kontakt@obozymlodziezowe.pl
zaliczka 300 zł
SAMOLOT Hotel ELENA ALL 18+
Bułgaria, Złote Piaski
Rabat do 400 PLN
2899PLN
Cena od: 3299 PLN

(Najniższa cena z ostatnich 30 dni)

Transport  Samolot
Ilość noclegów7

Wybierz termin
Dane uczestników
Podsumowanie
Potwierdzenie
TerminDniZakwaterowanieCena za osobęDostępność
27.06 - 04.07.2023 r.
8Pokój wieloosobowy
3299 PLN
04 - 11.07.2023 r.
8Pokój wieloosobowy
3299 PLN
11 - 18.07.2023 r.
8Pokój wieloosobowy
3299 PLN
18 - 25.07.2023 r.
8Pokój wieloosobowy
3299 PLN
Świadczenia
W cenie
 • zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych,
 • 7 noclegów,
 • przelot na trasie Warszawa/Katowice - Warna - Warszawa/Katowice,
 • tansfer z lotniska w Warnie i na lotnisko w Warnie,
 • wyżywienie ALL INCLUSIVE.
Obowiązkowe
 • ubezpieczenie KL, NNW: 90 PLN/os,
 • opłata klimatyczna i administracyjna płatna podczas transferu z lotniska: 15 EUR,
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.
Opcjonalne
 • Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi, zmianami cen oraz obowiązkowych opłat dodatkowych. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),
 • ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,
 • wycieczki fakultatywne.
Hotel

Hotel Elena 24h All Inclusive

Położony w centrum Złotych Piasków, 200 metrów od plaży, w otoczeniu zieleni.

Obiekt zapewnia odkryty basen z tarasem słonecznym, kryty basen ze strefą wellness, tenis stołowy, siłownię, klimatyzowane pokoje oraz atrakcje organizowane przez zespół animatorów.

Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (3, 4 os.) Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych i dysponują łazienką z prysznicem lub wanną.

Usługa all inclusive obejmuje śniadanie, lunch i kolację w formie bufetu w restauracji główne. Przez cały dzień podawane są gorące i zimne przekąski, natomiast napoje dostępne są przez całą dobę.

Program ramowy

1 dzień

Wylot z Warszawy w godzinach popołudniowycy lub z Katowic wcześnie rano. Przylot do Warny i transfer do Złotych Piasków (około 30 minut).

2-7 dzień

Program pobytu na All Inclusive

8 dzień

Transfer na lotnisko w Warnie i powrót do Katowic (przylot do Katowic o 7:55) oraz do Warszawy (przylot do Warszawy o 22:05).

Program Pobytu:

Bułgaria to jedna wielka nieustająca impreza! Zwiedzaj z nami Złote Piaski – kurort, który nigdy nie zasypia! Pełna atrakcji, tętniąca życiem promenada, piękna czterokilometrowa plaża, pokryta złocistym piaskiem, stary las sosnowy no i dyskoteki i puby!

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Miasta wyjazdowe/ Transport

Przelot liniami lotniczymi LOT. W cenie przelotu bagaż do 20 kg.

Transport samolotem trwa około 2h. Odprawa uczestników na lotnisku przeprowadzana jest samodzielnie. Transfer z lotniska do hotelu trwa około 30 minut. Wszystkie dokumenty niezbędne do odprawy przekazane będą uczestnikom przez e-mail. Godziny wylotów podane są na umowie. Do odprawy należy stawić się 2 godziny wcześniej. Przed wylotem należy zapoznać się z warunkami i regulaminem podróży linią LOT Ogólne warunki przewozu pasażerów i bagażu

Trasa : KTW – VAR – KTW LO 7245 KTW 03:15 - 06:05 VAR LO 7246 VAR 07:05 - 07:55 KTW

Trasa : WAW – VAR – WAW LO 7247 WAW 16:55 - 20:00 VAR LO 7248 VAR 21:00 - 22:05 WAW

W Bułgarii obowiązuje strefa czasowa +1 godzinę do Polski.

Informujemy że płatne miasta wsiadania (dojazdy antenowe) są realizowane od minimum 4 osób.

