wieku. Zwiedzimy to tajemnicze miejsce i będziemy mogli się przekonać, jak żyła arystorkacja tarancka w dawnych czasach, ponieważ

WIĘCEJ

Matera (kamienne miasto)

W samym centrum tego pamiętającego prehistorię miejsca czas zatrzymał się dawno temu. Ludzie postanowili wykorzystać naturalne zasoby miękkich skał i wydrążyli w nich miasto. Zamieszkali w ubogich, kamiennych domostwach i stworzyli potrzebne miastu budowle. Wszystkie powstały z litej skały. Unikatowość tego miejsca dostrzegło UNESCO, które wpisało je na swą słynną listę dziedzictwa kulturowego w 1993 roku. Za

WIĘCEJ

NOWOŚĆ ! Obóz młodzieżowy we Włoszech Południowych ! Castellaneta Marina, Włochy

Łączna ocena

Autor

Opinia