Funclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżoweFunclub Obozy Młodzieżowe – obozy młodzieżowe
Zapomniałeś hasła?

Polityka prywatności

Wstęp
Właścicielem serwisu internetowego obozymlodziezowe.pl jest biuro podróży Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 399, 60-173 Poznań. Wszystkie dane użytkowników wykorzystywane są tylko i wyłącznie do rezerwacji usług oferowanych przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o oraz informowaniu o oferowanych przez biuro podróży usług.

Użytkownik korzystający z serwisu obozymlodziezowe.pl, w szczególności rezerwujący oferowane przez biuro podróży usługi i subskrybujący newsletter, akceptuje zasady zawarte w polityce prywatności.

Jednocześnie biuro podróży Funclub Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany zasad zawartych w niniejszej polityce prywatności. Każde zmiany w dokumencie zostaną niezwłocznie opublikowane na niniejszej stronie internetowej.

Ewentualne pytania lub sugestie na temat polityki prywatności proszę kierować na adres poczty internetowej funclub@funclub.pl.

Dane osobowe
Użytkownik korzystający z serwisu internetowego obozymlodziezowe.pl wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Dane osobowowe umieszczone w formularzu rezerwacji usługi oferowanej przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o. oraz adres poczty internetowej podany przy subskrybcji newslettera przechowywany i przetwarzany jest przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 399, 60-173 Poznań.

Dane osobowe umieszczone w formularzu rezerwacji usługi oferowanej przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o. oraz adres poczty internetowej podany przy subskrybcji newslettera zbierany jest w sposób jawny i za wyraźną zgodą użytkownika.

Udostępnianie danych
Podane w formularzu rezerwacji dane osobowe użytkownika oraz adresy poczty internetowej niezbędne do subskrybcji newslettera nie są udostępniane innym podmiotom, chyba że udostępnienia tych informacji żądają uprawnione organa, a obowiązek ich udostępnienia wynika z ustawy.

Podane dane będą wykorzystywane zgodnie z celem, dla którego zostały pobrane.

Zbiorcze zestawienia statystyczne sporządzone na podstawie zebranych danych statystycznych strony internetowej nie pozwalają na identyfikację pojedyńczych użytkowników.

Pełen dostęp do bazy danych osobowych użytkowników posiadają jedynie uprawnieni pracownicy biura podróży Funclub Sp. z o.o.

Rezerwacja usługi
Podanie prowidłowych danych osobowych w formularzu rezerwacji jest warunkiem koniecznym, by zarezerwować usługę biura podróży Funclub Sp. z o.o.. Dokumenty rezerwacyjne przesyłane są pocztą elektroniczną lub tradycyjną po wcześniejszych uzgodnieniach telefonicznych.

Wszelkie zmiany rezerwacji lub umowy regulują przepisy zawarte w Warunkach Uczestnictwa.

Subskrybcja newslettera
Podanie prowidłowego adresu poczty internetowej użytkownika jest warunkiem koniecznym, by co jakiś czas otrzymać powiadomienie o nowej ofercie, promocjach, sondach oraz konkursach i quizach organizowanych przez biuro podróży Funclub Sp. z o.o.. Wszystkie zebrane adresy e-mail gromadzone są w celu umożliwienia korzystania z naszych ofert.

Przy subskrybcji newslettera użytkownik dokonujący rejestracji musi zatwierdzić swoją decyzję poprzez wejście na odpowiednią stronę internetową, do której kieruje link otrzymany w wiadomości wysłanej na podany przez użytkownika adres e-mail. Wykorzystana opcja zapobiega niechcianej lub przypadkowej subskrybcji newslettera.

Biuro podróży Funclub Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do niesystematycznego przesyłania na podany przez użytkownika adres internetowy, informacji handlowych.
Jednocześnie, użytkownik, który zdecydował się na subskrybcję newslettera ma zawsze możliwość całkowitej rezygnacji z otrzymawania biuletynu internetowego.