27.06.2023 - 04.07.2023
PrzystanekDataGodzinaDopłata
Lotnisko Katowice
Lotnisko Katowice
27.06.2023 r.Wtorek03:000 PLN
Lotnisko Warszawa
Lotnisko Warszawa
27.06.2023 r.Wtorek17:00100 PLN
Dokumenty

Dokumenty, które Uczestnik obozu musi mieć przy sobie w dniu wyjazdu:

 • paszport lub tymczasowy dowód osobisty - dokument powinien być ważny przez minimum 3 miesiące od planowanej daty powrotu;
 • wypełniona karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku - wychowawca musi ją otrzymać podczas spotkania organizacyjnego;
 • podpisany przez opiekuna prawnego Regulamin Obozów Młodzieżowych
OBOWIĄZKOWA OPŁATA NA RZECZ TFG i TFP)

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) został powołany do życia 26 listopada 2016 roku i dotyczy wszystkich organizatorów imprez turystycznych działających na polskim rynku. Do każdej imprezy turystycznej zostanie doliczona składka, którą biuro w całości przekaże na TFG. Wyjątkiem są imprezy odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie ma możliwości wystawienia FV na kwotę przeznaczoną na TFG.

Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) Działając w zgodzie z rozporządzeniem (DZIENNIK USTAW 2020 R. POZ. 2379), które weszło w życie 1 stycznia 2021, do wszystkich imprez, które są organizowane przez BP Funclub zostanie doliczona opłata, którą biuro w całości przekażemy na TURYSTYCZNY FUNDUSZ POMOCOWY. Opłata doliczana do każdej umowy, bezzwrotna i zbierana na wypadek sytuacji kryzysowych na rynku. Obowiązek wpłacania składek na TFP obejmuje wszystkich organizatorów turystycznych w Polsce.

Wycieczki fakultatywne

Uwaga!!!

Istnieje możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych podczas dokonywania rezerwacji i doliczenia ich do ceny imprezy.
Decydując się na zakup wycieczki jeszcze w Polsce ceny są niższe niż na miejscu.
Rezerwacja wycieczek może być dokonana najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Istnieje możliwość zakupu wycieczek na miejscu u rezydenta w Euro.

 • podane ceny są orientacyjne
 • wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób
  Jeep Safari

  wspaniała okazja do zobaczenia okolic Złotych Piasków, gdzie piękna górska przyroda i widoki będą towarzyszyły nam przez cały dzień. Podczas przejażdżki zatrzymamy się w bułgarskich wioskach, gdzie zobaczymy typową tradycyjną wiejską zabudowę. Na trasie odbędzie się piknik przy tradycyjnej bułgarskiej muzyce z lokalnymi potrawami.

  Cena: 180 PLN/os.

  Jacht piknik

  Rejs jachtem po Morzu Czarnym to doskonała szansa na delektowanie się morskim powietrzem, podziwianie widoków, wędkowanie i zajadanie się morskimi specjałami. W programie: kąpiel w morzu, czas na snorkeling oraz obiad z napojami na jachcie.

  Cena: 180 PLN/os.

  Clubbing w Złotych Piaskach

  Złote Piaski od lat królują na imprezowej mapie Europy. Co roku w klubach bawią się tysiące młodzieży z całej Europy. Arrogance Club to zdecydowanie najbardziej popularny klub nocny w Złotych Piaskach. Czekają tutaj na Was znakomici DJ-e grający różnorodną muzykę na kilku salach: HOUSE HALL, R'n'B + RETRO HALL, PARTY HALL, LOUNGE HALL oraz BILLIARD HALL. Z kolei największą dyskoteką w kurorcie jest PR Club. Niezwykła atmosfera, dobra muzyka oraz taras z widokiem na morze sprawiają że PR Club jest imprezowym centrum Złotych Piasków. Wyjścia na dyskoteki zawsze odbywają się pod opieką opiekunów.

  Cena: 1 wejściówka - 35 PLN/os.; PAKIET 3 wejściówek - 90 PLN/os.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.