kontakt@obozymlodziezowe.pl
Energylandia i Kraków
Polska, Kraków
Cena od:
499 PLN
Transport  Autokar
Lux
Ilość noclegów1

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
18 - 19.09.2021 r.
2Brak miejsc
Świadczenia
W cenie
  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),
  • zwiedzanie według programu,
  • opiekę pilota,
  • bilet wstępu (1-dniowy) do parku ENERGYLANDIA,
  • nocleg w hotelu * / * * ze śniadaniem.
  • opieka wykwalifikowanej kadry wychowawczej
Obowiązkowe
  • ubezpieczenie KL/NNW - 30 PLN/os,
  • opłaty programowe, parkingowe i lokalne - 20 zł/os. - opłata zbierana w autokarze, nie podlega zwrotowi ani rozliczeniu.
Opcjonalne
  • rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.
  • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi
Program ramowy

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast w Polsce zgodnie z rozkładem. Przyjazd do miejscowosci Zator, gdzie znajduje się największy w Polsce park rozrywki - ENERGYLANDIA. Całodzienny pobyt w parku. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu na nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu przejazd do Krakowa. Zwiedzanie miasta, w programie m.in: Wawel, Sukiennice, Kościół Mariacki, Stary Rynek, Brama Floriańska, Barbakan, Collegium Maius, Kościół św. Andrzeja, Kościół Św. Piotra i Pawła, Wieża Ratuszowa, Kazimierz – dzielnica żydowska, Czas wolny w okolicach krakowskiego rynku. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.

*UWAGA: program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

ENERGYLANDIA:

Wciąż zastanawiasz się, gdzie spędzić tegoroczne wczasy? Park Rozrywki Energylandia to świetne miejsce do wakacyjnej i rodzinnej zabawy. Oprócz roller coasterów, zjeżdżalni i karuzel dedykowanych zarówno małym dzieciom, jak i żądnym wrażeń dorosłym, ma także wodną strefę Tropical Fun, która funkcjonuje od otwarcia sezonu. Zjeżdżalnie i inne wodne atrakcje czekają na kolejnych Gości!

W ostatnim czasie w Energylandii powstało kilka nowych, ekstremalnych atrakcji. Goście mogą odwiedzić otwarty niedawno Smoczy Gród, a w nim spektakularny drewniany Roller Coaster Zadra. Co jeszcze warto sprawdzić? Przedstawiamy nasze propozycje:

TOP 9 atrakcji w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

Numer 1: Big Milk Water Park- tropikalna strefa wodna Naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zjeżdżalnie i zakątków relaksu. W przeciągu dwóch lat ten obszar powiększył się o Tropical Fun – nową część z kolejnymi niesamowitymi atrakcjami wodnymi. To jeszcze nie wszystko, bo Energylandia znowu wyszła naprzód Waszym oczekiwaniom i właśnie otworzyła nową zjeżdżalnię o nazwie Twister. Przygodę rozpoczniecie na wysokości 15 metrów ze wspaniałym widokiem na całą Energylandię, by pokonać niemal 100 metrów zakręconej trasy. Pod drodze czekać będzie mnóstwo niespodzianek, zakrętów oraz potężny lej, który sprawi, że moc wody jeszcze bardziej Was wkręci w jadę Twisterem. Mięciutkie lądowanie w rzece gwarantowane! To kolejna fantastyczna zjeżdżalnia w wodnym królestwie Parku. Od tej pory do dyspozycji będzie 14 zjeżdżalni wodnych o zróżnicowanym stopniu ekstremum. Oprócz nich Algida Water Park oferuje 3 baseny z podgrzewaną wodą, a także 4000 leżaków na ogromnej powierzchni liczącej 1800m2 . To wszystko w połączeniu z niesamowitym klimatem tworzonym przez prawdziwą piaszczystą plażę, palmy i chłodne napoje sprawi, że będziecie się tam czuć idealnie w te nadchodzące upalne dni. Pamiętajcie, że jeden bilet wstępu do Energylandii obejmuje wszystkie atrakcje w całym parku - również w strefie wodnej.

Numer 2: Hyperion - tylko dla odważnych!

Energylandia ma już 15 roller coasterów, które wybudowała w zaledwie 5 lat. Wśród nich niekwestionowanym zwycięzcą i ulubieńcem gości jest właśnie Hyperion - najwyższa i najszybsza kolejka górska typu mega coaster w Europie o wysokości 77 m, pierwszym spadku pod kątem 85° i Wrażenie robi również prędkość maksymalna - 142 km/h! Choć wrzaski i piski zjeżdżających mogą przerażać - zdecydowanie warto wypróbować tę atrakcję. Podczas wjazdu możemy nacieszyć oczy zachwycającym widokiem Zatoru, natomiast zjazd zapewni nam liczne efekty grawitacyjne, w tym uczucie nieważkości. Na końcu wodny splash i głośny okrzyk „chcę jeszcze raz”!

