Start promocji wcześniej taniej 15.10.2018

Ferie zimowe w Lloret de Mar - Hotel

Hiszpania
Cena od:
1499 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów7

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminZakwaterowanieCenaDostępność
18 - 27.01.2019 r.
Pokój wieloosobowy
1499 PLN
26.01 - 04.02.2019 r.
Pokój wieloosobowy
1499 PLN

Świadczenia

W cenie

 • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
 • 7 noclegów w Lloret de Mar
 • wyżywienie FB
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta)
 • opieka doświadczonej kadry na miejscu.

Obowiązkowe

- ubezpieczenie KL, NNW : 60 PLN/os.,

 • opłata klimatyczna: 10 EUR/os.,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 PLN/os.

Opcjonalne

 • opcjonalnie napoje do posiłków,
 • Kup Sobie Spokój: 80 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji Z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi,
 • ubezpieczenia KR: 3-4% od wartości imprezy,
 • wycieczki fakultatywne.

Hotel oferuje

Hotel w trakcie pobytu na Costa Brava/ Costa del Maresme zakwaterowanie w hotelu ***, gwarantującym udany wypoczynek i wysoki poziom świadczonych usług. Hotel położony jest w odległości od 300-700m od plaży. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV.

Program ramowy

1 dzień
wyjazd z Polski w godzinach rannych, przejazd tranzytowy przez Niemcy, Francję.

2 dzień
przyjazd do Lloret de Mar w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja. Spotkanie organizacyjno integracyjne z rezydentem, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia oraz miejscowości. Podczas spotkania, uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminem obozu.

2-9 dzień“Program Pobytu”**

9 dzień
po śniadaniu wykwaterowanie, spotkanie pożegnalne, podsumowanie pobytu opinie obozowiczów. Przed wyjazdem obiad. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

10 dzień

**przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do większości miast w Polsce dnia 13 w nocy i rano.

Uprzejmie informujemy, że program ramowy jest jedynie propozycją zajęć przeprowadzanych na obozach i jego realizacja zależy od wielu czynników m. in. od chęci uczestników i możliwości opiekunów, ale również od warunków pogodowych.

Program Pobytu

Zwiedzanie kurortu Lloret de Mar** - spacer po okolicy, poznanie topografi i miejscowości (m.in. gotycki kościół Sant Roma z początku XV wieku z kolorowymi dachówkami, Ratusz, Promenada, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, cmentarz z nagrobkami w stylu katalońskiej secesji).

Wycieczka piesza na punkt widokowy - w kierunku południowego odcinka promenady, który kończy się skałą, na której niezmiennie czeka na swego męża marynarza Dona Marinera - znana rzeźba Ernesta Maragalla. Zachwycać się będziemy urokiem skałek wynurzających się z wody oraz ciekawą roślinnością - niezliczoną ilością kaktusów i sukulentów. Wycieczka piesza do “średniowiecznego zamku” - w rzeczywistości okazały dom prywatny, zbudowany przez rodzinę zamożnych przemysłowców katalońskich już w XX stuleciu.

**Zabawy ruchowe, zajęcia terenowe , kalambury,podchody i biegi terenowe

Dyskoteki Gry i zabawy - karty, kalambury, talent show, pokazy mody, imprezy muzyczne i wiele wiele innych. W trakcie pobytu uczestników będą organizowane wyjścia do klubów muzycznych. Podczas pobytu organizujemy także wycieczki fakultatywne, w tym m.in. do Barcelony ! W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou, obejmującą nie tylko muzeum i trybuny, ale także zwiedzanie stadionu od kuchni: szatnie, sale konferencyjne, stanowiska komentatorów, kaplicę i murawę. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.**

Pozostałe informacje

Obozy przeznaczone dla osób w wieku 13-19 lat. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Transport autokarem trwa około 24 godziny od granicy polskiej. Przejazd przez Niemcy, Francję oraz Hiszpanię. Przyjazd do Hiszpanii w okolicach godziny 13:00. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

Obowiązkowa opłata na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka (w wysokości 10 PLN/os.), którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Podobne oferty

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.