Numer 3: Bajkolandia i strefa cyrkowa Park rozrywki Energylandia składa się z kilku stref zabawy. Pierwsza to Bajkolandia, w której odkryjemy aż 23 atrakcja dla maluszków od 2 roku życia. To miejsce, w który dzieci przeżywają najcudowniejsze chwile, a dorośli mogą poczuć się ja dzieci korzystając wspólnie chociażby z klasycznej, wiedeńskiej karuzeli Sisi.

Numer 4: Mayan - dobry na pierwszy ogień! Mayan to jedna z tych atrakcji, których zdecydowanie nie można przegapić. Choć wygląda niepozornie przy dwukrotnie wyższym Hyperionie czy nowej Zadrze, ten roller coaster zapewni Gościom potężny zastrzyk adrenaliny. Już podczas startu kolejki rozpoczynają się pierwsze krzyki i piski. Przejazd podniesie ciśnienie nawet najbardziej doświadczonym bywalcom parków rozrywki. Ostatecznie jednak pozostawi wszystkich z ogromną satysfakcją i radością. Mayan ma wysokość ponad 33 metrów i osiąga prędkość blisko 80 km/h. Nie brakuje licznych skrętów, inwersji, pojawi się także uczucie nieważkości. Chcesz spróbować?

Numer 5: Speed- największy i najszybszy Water Coaster Speed Water Coaster to kolejny rekordzista Energylandii i ulubieniec przyjeżdżających do parku rozrywki Gości. To największa i najszybsza tego rodzaju wodna atrakcja, której nie można pominąć. Gdy lato się rozkręca, a na dworze jest coraz cieplej - to właśnie ta atrakcja jednocześnie podniesie adrenalinę i przyjemnie ochłodzi miłośników roller coasterów. Zjazd z 60 metrów z prędkością 110 km/h prosto w wodę to coś, co zdecydowanie powinieneś przetestować w te wakacje.

Numer 6: Formuła - zadziwiająco szybki Formuła to kolejna atrakcja ze strefy ekstremalnej. Choć roller coaster miał swoją premierę w 2016 roku, wciąż cieszy się niesamowitą popularnością - zarówno wśród nowych Gości, jak i stałych odwiedzających Energylandii. Co czeka osoby, które zdecydują się przetestować Formułę? Ogromne przyspieszenie, które generuje przeciążenie bliskie 4,5G. To roller coaster dla ludzi naprawdę spragnionych mocnych wrażeń.

Numer 7: Frida - smocza podróż To jedna z atrakcji, które możemy znaleźć w nowej strefie Parku - Smoczym Grodzie. Fioletowy roller coaster spodoba się zarówno tym najstarszym, jak i trochę młodszym Gościom Parku. Przejażdżka Fridą jest klimatyczna i z pewnością nie nudzi. Co więcej - to właśnie z Fridy mamy najlepszy widok na nową atrakcję Parku - Zadrę. Przejażdżka mniejszym roller coasterem może być idealną okazją, by rozgrzać się i przygotować na coś ekstremalnego!

Numer 8: Zadra - drewniany rekordzista Zadra to jedna z najnowszych atrakcji w Energylandii. Mamy tu do czynienia także ze światowym rekordzistą - to najwyższa i najszybsza na świecie hybrydowa (stalowo-drewniana) kolejka górska. Wooden Coaster Zadra osiąga prędkość aż 121 km/h. Kolejka jest długa na 1316 metrów, a jej wysokość wynosi 63,8 metra. Pierwszy spadek zrobi wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych Gościach Parku Rozrywki - jego nachylenie wynosi bowiem 90 stopni!

Numer 9: Anaconda Prawdziwie rodzinna atrakcja, a zarazem największe tego typu wodne urządzenia w Europie Środkowo-Wschodniej! Taka jest Anaconda, której emocjonującą przejażdżkę gwarantują dwudziestoosobowe łodzie wyruszające w trasę pełną mokrych niespodzianek! Czekają nas strome wodospady po których pędzić będziemy z prędkością nawet 55 km/h!

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport

UWAGA: połączenia dodatkowo płatne (tzw. "antenowe") są realizowane tylko pod warunkiem zapisania się minimum 4 osób z danego miasta. W przypadku nieuzbierania się wystarczającej ilości osób, zostaniecie Państwo poinformowani o konieczności przyjazdu do "miast głównych" (m.in Łódź, Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań). Informacja o ewentualnym odwołaniu połączenia antenowego zostanie przekazana na ok. 2-3 dni przed terminem wycieczki.

18.09.2021 - 19.09.2021
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Bydgoszcz
Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59
18.09.2021 r.Sobota01:30130 PLN
Chodzież
Stacja Orlen, ul. Ujska 12
18.09.2021 r.Sobota02:20130 PLN
Częstochowa
McDonald's przy BP, aleja Wojska Polskiego 263/271 kierunek Katowice
18.09.2021 r.Sobota07:3020 PLN
Gdańsk
Stacja Orlen, Trakt Św. Wojciecha 43/45, 80-044 Gdańsk
17.09.2021 r.Piątek22:00200 PLN
Gdynia
Dworzec PKP, Plac Konstytucji 1
17.09.2021 r.Piątek21:15200 PLN
Gliwice
parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325, obok centrum handlowego Europa Centralna
18.09.2021 r.Sobota09:300 PLN
Głogów
Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15
18.09.2021 r.Sobota04:45160 PLN
Gniezno
Stacja Orlen ul. Poznańska 110
18.09.2021 r.Sobota03:0030 PLN
Gorzów Wielkopolski
Stacja paliw SHELL, ul Kasprzaka 13
18.09.2021 r.Sobota01:30150 PLN
Grudziądz
Stacja Orlen, Michale 114
18.09.2021 r.Sobota00:00160 PLN
Inowrocław
Stacja Paliw SHELL, ul. Toruńska 181
18.09.2021 r.Sobota01:45100 PLN
Katowice
stacja paliw BP z McDonald's przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55
18.09.2021 r.Sobota08:450 PLN
Koszalin
Stacja BP Posejdon ul. Krakusa i Wandy 1E, 75-824 Koszalin
17.09.2021 r.Piątek23:30180 PLN
Kościan
Stacja Orlen, ul. Śmigielska 62
18.09.2021 r.Sobota04:5540 PLN
Kraków
STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic
18.09.2021 r.Sobota07:25120 PLN
Legnica
Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44
18.09.2021 r.Sobota06:00130 PLN
Leszno
Stacja paliw LOTOS, ul. Balonowa 35, 64-100 Leszno
18.09.2021 r.Sobota05:2030 PLN
Lubin (dolnośląskie)
STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1
18.09.2021 r.Sobota05:30130 PLN
Łódź
parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53
18.09.2021 r.Sobota05:1540 PLN
Nowa Sól
Dworzec PKS, ul. Towarowa 3
18.09.2021 r.Sobota03:45160 PLN
Opole
stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45
18.09.2021 r.Sobota08:3010 PLN
Piła
Stacja Paliw Lukoil, Aleja Poznańska 93, 64-920 Piła
18.09.2021 r.Sobota02:00130 PLN
Piotrków Trybunalski
Oberża Złoty Młyn w Majkowie Dużym, 2 km od A1 kierunek Wrocław
18.09.2021 r.Sobota06:3030 PLN
Polkowice
parking przy Aqua Parku, ul. Młyńska 4
18.09.2021 r.Sobota05:15130 PLN
Poznań
McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2
18.09.2021 r.Sobota04:0050 PLN
Rawicz
Stacja paliw Pieprzyk, węzeł S5 zjazd na Korzeńsko
18.09.2021 r.Sobota05:5030 PLN
Rzeszów
stacja paliw Shell ul. Hetmańska 46
18.09.2021 r.Sobota04:55180 PLN
Słupsk
Dworzec PKP, ul. Hugona Kołłątaja 32
17.09.2021 r.Piątek22:30180 PLN
Szczecin
Stacja paliw Circle K, ul, Gryfińska 60, 70-772 Szczecin
18.09.2021 r.Sobota00:00180 PLN
Szczecinek
Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1
18.09.2021 r.Sobota00:45150 PLN
Świebodzin
stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin
18.09.2021 r.Sobota02:30120 PLN
Świecie
Stacja Paliw ORLEN, Morsk 25, 86-100 Morsk
18.09.2021 r.Sobota00:30160 PLN
Tarnów
Stacja Paliw Grosar ul. Jana Pawła II 22
18.09.2021 r.Sobota05:55150 PLN
Tczew
Stacja BP, ul. Braci Grimm 1B
17.09.2021 r.Piątek23:00180 PLN
Toruń
dworzec PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia
18.09.2021 r.Sobota00:45130 PLN
Warszawa
Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)
18.09.2021 r.Sobota03:1550 PLN
Włocławek
parking przy Hali Mistrzów, al. Fryderyka Chopina 8
17.09.2021 r.Piątek23:30150 PLN
Wrocław
PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa
18.09.2021 r.Sobota07:1520 PLN
Zielona Góra
Stacja paliw ORLEN, ul. Sulechowska 40
18.09.2021 r.Sobota03:15160 PLN
Żnin
Stacja Paliw Maxoil przy drodze wojewódzkiej 251 (zjazd z S5 w kierunku Żnina)
18.09.2021 r.Sobota02:30130 PLN
Żory
STACJA PALIW AMIC ENERGY, ulica Kościuszki 57
18.09.2021 r.Sobota10:150 PLN
Pozostałe informacje

BON TURYSTYCZNY -

Dla kogo? Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Jak aktywować? Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu. I już możesz cieszyć się wakacjami czy feriami ze swoimi dziećmi!

więcej informacji pod: https://bonturystyczny.polska.travel/

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.